Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wrazliwaaaa

Depilatory

Polecane posty

Gość wrazliwaaaa

hey mam pytanko bo jeszcze niedoswiadczona w tych sprawach jestem:p mam zamiar kupic sobie depilator: Philips HP 6400 lub Braun 2170, czy moze ktoras mi doradzic czy te glowice lub te ostrze to sie wymienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrazliwaaaa
Prosze o odpowiedz;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tO OSTRZE
tE ostrza tO ostrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrty
nie kupuj depilatora:D ja używałam kiedyś i mam blizny do dzis:( może w twoim przypadku bedzie inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrazliwaaaa
Nie chodzilo mi o az taka porade, a wibratora nie potrzebuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie sie zastanawiam
też sobie kiedyś chciałam kupic ale jak zobaczyłam nogi mojej koleżanki to momentalnie mi sie odechciało, nie wiem dlaczego ale ma takie paskudne krostki (strupki) na nogach i może nieczym tego wyleczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrazliwaaaa
A jakie blizny? Ale czy cos w depilatorach trzeba wymienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmianę zacznij od siebie
BLIZNY???????/ to co ty se skórę żeś zdzierała???? :O To się przeciez same włosy wyrywa!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda kobieta tak mówi do momentu aż nie spróbuje, vibra nie jest zamiast tylko jako dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrty
no dokładnie takie krostki:/ nie mogłam tego niczym wyleczyć. Teraz już jest ok, ale mimo wszystko ślady zostały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmianę zacznij od siebie
skóra niektórych źle reaguje na wyrywanie włosów. niektórzy mają predyspozycje do zapalenia mieszków włosowych, to się zdarza. żeby sprawdzić, czy tobie też się będzie zdarzało, użyj wosku... albo pęsety :O ale wosk będzie wygodniejszy. jeśli masz predyspozycje do ZMW to i po wosku będziesz to miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrty
co co ty, same włosy??? o kurde, dzięki za uświadomienie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmianę zacznij od siebie
a na wosk mniej wydasz niż na depilator... @grrty a próbowałaś może alantanu? albo maści aloesowej? łagodzi takie stany zapalne. jeśli masz duże ślady to wypróbuj maści silikonowej na blizny... oceanic robi taką dosyć tania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmianę zacznij od siebie
grrty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrazliwaaaa
Kurna, chcialam depilator by bylo szybciej i nie depilowac sie co np. 3-4dni kremem i szpatulka...brr, ale wizja krostek na nogach mnie odraza;/ ale trzeba cos wymieniac w depilatorach czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrty
próbowałam wszystkiego:) ale już się z tym pogodziłam:P może jak opalę, to nie będzie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmianę zacznij od siebie
w depilatorach w zasadzie nie wymienia się... znaczy w Epilatorach :) grrty a tej maści na blizny próbowałaś? jak już nie masz stanu zapalnego, to peelingi... blizny nie chcą się opalać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrty
ja nic nie wymieniałam. Ale autorko, nie martw się, te krostki chyba nie zdarzają się zbyt często;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie sie zastanawiam
moja koleżanka też bardzo pod tym cierpi, jest mi jej naprawde żal, latem jej jeszcze nie widziałam w spódniczce czy krótkich spodenkach, dosłownie sobie tylko tym nogi zniszczyła, wygląda to okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrty
przez peelingi już przeszłam:P ale nie jest już tak tragicznie jak np. rok temu... w sumie to te blizny mam już 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmianę zacznij od siebie
niech idzie do dermatologa... być może to jakiś poważniejszy stan? niestety, niektórzy mają do tego predyspozycje, dlatego też bardzo, ale to bardzo trzeba przestrzegać zasad higieny przy tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrazliwaaaa
Nie slyszalam o tych krostkach, ale to moze zalezy od skory itp., bo po zwyklych golarkach dostawalam drobne krostki,potem zmienilam na krem i zdecydowalam sie na depilator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×