Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość manpytaniee.

TUNEZJA TUNEZJA KTO BYL??? JACY FACECI TAM SA??

Polecane posty

Gość piękna Mariola
ja to byłam w Tunezji rok temu i spędziłam piękną noc z 7 facetami, pchali mnie we wszystkie otwory - było bosko :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manpytaniee.
wsciekla bestia-czyli pozytywnie wspominasz... moj przyjaciel tez ma ciemna karnacje, krecone, czarne wlosy, sexi czarne oczka, piekne usta, biale zeby, i ma sexi glosik, taki cichy...ahhhhhhhhh on tak daleko.Ale wiem, ze kiedys sie spotkamy... To jest TO COS:) Wsciekla, a jak sie tam czulas? jacy sa w lozku, orientujesz sie mozxe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manpytaniee.
aaaaaaaaaaaaaaaahhh mam ochote zjesc mojego przyjaciela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oh ahhh a ja tez jade do Tunis
mam nadzieje,ze bedzie grrraco:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z was żenada
wlasnie przez takie typiary jak wy, Polki maja za granica opinie dupodajek, co to z kazdym sie puszcza :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sammm jestes zenada
moze z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnletlusciochy
a ja mam ochote na jednego egipcjanina,ktorego poznalam 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agacicam
A ja jade w tym roku do tunezji,ale do Sfixu:P ciekawe jakie tam ciasteczka beda chodzily:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko wracajcie bez syfa i
brzucha, lampucery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazyna Bstok
Nie kazdy sie puszcza wyjezdzajac za granice.Oczywiscie TEN KTOS, kto pisal przede mna Z PEWNOSCIA byl facetem. Ja akurat tez jade do Tunezji, puszczac sie nie bede,ale adorowana chce byc!!!!!!!!!!!!! chce sie czuc ta najpiekniejsza, najwazniejsza. Chociaz przez 2 tyodnie, bo moj maz zapomnial chyba za kogo wyszedl. Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci są sexi i nieobliczalnie napaleni na nagą skórę... I jeszcze łakną. I nader tego wielbłąda są w stanie oddać za białą ciepeczkę... soczystą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazyna Bstok
Kwestia jest taka-wsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Grażyny BStok
cytat: " manpytaniee. jacy sa w lozku, orientujesz sie mozxe?" i kto powiedział, że autorka nie jedzie się puszczać? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shgbdk
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shgbdk
Topik umarł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadiża
Zrobiło się wulgarnie...niedobrze. A pytanie było proste; jacy są w łóżku tunezyjczycy...? Generalizować nie będę. Ten, którego znam jest świetny. Powiem - najlepszy.Jego sexualny "styl" jest niepowtarzalny. I nie chodzi tu o technikę. To magia. Warta skosztowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skwarek_szuwarek
Hej wszystkim, ja do Tunezji wybieram się do tunezji i w związku z tym mam pytanko, na tydzien czasu ile tak mniej wiecej wziac kasy i w jakiej walucie zeby nie bylo za malo?? :) z gory dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunezja to wspaniały kraj i jak dla nas abstrakcyjne kultura. Faceci są różni jak wszędzie. Moja koleżanka ma męża z Tunezji i jest bardzo zadowolona :) A jej wesele to po prostu marzenie, było bardzo tunezyjskie, no po prostu coś cudownego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej :) ja byam w Tunezji w miejscowosci Mahdi i jesli mam mowic jacy sa tam faceci to powiem ze sa strasznie przystojni zabawni maja pekne brazowe oczy a dlatego pisze ze sa piekne bo maja niezwyky blysk nie wiem jak to opisac ale powiem tylko tyle to jest niezwyke a na dodatek maja boskie ciala i umieja podrywac naprawde czujesz sie wyjatkowa i powiem tyle nawt malo brakowalo zebym z jednym tunejczykiem wspolzyla teraz nie wiem czy mam tego zalowac ze tegonie zrobilam czy cieszyc sie ze do tego niedopuscilam ale powiem tyle byl bardzo romantyczny bo plywalismy w basenie i obsypywal mnie slodkimi pocalunkami zastanawiam sie czy on chcial mnie tylko wykorzystac czy naprawde on mnie kochal wydaja sie naprawde na super romantykow ale czy tacy naprawde sa ja slyszalam ze wielu z nich zdradza zone i ja bije jak juz chodzi o seks to radze to robic w hotelu poniewaz jak cos zlego sie wwydarzy to zawsze jak bedziesz krzyczec to ktos cie uslyszy i ci pomoze a natomiast po za hotelem nie masz w tedy najmniejszych szans moze robic z toba co chce i zribi to tak ze nikt nie bedzie myslal ze tobie moze dziac sie krzywda oni umieja doskonale udawac lubia kobiety ktore maja niebieskie lub zielone oczy dozy biust i sredni tyek nie moze byc za maly na to zwracaja najbardziej uwage bo za kazdym razem jak jakis tunejczyk mnie zobaczyl to najpierw patrzyl sie na moj biust a po za tym jeden mowil mi ze jestem najpiekniejsza dziewczyna a za chwile mowil to innym dziewczynom wiec nie wiem dokladnie jacy oni sa mysle ze jedni sa wymarzonymi facetami a drudzy to dranie nawet gorsi niz polacy bo bija kobiete nigdzie jej nie pozwalaja wychodzic nie moze miec zadnego kontaktu z kim kolwiek nawet kolezanka jest strasznie zazdroszny a jak nie jest mu posluszna to bija ja i powiem tyle nas turystki dobrze traktuja no bo musza az zadobrze ale swoich miejscowych kobiet nie szanuje i widziaalam jak wielu z nich krzyczalo na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci są tam super :D :D ahhh te ahmedy sniade xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×