Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Pod czym śpą wasze niemowlaki ??.....ja slyszalam ostatnio,że kolderka powinna byc wieksza od lozeczka,bo jak dziecko się odkopie lub cos podobnego to bedzie lezalo odkryte.A wiadomo,że takiemu maleństwu nie kupie duzej kolderki,bo moze się udusic od niej.Mam rozek,spiworek i dwa kocyki (bawelniany i akrylowy) - rodze na początku lipca (przewidywanie) i zastanawiam się czy kupowac tą posciel czy dopiero na jesien/zime w to zainwestowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urodziłam w styczniu i kupiłam dla Małej pościel do łóżeczka, która leży teraz na pawlaczu bo kompletnie się nie sprawdziła z resztą rożek też się nie sprawdził gdyż mała nie lubiła być ciasno opatulona. Przykrywałam ją kocykiem z polaru, a teraz przykrywam tylko pieluszką tetrową a jak jest chłodniej to mam uszytą flanelową kołderkę bo inaczej Mała odkopywała się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy masz ochraniacz na szczebelki i ten przybornik - czy wogole ten przybornik się przydaje ??Ja mam lozeczko nieopodal szafki z rzeczami dziecka i wydaje mi sie to zbedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochraniacz na szczebelki mam ale też sprawdza się dopiero teraz jak Zuza skończyła 4 miesiące i jest już straszną wiercipiętą - potrafi tak się przekręcić że śpi w poprzek łóżeczka - a przybornika nie kupowałam uważam że to zbędny wydatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam 79
ja kupilam od razu posciel ale jej nie uzywalam za do zaim (ur.w czerwcu) maly spal pod kocykiem i nic mu niebylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dziękuje za pomoc..moj facet uwzial sie na tą posciel,ja nie chce teraz kupowac,bo uwazam,że to zbedny wydatek..niestety jego argument \"a moze pozniej nie bedzie kasy\" bije wszystkie moje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeżeli uważa że lepiej kupić i tego w ogóle nie używać przez ok 2 lata, no to trudno, nie ma co kłócić się o takie pierdoły, najwyżej schowasz w folii gdzieś aby się nie kurzyło tak jak ja to zrobiłam i powiesz mu później \"a nie mówiłam\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz,klocic to ja sie bede bo jak ja cos mowie to niby mam urojenia i dzisiaj sama musialam przenosic pudla z ksiazkami i panele...z lozeczkiem czekam az mi mama pmoze - uroki remontow(dizsiaj nam drzwi zakladają),wiec malo mnie interesuje czego on chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas bardzo sprawdza się pościel welniana https://sklep.runo.com.pl/. Polecam jak najbardziej zarówno pod względem jakości, jak i cen ich, Mają naprawdę wiele jakościowych wyrobów, wszystko w 100 procentach naturalne. Dają także przyjemne ciepło. Mysle, że można spokojnie im zaufać. No i ceny nie są jakieś zawrotne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa

nas zjak był maleńki spał w śpiworku i problem rozkopania był rozwiązany, teraz ma 5 lat, jest alergikiem, więc zalezy mi na jakości i dobrych materiałach, kupiłam mu dwa komplety w room99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×