Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hania33333

Co kupic na dzien dziecka??

Polecane posty

Gość hania33333

Zbliza sie dzien dziecka a ja cały czas nie wiem co kupic dla 7 latka... nie chce bezsensownej gry komputerowej a nic innego nie przychodzi mi do głowy. Moze byc jeszcze gra planszowa,np http://www.aratak.pl/ghost-stories-p-252.html ale nie wiem jak na to zareaguje.. CZy ktoś moze mi pomóc?? Co Wy kupujecie swoim pociecha???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby tak
Ja kupiłem córce rolki bo taki prezent chciała no i jest lato więc ruch na świeżym powietrzu nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka30
Córce kupiłam autobus zwierzakowy polly pocket,także to chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabica
Może jakiś ciekawy gadżet ze zdjęciem? Dostałam na 20-tkę kubek z własnym zdjęciem:) Świetna rzecz. Tym bardziej spodoba się dziecku;) Takie oferty są na superfoto.pl. Prowadzą działalność wysyłkową, więc problem lokalizacji się rozwiązuje. Zresztą widziałam tam wiele innych ciekawych ofert, np. książki fotograficzne. Może taki prezent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajne jest takie urządzonko do zawijania muliny na włosach, moja siostrzenica dostała takie pod choinkę i było sporo śmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabatek
sprawdź na www.rabatki.com na pewno coś znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy ile chcesz przeznaczyć pieniędzy? Może konsolę przenośną, playstation portable. Widziałem teraz taką w zestawie z grami na electro.pl, nie jest taka droga, a na pewno dzieciak się ucieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×