Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marsja...

do zon alkocholików

Polecane posty

Gość marsja...

czy majac w domu alkocholika będzie dla mnie korzystnie jeżeli skorzystam z porad psychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsja...
to jest powazna sprawa tu chodzi o dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko dzieci
Dobrze, że myśliś racjonalnie. Zastanów się jednak czy dzieci, mąż, ty. Co ważniejsze i co w przyszłości może być lepsze. Nie zawsze to co dziś myślimy i co nam znajomi, koleżanki i koledzy podpowiadają jest dobre. Napisałaś - dzieci. Może jednak rozstanie dzieciom wyjdzie na dobre....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonina28
rozstanie wyjdzie na dobre Tobie a jeszcze bardziej dzieciom..ja byłam z alkoholikiem 8 lat i w końcu odeszłam,nie wytrzymałam..przez półtora roku chodziłam na terapię do psychologa,on mnie zniszczył..nie potrafiłam się odnaleźć..dziś jest świetnie,choć nie jest mi łatwo-sama wychowuję dzieci,pracuję ale jestem wolnym człowiekiem a co m\najważniejsze moje dzieci wreszcie mają NORMALNE dzieciństwo,to jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety również jestem za odejściem męczyłam się z takim człowiekiem 7 lat na prawdę nie warto a uwierz mi - nie ma sytuacji bez wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsja...
własnie o to chodzi ze ja chce od niego odejść ale jego rodzina mi to utrudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsja...
popisze wieczorem bo teraz jest w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonina28
marsja,mnie tez utrudniali..a on jak mu powiedziałam,że odejdę to groził,że zabije mnie..i w końcu,jak pił sobie z kolesiami,to ja zabrałam dzieci,najpotrzebniejsze rzeczy i po prostu uciekłam..wiedziałam,że to jest odpowiedni moment i wcale nie żałuję,bo inaczej by mnie wykończył..wierz mi,nie warto dla takiego gno..marnować życie sobie i dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsja...
ja ma gorzej nie moge uciec bo mieszkam u siebie a on twierdzi że nie odejdzie bo kocha dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×