Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aliniowa

ile adwokat bierze za napisanie pozwu rozwodowego?

Polecane posty

Gość klaudia761
Na ten stronie http://adwokat-podgorski.pl jest wiele ciekawych i niezwykle przydatnych artykułów na temat rozwodów. Można się tam sporo dowiedzieć i przede wszystkim odpowiednio przygotować. Koniecznie sobie tam zajrzyjcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbaf
Witam, Potrzebuję pomocy w napisaniu pozwu rozwodowego. Niestety nie stać mnie na prawnika, dlatego proszę o pomoc kogoś kto się na tym zna/studenta prawa - kogoś, kto trochę taniej będzie w stanie udzielić mi pomocy (mba2011@interia.pl). Z góry bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie prościej skorzystać z tysięcy wzorów, które są dostępne w necie? wystarczy użyć googla. Dodatkowo - są instytucje, które świadczą darmową pomoc prawną, w gminach są czasem dyżury prawników, gdzie za darmo można się poradzić. Nawet MOPS pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej się rozeznaj i zrób porównanie dla czystego sumienia. U mnie poszukiwania zakończyły się na kancelarii http://kancelariawojciechowski.pl która spełniła moja kryteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spam spam ,precz!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawsze jest konieczność brania adwokata. Jeśli ktoś ma więcej czasu i trochę się orientuje to można spokojnie napisać samemu odpowiedź na pozew np: http://sprawy-rozwodowe.info/dostales-pozew-co-zrobic/ tu jest napisane czym się kierować a na forach w internecie jeest też sporo wpisów jak to napisać. Spokojnie można na tym akurat zaoszczędzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nie dowiesz się, dopóki jakiegoś nie zapytasz. Ja korzystałam z usług radcy prawnego www.kancelaria-chmurak.pl pan Wojciech J. Chmurak ją prowadzi, przesympatyczny człowiek z ogromnym doświadczeniem i profesjonalizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metana
idz do prawnika i bedziesz miala bardzo dobrze napisany pozew. to duzo nie kosztuje. przynajmniej w kancelarii Legaleo w Gliwicach, bo wiadomo, ze ceny bywaja rózne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile to kosztuje w kancelarii Legaleo w Gliwicach? Bo jak nie mają klientów to muszą brać drogo, żeby sie utrzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoń i zapytaj to nic nie kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukasz dobrego adwokata to w takich sprawach skontaktuj się z http://adwokatandrysiak.pl wg mnie jeden z najlepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, jestem aplikantką adwokacką w Krakowie. Z uwagi, iż napisałam już niejeden pozew - z różnymi wariacjami co do wniosków, żądań, sytuacji życiowych etc... - przy okazji też wiem, że w kancelarii w której pracowałam dla pewnej pani mec. - brała ona za samą około 1h poradę prawną 200zł (netto). Za pozew bez orzekania o winie ok. 1000-1500zł, za pozew z winą ok. 2000 zł, za pozew z winą + alimenty na dzieci ok 2.500-3.000zł... mogą być przecież jeszcze pozwy rozwodowe połączone z eksmisją współmałżonka lub dot. sposobu korzystania z mieszkania, z podziałem majątku, alimentami na drugiego współmałżonka, jeśli są dzieci to jeszcze z rodzicielskim planem wychowawczym... czasem są to na prawdę sprawy trudne i ciężkie, jeśli mamy dzieci, jakiś do podziału sensowny majątek, a do tego zatwardziałe stanowiska klientów. Posiadając sensownego adwokata, warto zapłacić takie pieniądze, dla poczucia bezpieczeństwa, i jeśli wiemy, że nasz "przeciwnik" to cicha woda, będzie rzucał się i bronił rękami nogami, sam też może przyjść też z adwokatem, który będzie atakował i ścinał z argumentami - bo ma za to płacone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×