Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1212motylek

Zapalenie pęcherza moczowego w ciąży

Polecane posty

Gość 1212motylek

Czy miałyście taką przypadłość w ciąży dziewczyny? Jestem w 6tc i właśnie przez te okropne deszcze piecze mnie cewka moczowa... czy mogę brać furaginę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam furaginę - jedną tabletkę 2 razy dziennie i Urosept - 2 tabletki trzy razy dziennie i po tygodniu przeszło. Ale wszytko po uzgodnieniu z lekarzem - na własną rękę lepiej nic nie bierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubikijakl
furagin niszczy korę nerek!!!!!!!! bralam to przez 5lat....i dopiero jeden lekarz mnie oswiecil jaka sobie zrobilam krzywde...:(ostroznie z tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie jeśli bierzesz cokolwiek przez kilka lat to nie ma siły żeby się to na organizmie nie odbiło. Ja leczyłam pęcherz 7dni Furaginą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubikijakl
bralam bo zawsze mi zapisywano:(a ze mam wade nerki, to i infekcje kilka razy w roku.i dodatkowo jeszcze uszkodzenia..eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam
zapalenie w pierwszym trymestrze i lekarz mi zabronil furaginy bo podobno przez pierwsze 3ms nie mozna jej brac,leczylam sie domowymi sposobami, w 5ms tez mialam zapalenie i wtedy pozwolil mi wziasc furagine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no tak, zapomniałam dodać, że ja się tym leczyłam pod koniec drugiego trymestru. Wczesniej nie wolno. A więc konsultacja z lekarzem jest niezbędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem chyba specjalistka od zapalenia pecherza bo w czasie ciazy mialam go 4x. Bralam furagine ale to prawda jest ze nie mozna jej brac w 1 trymestrze ciazy bo moze byc szkodliwa dla plodu wic w 1 trymestrze bralam zuravit i pomogl mi. :) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×