Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

princess***

zapalenie cewki moczowej

Polecane posty

czy ma ktos zapalenie cewki moczowej??ja sie lecze juz pare dobrych miechow i to dalej powraca...;/ czy jest ktos kto skonczyl z tym raz na zawsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie wiem ale jakos musze to w koncu wyleczyc bralam ful antybiotykow i dbam o swoja higienie wiec o co tym bakteria chodzi??:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama37
proponuję do leków, które bierzesz, cały czas podjadać żurawinę,jest jej teraz sporo na rynku i jest smaczna. Ja właśnie dzięki żurawinie pozbyłam się tego i już długi czas mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ale jak ja jesc??ja juz sie wszystkiego podejme;] wiem ze mozna pic soki zurawinowe ale te w sklepach nie wiedomo c tam jeszcze zawieraja;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princess, a DLACZEGO masz zapalenie cewki? Robił Ci ktoś badania? Może to nie bakterie, tylko chlamydia? Ureaplazma, mykoplazma? Może masz jakieś infekcje grzybicze/bakteryjne pochwy? Może coś z dolnym odcinkiem układu pokarmowego i się nadkażasz? Badano Ci to? Może masz zwężenie cewki lub inną przeszkodę podpęcherzową - miałaś cystoskopię z biopsją? Badane hormony? A może nic nie masz, tylko masz już wyjałowioną florę bakteryjną i uszkodzoną śluzówkę cewki od tych antybiotyków? A może masz pps i to tylko uczucie spowodowane przewlekle napiętymi mięśniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama37
w każdym większym spożywczym sklepie jest dział ze zdrową żywnością, tam napewno znajdziesz żurawinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to na surowo sie je??:) wlasnie dzisiaj bylam u lekarza.mialam 3 razy robiony mocz.ja myslalam ze to jest zapalenie pecherza a lekarz dzisiaj powiedzial ze to cewka.wlasnie to jest glupie ze to powraca;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama37
nie na surowo, tylko to jest chyba suszone, bardzo smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama37
ja byłam wprawdzie w ciąży, ale miałam zapalenie pęcherza ciągle, dowiedziałam się o żurawinie i podjadałam ją bez przerwy, aż w końcu zdałam sobie sprawę, że nic mnie nie boli. Są też do kupienia w aptece tabletki z żurawiną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czajkaaaa
man to samo .od lutego nie moge wyleczyc tego cholerstwa. Najgorsze jest to,ze mam to zapalenie bezobjawowe. Lekarz mnie wyslala do ginekologa zebym sprawdzila czy przypadkiem nie przeszlo mi cos na narzady rodne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postanowilam ze pojde do urologa czy ktos z was mial taki problem i byl u urologa??co on bedzie robil??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×