Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawskaaaaaaa

Jak często jesteście wzywani na rozmowy kwalifikacyjne

Polecane posty

Gość Left4Good
Ciekawska...no właśnie o to mi chodzi, po prostu boją się zatrudniać, bo z reguły kierownik ma średnie i boi się o posadkę :) Więc bądź tu mądrym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może....
a jakie konkretnie masz wykształcenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Left4Good
Zarządzanie i marketing :) Najbardziej rozchwytywany z zawodów teraz widzę :) Lepiej wybrać nie mogłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może....
Wiesz co nie do końca. Ja myślę, że nie jest tak źle. Niedawno mój kolega po zarządzaniu dostał fajną posadkę. A inny na marketingu też zaczyna niedługo pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Left4Good
No to chyba nie w Szczecinie, bo tu naprawdę słabo w tym kierunku coś znaleźć, a wiem coś o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może....
Nie nie w Szczecnie. Ale też tylko jeden z nich stricte w zawodzie. Ten drugi dostał fajną pracę no ale nie w zawodzie. Ale czy to musi być koniecznie praca związana z tym kierunkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaaaaaa
Ja mam za sobą Inżynierie materiałową i Zarządzanie i inżynieria produkcji, teraz żałuje że nie poszłam na budownictwo albo na budowę maszyn, bo akurat to co chce robić czyli projektowanie to zazwyczaj wymagane wykształcenie chcą budownictwo albo architekturę. Chyba spróbuję poszukać pracy jeszcze w firmach które sie nie ogłaszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommmmmmaesz
Jeżeli chodzi o Emperie w Lublinie, to dajcie sobie spokój z tą firmą.Szukają jeleni za najniższą krajową.Wystarczy poczytać forum na stronie Kuriera Lubelskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×