Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no właśnie.....

___co to za pieprzony stereotyp____

Polecane posty

Gość tez nie rozumiem
straszne ... tak sie chyba nawet w afryce nie rodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie.....
dokładnie... ja wolałabym rodzic tak jak w afryce kobiety rodzą niż miec luksusy, byc przypięta do łóżka, i rodzic jak oni mi każą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuziQ...
Ja mieszkam w Irlandii i generalnie służba zdrowia jest tu beznadziejna. Ale w czasie porodu możesz rodzić jak ci się podoba. krocze nacinane jest tylko w ostateczności a położne zawsze starają się je ochronić. Pęknięć jest o wiele mniej niż w Polsce. I to nie jest żadna wielka filozofia. Wystarczy rodzić w odpowiedniej pozycji i przy ostatnich kilku parciach bardzo wolno wypierać główkę, a czasem wręcz sie powstrzymywać od parcia i dac naturze robić swoje. Położne stosuja też masaż krocza w ostatniej fazie porodu i to pozala uniknąć pęknięcia. Nacięcia robi sie tylko brzy dużych dzieciach albo wyjątkwowo trudnych porodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my chcemy rodzic po ludzku
my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku!my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku!my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku!my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku!my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku!my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku!my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku!my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku!my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku!my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku!my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku!my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku!my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku!my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku!my chcemy rodzic po ludzku! my chcemy rodzic po ludzku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie.....
ja też płakałam z tego pięknego porodu i z tego paskudnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super te filmiki
jak będę rodzić to nigdy nie położę się na łóżko, a oni mnie to dogo nie zmuszą!!! również się popłakałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakarolka
poszukajcie jeszcze jakiś filmików! bo ja nie znalazłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie.....
Ej Ludzie!!! szukajcie tych porodów i wklejajcie linki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×