Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ecstatic

uspokojcie mnie, prosze

Polecane posty

Gość ecstatic

hmm a wiec bylam dziewica, wczoraj z moim chlopakiem nie planowalismy ze strace dziewictwo.. ale wyszlo jakos tak spontanicznie, ze doszlo do zblizenia.. co prawda nie wszedl we mnie do konca, bo strasznie mnie bolało... byl bez prezerwatywy.. ale mial wytrysk... ale nie ma prawopodobienstwa ciązy no nie?? chce sie upewnic... co o tym myslicie? jesli nie zostala przerwana blona dziewicza to jest mozliwe zaplodnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la fin zbanowany
Skacz - to rozwiąże wszystkie problemy :classic_cool: p.s. ani to śmieszne, ani wiarygodne, nawet prowokacji nie potrafisz zrobić... :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecstatic
dlaczego od razu prowokacja :| pytam powaznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój jest szzafirowo-diamentowo
nuda:O:O:O poproszę o lepszom prowokacje!!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecstatic
dzieki , wszystkich generalizujecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la fin zbanowany
generalnie to masz 72 godziny :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecstatic
Jestescie swinie. Ja sie staram wymyslic jakas prowokacje a wyco kurwa. Nawet wam sie lenie smierdzace nie chce poudawac , ze wierzycie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecstatic
moze ktos powazny mi pomoze? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la fin zbanowany
czytaj - masz 72 godziny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno pierwsze dziesiec razy jest super bezpieczne a poza tym jak sie czlowiek skupi bardzo na tym ze nie chce to nie zajdzie ech ... do ksiazek a nie w spodnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh za kazdym razem to samo \' do ksiazek \' ... wszystko jest dla ludzi, a starsi powinni uczyc mlodszych? pomozcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la fin zbanowany
http://wpadka.pl/ - idź jutro po prochy do lekarza, bo takie tępaki jak ty powinny mieć zakaz rozmnażania... :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor_baba_jaga
w ktorym jestes dniu cyklu miesiecznego? skoro doszlo do penetracji i wytrysku wiec jezeli na przyklad masz jajeczkowanie to plemniki znajdujace sie w nasieniu twojego partnera moga zaplodnic komorke jajowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałaś że miał wytrysk ale nie napisałaś gdzie, czy w Tobie czy poza. Jak w Tobie to lepiej udaj się po tabletke \"po\", masz na nią 72h, jeśli poza i wiesz że nasienie nie dostało się do pochwy to możesz spac spokojnie. Mit że za pierwszy razem się nie zachodzi już nie raz został obalony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daras00998
nie słuchaj tych debili,jeżeli nie zastała przerwana błona dziewicza to nie ma możliwosci żebyś zaszła w ciąże,głowa do góry pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niejedna dziewica po takich zabawach zostawała matką, błona nie jest szczelna (co zapewne zauważasz co miesiąc)więc plemniki mogą nawet z zewnętrznych części cipki dostać się do celu, po to mają ogonki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daras co za głupoty piszesz? błona nie jest szczelna! jeśli krew przejdzie to czemu sperma nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ostatni okres dostalam 13maja, skonczyl mi sie 18.. ostatnio mialam regularne okresy... tak jak sobie liczylam to jestem mniej wiecej w 17 dniu cyklu.. wiec? wytrysk byl poza mna, ale nie wiem czy nie dostal sie do pochwy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witkacy ma rację :) Błona dziewicza nie jest z żelaza .Ciążą mozliwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la fin zbanowany
Kurwa, idź jutro na wszelki wypadek do ginekologa, żeby dał ci te piguły, a nie czytasz wypociny jakichś znawców na kafe (w tym również moje - bo nie ukrywam, że się nie znam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daras00998
skoro ma wytrysk był po za toba jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak poza Tobą , to raczej nie ma powodu do niepokoju .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
interesuje Cię statystyka?? pięć za sześć przeciw- znaczy nie będziesz w ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojjooj
A chcesz wiedziec jakie macie szanase na wpadkę ? Jesli trafił na srodek dni płodnych (owulacje) to macie jakies 50-70% szans na dziecko Mieliscie za soba pełny stosunek z wytryskiem i błona nie ma tu nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaachachaa
w 17 dniu normalnego cyklu tzn 28-30 dni raczej w ciąże nie zajdziesz,na wszelki wypadek można postinor duo,oby nie za często bo niektórzy nadużywają,błona dziewicza nie chroni przed plemnikam :) najlepiej skoro już zaczęliście współżyć marsz do gina po pigóły nie będziesz musiała się następnym razem zastanawiać czy jesteś w ciąży czy nie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojjooj
Tylko ile lat ma dziewczyna ? Pewno nascie a w tym wieku strasznie ciezko jest wyznaczyć owulacje i dni plodne, hormony, organizm szaleje, nieregularne miesiączki Dla mnie to loteria a tym bardziej liczyc na 17 dzień cyklu, zagrozenie na szczał w dobrym momecie jest zbyt wyskoie U doroslej kobiety z reguarnym cyklem 30 dniowym liczy się że owulacja wystapuje max do 20 dnia cyklu. Ale i tak bez pomiary tem,lepkosci sluzu itd nie da sie tego okreslić samymi wyliczeniami Lec po postinor a nastepnym razem gumki albo niech lekarz przepisze tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce powiedziec ze postinoru juz nie ma w aptekach jest escapelle. a pomijajac ten fakt to te tabletki maja tyle hormonów ze rozwalaja funkcjonowanie organizmu naet na 7 cykl. a skutki uboczne sa niezbyt miłe mdłosci bóle podbrzusza, i szybkie łapanie infekcji zwłaszcza grzybicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaachachaa
ojojoj maksymalnie do 16 dnia,pewnie że lepiej się zabezpieczać ale paniki nie ma co siać,najlepiej weż dziewczyno ten postinor i od razu poproś o badania i receptę na tabletki anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×