Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ecstatic

uspokojcie mnie, prosze

Polecane posty

Gość ojojjooj
Dltego takie leki przepisuje lekarz. I powinna sie do niego wybrać i dokaldnie powiedziec jak wygladal sytuacja. Bo co znaczy nie wszedl do konca i mial wytrysk ? Bo jesli tylko wsadzil byl bol dziewczyna podziekwoała za zabawa i doprowadzilo go reką to sznasa jest tylko teoretyczna i nie truł bym sie hormonami, ale jesli wsadzil do polowy i sie spóścił bo miał przedwczesny (prawiczek) to szkoda by dziewczyna sobie zycie marnowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojjooj
"ojojoj maksymalnie do 16 dnia,pewnie że lepiej się zabezpieczać ale paniki nie ma co siać,najlepiej weż dziewczyno ten postinor i od razu poproś o badania i receptę na tabletki anty" Owulacja nastepuje okolo 14 dnia cyklu ale moze sie opóźnić, stres zaburzna równowaga hormonala i u takiej np 17 letniej dziewczyny jest to loteria Cykl sie moze wydluzyć i klops, a miedzy 14 dniem dla 28 dniowego a 17 nie ma wielkiej roznicy a nie na tyle duzej by ryzykowac pelnym stosuniekm bez zabezpieczenia. To tylko pewne przyblzone wartosci a organizm kobiety moze w kazdej chwili inaczej zaregowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaachachaa
14 dnia to można powiedzieć że już sie kończy owulacja,uważasz że kobieta jest płodna ponad połowę cyklu,mierzę sobie regularnie temperatury cykl mam 30 dniowy i 16 dnia to juz jest dawno po zawodach każdy ma niby inaczej ale bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojjooj
Kobieta jest płodna przez 2 dni + plemniki potrafią przeżyć w kobiecie do 5 dni stąd okres dni płodnych to około 7 dni Nie ,po prostu próbuje wytłumaczyć że kobiecie może owulacje w roznym momencie a szcegolnie tak mloda jak autorka Ty robisz pomiary itd a i tak ta metoda jest uznawana za zawodną w porównaniu np z prezewatywami z MediWeb "Faza płodności. W tym okresie komórka jajowa dojrzewa i wydostaje się z jajnika (jajeczkowanie). Komórka jajowa, która wydostała się z jajnika może żyć do 24 godzin. Kobieta jest płodna tylko wtedy, kiedy pojawia się komórka jajowa. Do poczęcia może dojść tylko w ciągu tych 24 godzin ale ze względu na to, że plemniki mogą żyć w śluzie macicy nawet przeciętnie 3-5 dni (niektóre źródła mówią o 7 dniach) dlatego 5 dni przed uwolnieniem się komórki jajowej (owulacją) mówimy o czasie płodnym. Także 3-4 po owulacji jest czasem płodnym."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 18 lat... tak to fakt w tym wieku hormony szaleją, ale może już z biegiem czasu sie uspokoiły? tak jak wspominałam miałam dość regularne okresy. ale skoro mówicie, że na wszelki wypadek mam wziąć tabletkę \'po\' to chyba tak zrobię ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wg mnie do pełnego stosunku nie doszło... próbował wejść we mnie, ale powiedziałam, żeby przystopował bo strasznie mnie bolało. wytrysk miał miejsce na zewnątrz... plemniki znajdujące się w wydzielinie, która pozostała na bieliźnie i przy wejściu do pochwy mają szanse dostać się do 'środka' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rynce opadywuja nastepnym razem sproboj pozycji "szklanka wody zamiast" :P 1. stosunek bez zabezpieczen - ryzyko 2. koniec na zewnatrz - ryzyko mniejsze, ale wciaz ryzyko pociesz sie ze ludzie nie sa wiatropylni i tym razem moze ci sie upieklo, nie pal/nie chlej do najblizszego okresu zeby ewentualnemu dziecku krzywdy nie robic, a na przyszlosc mysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×