Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monique23

Plastry Compeed

Polecane posty

ktos zna?dobre sa jak byty obcieraja?nie odklejają sie?ile kosztuja?mozna je kupic pojedynczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zloty...ty pewnie nie uzywales...bo to na odciski...hahahah!no chce wiedziec czy to dobre czy nie...bo drogie jak cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosisz jakieś szpileczki :P ;) ja ostatnio kupiłem buty ze skory okazały się za wąskie :o :o nie chodzę ale w szafie znałem super buty zapomniałem o nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zloty...;> noszę szpileczki...;> wyczytalam ze jestes fetyszysta stop...wiesz...moje na niejednego faceta dzialają...hahah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam jakieś ploty :P ;) Kocha Monisia? ale w czym problem proszę pokaż fotkę tych bucików i stopek to doradzę :P ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj pyska ty,ty,ty!:D nie na opryszczke...znaczy na opryszczke tez sa chyba compeed,ale mnie chodzi o te na pęcherze i otarcia od butów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj pyska ty,ty,ty!:D nie na opryszczkę,sa tez compeed na opryszczke,ale mnie chodzi takie na pecherze i otarcia od butow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Moniczko 👄 tylko ciiiiiiii :P ;) a dokładnie? jaki masz kolor włosów i wzrost? chyba źle nazwę wpisałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze nie 172 to bym się bal bo znam tak Monike :P ;) właśnie myślę i nie kojarzę :P ;) południe :P ;) ale Ty dokładnie jakie miasto :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo jesteś??????????????????? wiesz ze CI mogę doradzić na stanie.. :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia podaj @ muszę napisać do Ciebie list :P ;) nic się nie boj jestem starsznie dobry i miły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×