Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kalinaaaaaaaaaaa

Zapomnieć????

Polecane posty

Gość kalinaaaaaaaaaaa

Mam 18 lat i mój były chłopak też. Bylismy ze soba 3 miesiące po czym mnie rzucił. Wiem, że to krótko ale na prawdę zależało mi na nim... Chciałam spędzić z nim całe życie. Czemu mnie rzucił? Powiedział, że nie dorósł do poważnego związku, że nie jest na tyle odpowiedzialny, by taki związek stworzyć. A że nasz sie tak nagle stał taki poważny, że jego to przytłoczyło i stał się obojętny wobec mnie. Stwierdził, że nie potrafi tego zmienić(swojej obojętności) i że nie chce mnie dłużej ranić. Wiem że wszytsko co mówił było szczere. Podkreślił, że zdaje sobie sprawę z tego, że jestem bardzo wartościową osobą, bardzo kobieca i ładną. Że ja potrzebuje faceta bardzo kochanego, który będzie mnie zapewniał o swoim uczuciu cały czas. Powiedział mi, że jemu ze mną jest dobrze, że brakuje mu mnie kiedy mnie nie ma, ale że nie potrafi zmienić swojej obojętności. Że stała się taka codzienność. Chce żebyśmy byli przyjaciółmi. Minęło 5 dni od naszego zerwania i nic się nie odzywamy do siebie... Jeszcze należy dodać, że przede mną nie miał żadnej dziewczyny na poważnie, i że chyba trzeba wziąśc pod uwagę, że zapragnął się wyszaleć, na co wcześniej nie miał czasu...Zastanawiam się czy on kiedyskolwiek zrozumie że popełnił błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×