Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dont touch me

jestem bi ?

Polecane posty

Gość dont touch me

Mam 21 lat i byłam w paru poważnych i dłuższych związkach, nigdy nie narzekałam na swoje życie uczuciowe i seksualne, może jestem troche nieśmiała ale z czasem kiedy kogoś dobrze poznam, wszelkie opory zanikają.Mężczyźni pociągają mnie i uczuciowo i seksualnie, uwielbiam seks sam w sobie, nawet taki bez zobowiązań. Mając z 14 czy tam 15 lat przechodziłam krotki okres fascynacji kobietami, wiadomo hormony buzują, jednak moja przygoda skonczyla sie tylko na pocałunku z przyjaciółką, chociaż często miewałam fantazje erotyczne w których występowały kobiety. Jednak zawsze byłam pewna ze nigdy w życiu nie potrafiłabym stworzyć związku z kobietą. Lata mijały, moje mlodzieńcze fascynacje przeszły, miałam w tym czasie kilku facetów, nic mi do szczęścia nie brakowało i nawet nie zastanawiałam się nigdy jakby to bylo z kobieta, bo i po co ? Mezczyzni pociagali mnie całkowicie. Aż do pewnego momentu, kiedy poznałam Ją. Ona ma 19 lat i jest lesbijką. Mimo tego, że aktualnie spotykam się z kimś, to Ona totalnie zawróciła mi w głowie. I nie chodzi tu o jakikolwiek aspekt seksualny, bo nie wyobrażam sobie już teraz siebie z łóżku z kobietą, z resztą Ona nie pociąga mnie chyba pod takim względem...tylko po prostu...sama nie wiem o co. Cały czas myślę o niej, gdy ją widzę to zapominam o całym świecie, czuję się jak jakaś zakochana nastolatka z motylkami w brzuchu. Kiedy o niej mówie to cała się rumienię, kiedy dzwonię to trzęsie mi sie głos i ręce..Ona nie wie o moim uczuciu i nie chcę zeby to wiedziala..jednak zastanawiam się co ze mną nie tak ? co się stalo ? do tej pory byłam przecież stuprocentowo hetero..proszę o odzew..pomóżcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×