Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Simsalabim

jaka depilacja najlepsza?

Polecane posty

Gość gość
ja przetestowałam wszystkie możliwe metody depilacji, ale jeszcze lasera nie próbowałam, chociaż muszę przyznać, że ten sposób kusi mnie bardzo, jednak dużo wygody i efekty trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z pastą cukrową to zależy jak się ja zrobi.. kupna była.. średnia. zrywalam wlosy robiąc kulkę. 1 wlasna wyszła mi za płynna i moglam ja jedynie zrywac z jeansem lub innym materiałem, ale mozna nia depilowac kazda czesc ciała. teraz wyszla mi za twarda i bede musiala ja na nowo podgrzac i rozcienczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat nie mam możliwości korzystania z zabiegów u kosmetyczki, a sama to jakos nie mogę ogarnąć wosku ani pasty, więc ja akurat używam depilatora (konkretnie satin perfect) i wcale tak nie boli! Myslę, że to kwestia przyzwyczajenia no i pewnie sprzętu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachanga
moim zdaniem metodę depilacji trzeba wybierać indywidualnie, żeby efekty nas zadowalały. A jak wiadomo każda z nas jest inna, mnie do myślenia przy wyborze metody depilacji dał ten artykuł http://www.marekwasiluk.pl/depilacja-jasne-wlosy/ dzięki niemu już wiem, jaka będzie najlepsza dla mnie metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem zwolenniczką depilacji woskiem. Nie wiem czy to najlepsza metoda, ale mi odpowiada. Najczęściej robię ją tu: http://www.studioessenza.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getaway
a ja wosku nie lubię klei się i strasznie boli, poza tym pachy są dość wrażliwym miejscem więc bym się bała. A dla mnie najlepszą metodą jest depilacja laserowa. Kilka zabiegów w SL i zapomina się o niechcianych włosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
depilator i pachy oj to brzmi strasznie, na pewno lepiej jest się wybrać na laser, jak tylko mamy taką możliwość, efekty na bardzo długo i nie ma kłopotu z włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba nie będę oryginalna, mam podobne zdanie, że laser to najlepszy sposób na to, żeby się pozbyć niechcianych włosów. Byłam, sprawdziłam na sobie, polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annajarisz
Wosk do depilacji HB, czyli po prostu klasyczne metody - skóra bez podrażnień, a tempo odrastania włosków coraz wolniejsze. Czy nie o taki efekt dokładnie chodzi? W moim przypadku efekt na skórze jest rewelacyjny i głównie o coś takiego chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy dla kogo, jakie masz włosy i jakich efektów oczekujesz. Dla mnie wosk nie był dobrym rozwiązaniem. Ale pasta juz lepsza, a w tym roku zrobilam sobie depilację laserową w SL i przyznam, że najbardziej mi ona odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie laser najlepszy, bardzo fajne i przede wszystkim trwałe efekty. A to jest dla mnie najbardziej istotne, jak chcę się pozbyć włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luminescence
Hej Chciałabym zapytać, czy któraś z Was robiła sobie zabieg usuwania owłosienia laserem w Warszawie. Zależy mi na jakimś dobrym gabinecie.Jeżeli byłyście w jakimś fajnym miejscu, proszę o podzielenie się swoją wiedzą, a gdyby było to na Żoliborzu, to już byłaby zupełna rewelacja:):) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśśka85
Luminescence - jak na Żoliborzu to ul. Rudzka Extravaganza Wyspa Urody. Przemiły, dyskretny personel, czujesz się jak w domu a nie na jakimś nieprzyjemnym zabiegu. Ceny też nie zabijają, sama byłam więc mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjjitka
Moim zdaniem na każdą część ciała najlepsza jest depilacja laserowa. Sama jestem po takiej w Laser Glamour http://www.laserglamour.pl/ w Łodzi i efekty są świetne. Salon kosmetyczny ostatnio odwiedziłam 3 miesiące temu i od tego czasu zero nowych włosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Almerka
Robi się ciepło i widzę, że temat depilacji powraca. Jak dla mnie tylko wosk. Depilator rzuciłam do szafki. W zeszłym roku kupiłam takie urządzenie Veet Easy Wax i teraz usupelnie sobie tylko wkład. Dużo większa wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Almerka, podzielam Twoje przekonanie do Easy Vax. Jak się wydepiluję to kilka ładnych dni mam totalny spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seryjka
Jak to wosk na kilka dni? Mnie jak tak wydepiluje się woskiem to wystarcza to na około 3 tygodnie. Tego Easy Wax widziałam w Rossmanie jakoś na promocji. Muszę zobaczyć co to dokładnie jest. W ogóle mają promocję na Veet z tej nowej serii natural inspiration.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka ładnych dni to taka mija przenośnia, bo jak już mówić dokładnie to prawie do miesiąca jest fajny efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alakoalaaaaa
A co boli bardziej? Ten wosk na gorąco czy plastry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiąc wosk masz na myśli nakładanie wosku, w sensie że jest ciepły...? Wosk jest ciepły (przyjemny), nie gorący. EasyWax ma specjalny system regulacji temperatury, więc się nie poparzysz. A plasterek jak to plasterek - musisz przykleić i szybko oderwać, więc przez krótką chwilę jest odczuwalny dyskomfort. Ale ja go wybieram świadomie, żeby mieć kilka tygodni spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alakoalaaaaa
czyli nie ma opcji się ktoś niechcący poparzy? to super, a jaki jest koszt tego wosku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irenna99
Ja jakoś nie mam przekonania do wosku, natomiast na depilację laserową na pewno się zdecyduję i w związku z tym mam zamiar odwiedzić salon gabinet kosmetyczny Laser Glamour w Łodzi http://www.laserglamour.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanaB
Ja używam depilatora. Po maszynce z żyletką za szybko odrastają włosy. Fakt, do depilacji trzeba przywyknąć, ale jak sie dobierze dobry depilator (ja mam Panasonic z opcją depilacji na mokro - przy mokrej i rozgrzanej kąpielą skórze depilacja mniej boli), to nie jest źle, a wręcz po jakimś czasie ciało się przyzwyczaja i jest zupełnie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rabiat
Też do niedawna używałam depilatora, ale wiadomo, że to jest ratunek na chwilę. Z tego względu zdecydowałam się na depilację metodą Epilfree http://epilfree.pl/ (gdybym wiedziała, że jest jakaś alternatywa laseru dla blondynek, zrobiłabym to wcześniej). Jestem już po dwóch zabiegach i włosów jest więcej niż połowa mniej ;) Myślę, że jeszcze góra dwie wizyty i będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafefka
Też chodziłam na epilfree. Po serii zabiegów trzeba chodzić na zabieg przypominający raz na jakiś czas, ale to już nie jest w żaden sposób uciążliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Depilatory laserowe na avans.pl, kupiłam mojej przyjaciółce na 25 urodziny, bardzo chwali, próbowałam raz i powiem wam dziewczyny kilka tygodni spokoju, płacisz raz i masz z głowy na kilka lat używania depilatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na depilator. :) kupiłam panasonica z wymienną nakładką. Bardzo fajna opcja, włosy odrastają o wiele wolniej, niż podczas golenia żyletką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×