Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzociekawaja

co czuje mężczyzna podczas seksu analnego?

Polecane posty

Gość do keram 1978
chłopie, pewnie masz tak otępiałego kutasa jako efekt wieloletniego walenia konia, że śliska i luźna pochwa nie jest w stanie wyzwolić Ci wytrysku, zatem proponuję do dziury w odkurzaczu wsadzić trochę towotu z drobnoziarnistym piaskiem i tam na 100% się spuścisz niczym baran, bo dużo do niego Ci nie brakuje. Narazicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam anal jest świetny dla mnie i partnerki razem chcieliśmy spróbować. Trzeba dużo delikatności i poślizgu olejek żel itp.. Oboje uczyliśmy sie jak sie kochać teraz żona bardzo lubi sie kochać i ma super orgazmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talos
Moja pani nieśmiało czasami masowala moj o***t az któregoś fnia po dobtej imprezie zaproponowala ze popiesci moja dziurke. Odlot całkowity, a jak jeszcze trzyma moje prnisa w ustach to po prostu szalenstwo. Ona zawsze osiaga orgazm z moim penisem w swojej pupie. Bardzo to polubiła, higiena to podstawa, nie ma mowy o jakiś przesłankach homo! Ludzie kultury troche, kazdy robi w sypialni co chce i to tylko nasza sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię duże i jak we mnie wchodzi czuję ogromny ból rozpychania, nieraz płaczę ale jest mi przyjemnie. Tęsknię za tym jest jak narkotyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talos
W senne lipcowe popołudnia udaję się nad brzeg Noteci i tam patrzę rozmarzonym wzrokiem na pałuckie równiny, nie zaniedbując jednocześnie ostrego wylizywania o******cy napotkanemu przypadkowo jeżowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja była mnie nieraz tak gwałciła swoim wibratorem to było nieziemskie, tęsknię za tym doznaniem, jednak potem trochę się czułem jak pedzio. Gdy ja wchodzę w ten sposób w nią to czuję super ucisk, inne doznanie, nawet kobieta inaczej się zachowuje to jest podniecające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gówn...iana robota. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, ja doznałem takiego uczucia raz, moja dziewczyna zrobiła mi niespodziankę. zaczeła mnie piescić było cudownie ale wiecej tego nie zrobiła brakuje mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem facetem 34 lata i moja Żona przelatuje mnie dildami nawer o grubosci 5 cm srednicy i 30 cm długosci co czuje sperma sama mi leci z penisa niedotykajac go jest mega przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescator 555
Wybieliłem sobie anusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wolę tradycyjnie... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czuję niesamowitą rozkosz i odpływam m..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchetnny
Ja nie wiem co czuje ja chce tego spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko przygotuj sobie dupsko, bo jak cię zerżnie bez uprzedzenia, to język z wrażenia pogryziesz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkąd spróbowałem jak to jest mieć dildo w pupie masturbuje się tak często uwielbiam uczucie wypełnienia bycie uległym im więcej go we mnie tym bardziej chcę być tak bzykany. Sam zabawiam się tak że dildo z przyssawką do podłogi a ja siadam okrakiem na tym sztucznym k*****e i ujerzdzam go tak kilka godzin z mojego sprzętu sperma wycieka jak z kranu potrafię wystrzelić bez dotykania k****a. Takie kilku godzinne bzykanie pupy jest wyczerpujące a z dziurki wypływają mi soczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×