Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taki jeden koles

Chyba dla was kobiety słowaczyny

Polecane posty

Jak tak was czytam to widzę że dla was słowa są cholera ważniejsze od czynów. Wolice faceta który będzie więcej mówił , obiecywał zasypywał słodkimi kłamstewkami iż mówił mniej ,a okazywał więcej. Wolicie żeby wam powiedział \"kocham cię\" i potem poszedł do kochanki niż faktycznie was kochał a tego nie mówił . No ale cóż człowiek uczy się na błędach ..czas wprowadzić w życie nowe zasady -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koktaj loffy
smutna prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę żeś tu nowy. Mnie jakoś nie szokuje ten temat, jest tu takich dużo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna zona
u nas nie ma juz slow ani czynow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowa są dla nas ważniejsze niż czyny? doprawdy?! a co powiesz na to, że właśnie rozeszłam się z kimś ostatnio a jednym z powodów bylo wlasnie to, ze bylo duzo slow...zapewnień... i tyle..zero czynów.. i to mnie bolalo i nie bylam w stanie tego zaakceptowac.. chłopak mówił mi, ze nie potrafi zyc beze mnie.. że dalam mu to czego w zyciu szukał.. i na słowach sie skonczylo.. jakos zyje beze mnie i swietnie sobie radzi:) a mnie ma w głebokim powazaniu:) i nawet moje łzy, ktore go kiedys wzruszaly.. dzis sa dla niego niczym. I ja jestem juz dla niego nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby nie te słowa to byś z nim zerwała wcześniej :) ,albo w ogóle nie była. Oczywiscie że puste obietnice w końcu wyjdą na jaw ,ale i tak jest to leprze niż robić to co się obiecuje bez żadnego słowa bo to wejdzie wam jako norma. Potem jest 300% normy i kop w dupę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie - ja wolę takich którzy pokazują jak kochają. Już dawno nauczyłam się że słowa ,,kocham Cię" nic nie znaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×