Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kelle

Gdzie usunąć włókniaka piersi-Poznań!!!

Polecane posty

Blagam o porady dziewczyny ktore mialy wycinane zmiany w wpiersiach a sa z Poznania, gdzie i u kogo wycinalyscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Po co wycinac jak mozna wyleczyc .Włokniaki rozwijaja sie zazwyczaj jako przekrwienie limfy .Czytaj Choroby kobiece -porady -tutaj na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja miałam usuwanego włókniaka w Poznaniu w Wielkopolskim Centrum Onkologii na Garbarach. Dostałam skierowanie od mojego ginekolga. Ale tak normalnie też można iść - wstać wczesnie rano, odczekac swoje w kolejce. Ja chodizłam kilka razy - bo to jakies badania, pobieranie krwi, biposje. W końcu mi wycięli...Lekarz powiedział, że muszę często badać piersi bo mam skłonności do powstawania takich guzków...Mam jednak nadzieje, ze juz tam nigdy nie trafie... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Nie lepiej swoje zdrowie wziasc tez w swoje rece .A jesli beda sie odnawiac ...... albo jak lekarz powiedział kolezance '; "skłonnosc do robienia sie włokniakow " Kolejne zabiegi ........ hmmmm .I to jest leczenie ?Wstyd sie leczyc medycyna naturalna ? A gdzie tu miejsce na picie zioł, nasiadowki , okłady ,masaz stref refleksyjnych . Lepiej przez to wszystko przechodzic ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez w Centrum Onkologi
miałam wycinane,minelo ponad 10 lat finka daj spokoj ze swoimi radami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątpie, żeby jakieś ziółka pomogły... No ja niestety przez moje problemy ginekologiczne moge mieć skłonności do takich guzków, ale to już mój taki urok:) Radze isc do WCO i zrobic operacje - u mnie trwała półtorej godziny, byłam potem owinięta bandażem na całej klatce piersiowej, troche bolało, bo to przeciez normalne. Lepiej isc szybko i mieć spokój, nie ma na co czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
No własnie ,a czemu masz problemy ginekologiczne ? I tu jest odpowiedz ....Latwiej zapobiegac niz leczyc .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Moich rad nie musicie stosowac .A na przyszłosc moze warto poczytac .....Wiedzy nigdy za duzo .Wazne ,ze wielu kobietom pomogły . Choroby kobiece --porady str ...12 ,13......Profilaktyka najwazniejsza........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby dało im się zapobiegać to może bym się leczyła w inny sposób...a co, może mam sobie jajniki wyciąć albo coś! bez przesady, natura, zioła nie pomagają na wszystko!chyba nigdy nie miałaś takich problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×