Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cathrin

problem z mężem

Polecane posty

Gość gość
gość 9:59, niestety masz racje i nie ma co temu zaprzeczac. Jakbym mogła cofnąć czas to bym własnie zyła jak ty, ale nie, musiałam mieć dzieci bo tak wypada i zmarnowałam życie zamiast z niego korzystać to nie chce mi sie do domu wracać. Dobrze ze ty pomyslałaś i tego sie trzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość po 50tce
Na dom starców to trzeba mieć odpowiednią emeryturę, a na to się nie zanosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
`gość dziś a tobie na starość zostanie dom starców i pielęgniarka która będzie cię karmiła czy tego będziesz chciała czy nie smiech.gif` a od kiedy to ma sie dzieci zeby miały sie zajmować rodzicami na starość? co za egoistka! dzieci mają mieć własne zycie i to nie inwestycja w siebie! nie powinnas byc matką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja wypowiedź jest pelna złośliwości i jadu którym maskujesz to iż przegrałaś życie , jesteś samotna bo nikt cię nie chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gośc po 50- no własnie ta co w siebie inwestuje i ma pracę to chyba bedzie miała kase na opieke w domu starcow, wiec i tak chyba dobrze pomyslala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież mam faceta:) i mam świetne zycie, a wy tu opisujecie jakie tragiczne historie i macie przegrane życie choc was ktoś chciał i macie dzieci i męża:) więc jak to jest? zdecyduj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolek29
a od kiedy to zycie jest wygrane tylko wtedy gdy nie jest się sam? coś tu chyba ktoś ma zaburzoną wartość siebie, ze okresla ją po byciu z kimś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz to ty pusty dom do którego wracasz no i faceta z doskoku , aż pozna młodszą a wtedy kopie cię w d.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś przecież mam facetausmiech.gif i mam świetne zycie, a wy tu opisujecie jakie tragiczne historie i macie przegrane życie choc was ktoś chciał i macie dzieci i mężausmiech.gif więc jak to jest? zdecyduj się BO tu są same takie ktorych jedynym celem to rozród i mąż, więc dla nich nie ma czegoś takiego jak ambicja i czują się szcześliwe TYLKO wtedy jak obok ktoś jest, bo same nic sobą nie reprezentują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś masz to ty pusty dom do którego wracasz no i faceta z doskoku , aż pozna młodszą a wtedy kopie cię w d.. smiech.gif mam tak bo ja tak chciałam, ale za to ty masz pełny dom, dzieci ze strachem patrzą jak tatuś wróc***ijany no i jest mąż, co z tego że pijak i na pewno ma już inną po pijaku, no ale JEST, a ja mam puste mieszkanie i komfort więc same nieszczęście....rzeczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolek29
ty od męza pijaka- nie kompromituj się, bo to oczywiste że tamta ma lepiej, ale skoro ty to akcepujesz i uważasz że masz lepiej, to po co jesteś na wątku gdzie się tu żalą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamaKameliowa1954
Ta pani stworzyła patologiczną rodzinę dla dzieci i uważa ze jest lepsza bo ma ją, nieważne że jest do kitu, ale lepsza bo nie jest sama. Ewidentnie ma niską wartość siebie, nie ma co jej dokładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam fajnego męża fajne dzieci nie narzekam :) z kasa mogło by być lepej ale cóż bywa razem 20lat po ślubie 15 wiec są wyjątki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale takie wyjątki są solą w oku starych panien :D których nikt nie chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie solą tych rodzin w których jest źle i patologiczny alkohol? oczywiście że nie, tylko starych panien...ehh, idź kobieto bo jesteś po prostu smieszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmazyn53
dziewczyna napisała ze ma kogoś, co więcej sama odrzuciła propozycję mieszkania bo nie chciała sie od kogoś uzależniać, a ta dalej wkręca że tamta jest starą panną, choć ma kogoś. Niewazna jest prawda, byleby tylko rzucić stereotypem. Dodatkowo, ta stara panna ma o niebo lepiej o tej z mężem alkoholikiem, ale żona alkoholika dalej będzie temu zaprzeczać, choć zmarnowała życie bo nie przemyslała spraw jak ta stara panna. Rzeczywiście żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmieszni i żałośni to jesteście wy bo dorabiacie ideologię że mam męża pijaka , a tak się składa że mój mąż nie pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedzą wam w głowach katolicko-patriarchalne układy męsko-damskie, jakby innych możliwości nie było. Jak małżeństwo, to kobieta robi przy dzieciach i domu, a mąż wraca z pracy i ma wszystko w d... Sorry, jest druga dekada XXI wieku, takie układy były normalne pół wieki temu albo dawniej. Jak się która da wtłoczyć w taki system to albo bezmyślnie kopiuje to co obserwowała u rodziców, albo jest leniwa i szukała faceta który ją będzie utrzymywać (bez świadomości że on coś będzie wymagał). Teraz trzeba być partnerem dla drugiej strony, czyli trzeba dysponować podobnym potencjałem, wymagać równego traktowania i równego podziału obowiązków (i równych praw). Żałosne to narzekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćina
Sama jestem mężatka prawie 30 lat. Mam dobrego,kochanego Meza. Jak czytam czasem, w jaki sposób niektórzy mężowie traktują swoje zony ,narzeczone to włos mi sie jeży na głowie. Nieważne ,czy jest się w związku małżeńskim, czy e narzeczenstwie,czy żyje się na przysłowiowa kocia łapę.. obie strony powinny się szanować. I jeszcze cos ,w Polsce panuje dziwny stereotyp, poglad...ze kobieta nie mająca męża nie może być szczęśliwa, I nawet taka ,która ma Meza pijusa,nic nie wartego., czuje się lepsza,z samego faktu posiadania tego osobnika. Patologia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama jesteś patologia bo od 30 lat jesteś z pijakiem i nic z tym nie robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćina
Naucz się czytać ze zrozumieniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym nieodzywaniem sie facetów to co jest na rzeczy moze po tylu latach porozumiewamy sie pozazmysłowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szminka8889
Myślę, że w takim wypadku uleczenie waszych relacji samodzielnie będzie bardzo trudne. Często w takie sytuacje wtrącają się przyjaciele, rodzice, znajomi... I robi się niepotrzebne zamieszanie. Spróbuj udać się do psychologa, ze swojej strony mogę polecić Ci specjalistów z http://psycholog-ms.pl/poradnia/ Psycholog pomoże Ci spojrzeć na problem z boku, z dystansem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem cie doskonale moja sytuacje jest taka sama do tego stopnia ze popadłam w nerwice.Nic nie zrobisz poprostu z mojego punktu widzenia tej osobie juz poprostu nie zalezy.Przestan sie starac zajmnij sie osobą bo sie wykończysz tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×