Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda Lenka

Dzisiaj zrywam z chlopakiem

Polecane posty

Gość Magda Lenka

Dzisiaj juz na 100 % zrywam z chlopakiem. Niszcze sie przez niego , on mowi , ze wszystko to zawsze jest moja wina, jest nie punktualny, mowi , ze bedzie o 19 a jest po 20. Jak sie klucimy to potrafi mnie wyzwac , a pare dni potem dzwoni i przeprasza. Wnerwia sie o byle co. Ciagle ma o wszystko pretensje KOledy sa zawsze na 1 miejscu ;/;/;/ itp Dzisiaj to koncze ale jakos dziwnie ciagle mi lzy z oczu plyna , szkoda mi konczyc czegos co trwalo 2 lata:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariannnnnnnn
Jak na 19 lat to strasznie chaotycznie piszesz i dużo błędów robisz. Masz góra 15 lat. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahah
to strszne uczcze to sekunda ciszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Lenka
mam 18 lat, chaotycznie pisze bo jestem strasznie zdenerwowana;/;/;/ plakac mi sie chce ale wiem, ze z nim nie ma przyszlosci wiec lepiej to skonczyc teraz;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze robisz
gratuluje:-) nie daj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez magda
ja mialam to samo miesiac temu, po raz 3 zerwałam calkowicie po 3 latach zwiazku. nie dawalam radu juz.. ciagle chodzilam przygnebiona przez niego, martwiac sie, czy tym razem nie wywinie mi jakiegos kawału gdzies w barze z kolegami... mial to w du**, ze nie mialam zaufania do niego...stracilam je dawno temu, a jednak dalej to ciagnelam. i tak samo jak u Ciebie, najwazniejszy byl kumpel, potem costam i dopiero ja. mialam tego dosyc.... wiec skonczylam, pomeczylam sie kilka dni i... przyszla nowa milosc:):) cudowna, wspaniala i najlepsze jest to, ze bylismy tak blisko, a dopiero teraz jestesmy razem:)) takze zycze Ci powodzenia, mam nadzieje ze ta moja krotka historia cos Ci pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Lenka
Powiedzialam mu , ze z nim zrywam i dowiedzialam msie, ze jestgem glupia pizda , szmata , kurwa , nie moge sie go z domu pozbyc ,powiedzialam mu zeby wychodzil , a on nadal siedzi i przeprasza;/;/;/Rozwale mu zaraz glowe;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Lenka
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×