Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cukierek w zlotku

kiedys bylam ladna i wesola dziewczyna - co sie ze mna stalo?

Polecane posty

Gość cukierek w zlotku

a teraz? nie chce mi sie o siebie dbac potrafie 2 tyg nie myc wlosow nie wspomne o ubiorze do ktorego nie przywiazuje wagi nic mi sie nei chce moglabym tylko spac co mi jest? nic mnie nie cieszy, nie usmiecham sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresja chyba
???????????????????? wydarzylo sie cos zlego w twoim zyciu? co cie tak zmienilo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek w zlotku
tak wydarzylo sie, zawiodlam sie na facecie ktory sie zakochal w innej dziewczynie:O plus brak pracy... nie wiem czy to moglo miec wplyw?????? stalam sie teraz taka slaba psychicznie byle powod juz placze:O czuje sie jak male dziecko ktore nie ma wplywu na swoje zycie...kompletnie bez sil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygzagzy
a nie chcesz zostać moją bombonierką ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny_mag
Samotność niepowodzenia w życiu pod pewnymi względami, spadek wiary w siebie i depresyjny nastroj gotowy... Mogę tylko powiedzieć parafrazujac slowa piosenki: "Sprobuj znow odslonic twarz i spojrzec prosto w slonce Zachywcic sie po prostu tak i wzruszyc jak najmocniej... Pocaluj noc w najwyzsza z gwiazd..." Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek w zlotku
nie mam wcale zadnego pojecia co robic dalej:O takie zycie monotonne z dnia na dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyglada na
depresje, przejdz sie do psychologa, wyjdz gdzies ze znajomymi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxXL
ten temat juz byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roba czeq
ta do psychologa, ciekawe po co, chyba na kawe albo napiwo z psychologie jak juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek w zlotku
jakimi znajomymi? wszyscy albo zonaci dzieciaci nie maja czasu aby gdzies wyjsc duza czesc za granica siedzi i mamy kontakt tylko prez gg skype itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukierek w zlotku tak wydarzylo sie, zawiodlam sie na facecie ktory sie zakochal w innej dziewczynie plus brak pracy... To możesz zmienić - oni cię zawiedli - po pierwsze facet a po drugie ci co przez nich straciłaś pracę, weź sie za siebie i pokaz im :) nie wiem czy to moglo miec wplyw?????? stalam sie teraz taka slaba psychicznie byle powod juz placze czuje sie jak male dziecko ktore nie ma wplywu na swoje zycie...kompletnie bez sil" Cały czas masz wpływa na swoje życie - tak samo jak płaczesz to ty płaczesz a nie kto inny...... Masz wpływ na swoje życie bo to twoje życie :) Początki są trudne...... Zacznij się brać za siebie, a nie siedź tylko w domu i płacz, wyjdź do ludzi i zacznij na nowo odżywać, bo ty nie dobrze czujesz sie w domu :) Myślisz że światło juz nie świeci dla ciebie - ale prawdą jest taka że ty nie chcesz podnieść głowy do niego - do roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek w zlotku
moze byl podobny ale ja go nie zalozylam w dodatku draznia mnie wszyscy wokolo, z checia siedzialabym sama:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek w zlotku
w dodatku brak pracy, chodze wysylam cv przegladam gazety portale ale bez odzewu chyba juz mnie to nie dziwi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek w zlotku
wszystko sie toczy nie tak jakbym chciala jeszcze kiedys mialam jakas nadzieje a teraz opadlam z sil i mam juz dosc sie starac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się ja sobie zawsze wmawiam że mogło być gorzej niż jest i już czuje się lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek w zlotku
mi jakos nie pomaga na niczym mi juz nie zalezy na wlasnym zdrowiu tez nie bo stres mnie zzera:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz bo niktorzy mimo ze maja do du** w zyciu nic nie zmieniaja, a ja chce cos zmienic w swoim zyciu i moze zyje tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek w zlotku
fajnie ale ja jestem chyba slaba bo juz nie mam sily mam dosyc wiecznych niepowodzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek w zlotku
czuje sie jakby wszystkie sily ze mnie uszly nie wiem czy ktos tutaj rozumie co mam na mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam koleżankę w pracy i wcale nie wygląda apetycznie a ma 26lat. A któregoś dnia przyniosła swoje zdjęcie jak wyglądała mając 22 lata. Normalnie SZOK, niebo a ziemia. Taka laska była Cudna. Ale wyszła za mąż i po roku się rozwiodła do tego straciła bardzo dobrą prace i ogólnie wpadła w depresje. Ale gdybym nie widział tego zdjęcia to bym powiedział że w młodości poza jakimś pryszczatym paskudą nikt by się nie umówił z nią. Napisałem to nie dlatego aby cię pocieszyć ale tak tylko bo na temat było:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslisz ze do niczego sie nie nadajesz, ale skoro taki ktoś jak ja się do czegoś nadaje to ty na pewno też ;) Wiem kolejne niepowodzenia dołują, ale lepiej myśleć o kolejnych próbach, niz o tych nieudanych.... W końcu musi sie udać......bo zła seria nie moze trwac wiecznie....zyj tym ze w koncu sie uda......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestań biadolić jak
potłuczona i weź się za siebie, praca sama nie przyjdzie, książę na białym rumaku pod okna nieznajomej nie zajedzie sam z siebie, a jak zajedzie to na Twój widok pojedzie jak najdalej co Ty robisz ze swoim życiem? masz tylko jedno, a Ty je chcesz za wszelką cenę spieprzyć rusz tyłek, działaj, a nie jęczysz na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygzagzy
zgadnij jak się czują rodziny tych, którzy zginęli w katastrofie lotniczej dwa dni temu , jeden z pilotów zabrał żonę , dwoje małych dzieci pozostało w domu , popatrz jakie ludzie mają tragedie ale wiedzą, że trzeba być silnym , koniecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie.
a Ty skad wiesz jak ona wyglada ze piszesz ze ucieknie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szydercaaaa
Pokaz tzytzki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestań biadolić jak
jak nie myje włosów przez 2 tygodnie i o siebie nie dba to jak adriana lima nie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast siedzieć na bzdetnej kafeterii pisz cv, listy motywacyjne, wydrukuj kilkadziesiąt egzemplarzy, rozsyłaj mailami przeglądaj oferty pracy, przygotuj sobie porządne ubranie, zadbaj o siebie, ogarnij się- domowe wieczorne spa a rano wyruszaj na poszukiwania pracy, chodź po biurach, zostawiaj na siłę cv samo się nie zrobi, a jak zaczniesz działać poczujesz się lepiej, przebywaj wśród ludi, a nie w domu! i nie kupuj kota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek w zlotku
zolza alez ja tak robilam, nikt mnie na zadna rozmowe nie zaprosil nawet teraz juz nie roznosze, wysylam cv jak jest ogloszenie tylko ,mam dosc tego chodzenia wysluchiwania ze nikogo nie potzerebuja i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×