Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Makaron28

Dzieczyny pomocy

Polecane posty

Gość Makaron28

Zaczynam watpic ze uda mi sie znalezc jakas dziewczyne, nie bede opisywal swojej sytuacji ktora jest aktualnie troche skomplikowana, ale rzecz w tym ze nie mam za bardzo czasu i gdzie szukac a od dawna z nikim nie bylem i odczuwam ogromna potrzebe. Dodam ze jestem osoba ktora raczej ostroznie podchodzi do znajomosci. Co wedlug was robic, nie przejmowac sie i szukac sobie jakiejs niezobowiazujacej znajomosci po to tylko zeby sie przytulic i miec seks czy moze mam sie powstrzymac od latwizny i nie krzywdzic niepotrzebnie dziewczyn. Bo jezeli chodzi o seks za pieniadze czy jakies szybkie numerki to zupelnie mnie to nie interesi a wrecz jest dla mnie zenujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo poszukaj stalej partnerki albo sie powstrzymuj:) Taki sex bez zobowiązan bardziej szkodzi niz pomaga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makaron28
to to ja wiem ze szkodzi, ale mnie juz nosi jezeli o to chodzi, druga sprawa ze z czasem mam tylko coraz wiecej watpliwosci co do potencjalnych partnerek, a sam tez nie jestem jakims kasanowa, zreszta moze wlasnie bardziej dlatego. Nie tryskam pewnoscia siebie i etuzjazmem przy pierwszym spotkaniu. Nie mowiac juz ze trzeba najpierw je zaaranzowac. Raczej jestem znudzony wszystkim. Mam taki okres w zyciu dosyc ciezki ktory tez niezbyt dobrze wplywa na moj wizerunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikosos
Ja mam 22 lat i nie miałem dziewczyny. Nie chce mi się szukać, flirtować itp... Maminne sprawy na głowie. Dla mnie jest to za nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×