Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaCHAbaCHA

CZY METALOWIEC NADAJE SIE NA CHłOPAKA?

Polecane posty

Gość kaCHAbaCHA

Hej. otóż chyba popełniłam najwiekszy bład w swoim zyciu i zakochalam sie w takim jednym chlopaku z rownoleglej klasy no probowalam o nim nie myslec ale nie moge. rzecz w tym ze on nosi dlugie wlosy czarne ubrania i slucha strasznej muzyki. a ja jestem raczej normalna lubie spudniczki jakies biale kozaki itd\ no i moi koledzy zawsze wolaja na takich od brudasow suk dziwek itd boje sie ze moi przyjaciele go niezaakceptuja jak rozumiecie ja tez mu sie podobam, bo najpierw pisal mi wiadomosci na naszej klasie a potem dalam mu swoje gg. mieszkamy blisko siebie i zaczelismy razem wychodzic wieczorem na papierosa czy cos. i on wcale nie jest taki nienormalny jak wszyscy mysla. jest inteligentny i uczuciowy. tylko martwia mnie dwie rzeczy. jak juz pisalam moi koledzy mogli by sie z nas smiaclub go nawet pobic, bo oni nie lubia takich ludzi, a wtedy gdybysmy ze soba zerwali to nie mialabym ani kolegow ani chlopaka i zaostalabym sama a tak nie chce :( no i ta druga rzecz. on nosi takie dziwne znaki na koszulkach, naszywki na plecakach itd. takie gwiazdy myslalam ze to zydowskie ale dowiedzialam sie ze to znak szatana, boje sie go zapytac o to wprost, ale czy to znaczy ze on jest jakim szatanista czy cos? ze modli sie do szatana? boze, bo jak tak to znaczy ze on chyba moze byc niebezpieczny w stlosunku do mnie bo jestem dziewica a podobno oni zabijaja dziewice?? pomożcie mi bo sama nie wiem co robić ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaCHAbaCHA
i jeszcze cos zapomnialam dodac....... jak ze soba piszemy to on zawsze wita sie i zegna piszac "awe". czy to cos znaczy????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaCHAbaCHA
POMóżCIE PLS!!!! JESTEM ZALAMANA!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdasdasd
ta czytam Twoj topic i nie wiem co Ci powiedziec..wiem,ze ja z punktu widzenia chlopaka lubie siostry metal...nie przeszakdzaloby mi nic co jest z nia takiego "zlego": jak Ty piszesz...a jakby faktycznie mnie to ciekawilo i meczylo to poprostu zapytalbym....wiec mzoesz zrobic to samo...zobaczysz co powie...bo innego wyjscia nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×