Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katarina27

zabudowa kuchenna

Polecane posty

Hey, planuje remont kuchni i myślę nad wysoką zabudową w kuchni, coś jak szafa, tylko w niej same półki i może jakaś półprzezroczysta. Zastanawiam się czy w ogóle takie cudo jest praktyczne czy lepiej tradycyjnie... i kto mógłby mi to wykonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry stolarz
albo firma zajmująca się zabudowami kuchennymi.ja mam na jednej ścianie zabudowe po sufit z półkami. wizualnie podoba mi się, ale te najwyższe pólki sprawdzają jako przechowalnia rzadko używanych sprzętówk kuchennych typu maszynka do mięsa, sokowirówka, odświętyny serwis obiadowy i sztućce, jakies drobne zapasy etc. bo nie wyobrazam sobie wchodzic na krzesło po to by sięgnąć byle talerzyk czy przyprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alealealealeale
w starym mieszkaniu miałam jednodrzwową szafę,wysoką pod sufit,z półkami,była dosyć głęboka-bardzo ją sobie chwaliłam,oprócz niej miałam jedną szafkę z szufladami (między zlewem a kuchenką,nie potrzebne były inne meble,a dzięki temu zmieścił się wygodny stół,patelnie wisiały na ścianie,miałam też kilka wąskich półek,na filiżanki,przyprawy,a pod nimi blat,taka jakby dużo szersza półka,na której stał ekspres-sami je zamontowaliśmy ta szafa już była,jak się wprowadziłam,chyba poprzedni lokatorzy ją zbudowali,myślę,że dlatego była taka pojemna,bo była głeboka,znacznie głębsza niż standardowe szafki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super jest taka szafa ale wewnatrz zamiast polek szuflady typu cargo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuflady są najlepszym
patentem na przechowywanie, ale tak naprawdę też sprawdzają się tylko do pewnej wysokości, moim zdaniem max do wysokości wzroku. Wyżej i tak trzeba się wspinać na krzesło, szuflada czy nie szuflada. Ja mam wysoką zabudowę, lodówka, obok piekarnik, nad nim i pod nim szafki z półkami, i jedna szafa chyba wys. 207 cm, w środkowej części szuflady, do wysokości wzroku właśnie, wyżej półki. Sprawdza się, jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie to sa szuflady typu cargo? :) i kto wam robił te wszystkie cuda? jakieś konkretne firmy? kogo polecacie a kogo nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuflady są najlepszym
szuflady typu cargo to takie bajeranckie szuflady, sposób na wyciągnięcie od klientów większej kasy ;) Obejrzyj sobie może na stronach ikei są pokazane. Ja akurat ich nie mam, właśnie dlatego, że były cholernie drogie. Zabudowę kuchenną, w tym również wysokie szafy mam z brw, robione na wymiar i zamówienie. Ponieważ w wysokiej szafie zaproponowali mi właśnie drogie cargo, kupiłam samą szafę, a zaprzyjaźniony pan montujący szafy zainstalował mi w niej eleganckie szuflady, bardzo pojemne i ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a słyszałam, że brw nie mają dobrej opinii. Z ikei to bym nie chciała zabudowy, nie mówię ze nie ładne ale już chyba każdy znajomy ma ;) Szuflady sprawdziłam, fajne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli szuflady to na pewno z przegródkami, bo inaczej panuje w nich chaos i bałagan. Jeżeli chodzi o głęboki półki to nie polecam, wszystko jest na kupie i trudno dostępne, trzeba odsuwać jedne rzeczy żeby dobrać si do innych. A przeszklone szafki są ok, ale na pewno nie wszystkie tylko kilka wtedy to ładnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no fajne ale szuflady
rzeczywiście odpadają wydaje mi się. Poza tym półki muszą być płytkie, bo inaczej będziesz przeklinać ciągłe przestawianie rzeczy tych co z przodu, żeby wyjać te z tyłu. A masz dzieci? Jeśli tak, to polecam zastanowić się nad frontami szafek na których nie widać śladów tłustych, lepkich itp. i takimi, które łatwo i szybko się czyszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, mam. Dlatego pomysł na szafę z półprzezroczystymi frontami bo takie ślady raczej na niej nie powinny być widoczne :D mam szafę w przedpokoju z lustrem.. ciągłe mycie :( zastanawiam się nad ich wymianą tylko jeszcze nie mam pomysłu na jaki materiał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczoła88
Hej, jeśli szukasz pomysłu na szafę kuchenną to mogę zaproponować Ci ciekawą ofertę, z której na pewno wybierzesz coś dla siebie http://www.garder.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×