Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bobasinska

SYLVIE 20* wasze opinie?

Polecane posty

Dziewczyny, nie wiem czemu mi się tak dzieje, ale zauważyłam coś takiego, że jak mam 10 tabletek do końca opakowania to zaczynają mnie bolec jajniki, i nie że to jest jakiś ból mocno nasilony tylko jest strasznie denerwujący, w tamtym miesiącu też tak miałam i myslałam że ma tak byc ale w tym znowu się powtarza. czemu tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dupa :( bylam u gina usilnie proszac o inne tabletki a on mi przepisal yasmin ;/ ;( jestem zalamana :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
afadro : no ponoć jakieś bakterie czy coś, przepisała pigułki, ale czy moge je łączyć równocześnie z anty? zostały mi 2 pigułki do końca opakowania, recepte mam na kolejne 6 tych samych, ale nie wiem czy nie przerwać antykoncepcji :/ ze względu na palce, które może takie są od zimna, kurczę od naszego 'zbliżenia' też mnie jako tako pobolewały jajniki, aale nie wiem od wczoraj bolą mnie piersi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa_zero ---> a dlaczego Ci gin przepisal yasmin?? Sa one jedne z najdrozszych....moze ma jakies konszakty ?? Ja na szczescie nie mam problemow ze zmiana anty.... teraz ide prosic by przepisala mi novynette bo chce do nich wrocic :) Majka ---> widze ze Ty usilnie probujesz wmowic sobie ze sine palce sa wyniekiem stosowania tabletek antykoncepcyjnych. Proponuje Ci najpeirw dorosnac a potem brac sie za hormony.... Monia ---> może warto wybrac sie do gina i porozmawiac z nim o tym bolu?? Nie chce straszyc ale moze jakas cyste masz albo torbiela. Radze zebys sie wybrala do niego tym bardziej ze ten bol nie trwa jeden miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezchmurneniebo prosze Ciebie nie strasz mnie, bo naprawdę nie wiem sama od czego może to byc a zdarzyło się dopiero 2 raz takie coś, ale w grudniu byłam na usg i nic mi nie wykazało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztaniak844
Ja biorę sylvie gdzieś od 1,5 roku i tylko na samym początku miałam jakieś plamienia w środku cyklu. Później na szczęście wszystko się wyregulowało. Nie przytyłam, ani nie schudłam, woda w organizmie mi się nie zatrzymuje, a i zachowuje się normalnie, tzn. nie mam żadnych dziwnych humorków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BezchmurneNiebo widzę powoli tracisz cierpliwość, a taka niedobra tylko ja byłam na początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Octavia ---> troche trace juz cierpliwosc, bo jak sie bierze hormony zgodnie z instrykcja to nie bedzie wpadki. Pierwszy raz slysze ze mozna miec sine palce od hormonow. Wylaczylam sie, nie pisalam nic bo nie chcialam sie denerwowac, ale jak widze ze takie dziecko ( Majka sory ale teraz tak wlasnie zaczelam Cie traktowac ) bierze hormony nie wiedzac po co i wciskajac sobie ciaze i jakies choroby. Trzeba byc chorym na glowe zeby brac 3 miesiace hormonow i nadal miec takie schizy jak Majka. Monia ---> nie strasze, ale radze Ci naprawde idz. Ale skoro mialas usg to podejrzewam ze pewnie by Ci wyszlo jakby bylo cos nie w porzadku. Ale pojsc mozesz i powiedziec lekarzowi swoja przypadlosc. Glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczesniej bralam yasminelle, powiedzialam lekarzowi ze chcialabym inne a on mi yasmin ;| kurcze mowie wam to staruszek (ale u mnie jest zapupie, ale musze pochwalic bo to nie prywatnie tylko publicza sluzba zdrowia :) i zero kolejek przychodzisz i praktycznie 2 gora 3 osoby sie czeka) nie no nie mam co na niego narzekac wiecie zreszta dziewczyna sie do ginekologa przywiazuje - przynajmniej ja tak mam.... cena to dla mnie bez znaczenia jesli chodzi o tabletki najbardziej mi zalezy zebym sie dobrze czula po nich :((( a ze ma konszakty to ja wiem bo raz dostalam nawet od niego opakowanie yasminelle za free....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
bezchmurne niebo : tabletki na każdego inaczej działają, rok temu była sroga zima, chodziłam cienko ubrana, bez rękawiczek - i ani dłonie ani stopy nie robiły mi się sine. poprzez tabletki można przecież mieć problemy krażeniowe, jest nawet zaznaczone w ulotce. dorośnij, albo naucz się czytać ze zrozumieniem, kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka a wlasciwie skoro umiesz czytac i przeczytalas ulotke - jak sugerujesz - to po co przychodzisz na forum zadawac pytania na ktore teoretycznie znasz odpowiedz? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też już miałam nic nie pisać. Majka BezchmurneNiebo ma rację. Dzieciak z Ciebie i Ty jej mówisz, żeby dorosła? Żałosne. Wytykasz, że nie umie czytać ulotki, a Ty co robisz? Piszesz tutaj o swoich rozterkach, jakbyś w gimnazjum była, a nie kończyła liceum. Każda ma jakieś wątpliwości, jednak Ty chyba wszystkich przebijasz. Skoro uważasz, że te sine palce są od tabletek, czemu od razu nie powiedziałaś lekarce, że bierzesz anty? Teraz pewnie siedzisz, obserwujesz siebie dokładnie i myślisz "co to jeszcze może od tych tabletek mi się stać". Po co je bierzesz w ogóle? Naprawdę Twoja ignorancja jest przerażająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjjj, ejjjj dziewczyny widze zaczynają się tutaj robic jakieś spory. sory majka ale naprawdę Ty za bardzo przesadzasz, i popieram jak dziewczyny mówią (nie dorosłaś do anty to ich nie bierz), bo za bardzo się denerwujesz i wymyslasz nie wiadomo co, zaczynasz mnie też troche wkurw...sory ale taka jest prawda DOROŚNIJ DZIEWCZYNO !! bezchmurneniebo byłam i naprawde nic mi nie wykazało, ale lekarz co mnie badał to powiedział, że jest wporządku, i miałam się zglosic do lekarza, ale jak by cos bylo nie tak z usg to by dzownili do mnie i kazali by mi przyjśc ale nie dzwonią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuuulka
bezchmurneNiebo, Octavia - dziewczyny, popieram was całym sercem... w poprzednim poście mówiłam, że problem tkwi w głowie. Co do dorastania to sama mam 18 lat, ale nie wkręcam sobie rzeczy niepotrzebnych także mimo wieku tego po prostu nie rozumiem. majka - Przestań brać te tabletki albo nie łącz z nimi wszystkiego z ciążą (po tym jak to nazywasz "zbliżeniu") na czele. Żeby zajść w ciążę trzeba się naprawdę postarać, wejdź na forum tych, które nieraz po kilka lat próbują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuuulka
A i jeszcze Monika :D coś było, że tabletki się przepisuje żeby zlikwidować torbiele czy cysty we wczesnym stadium, gadałam ostatnio na ten temat z moim ginem nawet choć sama nie mam takich problemów. Ale jeśli to się utrzymuje to może faktycznie warto sprawdzić chociaż raczej nie sądzę żeby było możliwe żeby za niecałe 3 miesiące coś Ci urosło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka widzisz- Ty jestes widac bardziej dorosła i dojrzała do brania tabletek i nie wmawiasz sobie nie potrzebnych rzeczy, jak np. siniejące palce - żenada ;/ a co do tych bóli- gdy jeszcze nie brałam anty, miałam straszne okresy;/ bez tabletek przeciwbólowych nie wychodziłam z domu;) przechodziły mi dreszcze, gorączka i własnie te bóle jajników. ale wczesniej też chodziłam na usg i nic nie wykazało i tez mysle że w ciągu 3 miesięcy mogło mi sie coś tam pojawic ;p pamiętam, że przed braniem anty raz wylądowałam w szpitalu bo z bólu to się pokładałam. i tez mnie badali i nic. może to tez od stresów, ale nie wiem.ostatnio dużo się stresuje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ---> jak to fajnie napisalas w ostatnim poście, fakt MAjka Twoja rowiesniaczka jak na swoj wiek jest bardzo dojrzala i psychicznie by uprawiac seks i emocjonalnie. Ja jak zaczelam brac anty mialam tez 18 lat i nie schizowalam tak jak Ty. Takze jak widzisz jestes sama jak palec na forum poprzez wsickanie sobie jakis glupot. Jak "DOROSNIESZ' to sie odezwij, a tak prosilabym Cie nie wcinaj sie w dyskusje bo tylko sie klocimy. Przemysl swoje zachowanie, bo Tobie tu nikt na forum zlosliwie nic nie mowi, ale sama sobie krzywde robisz swoim zachowaniem. A czytac umiem bo z tego co obliczylam jestem 6 lat starsza i nie patrzac 5 letnie doswiadczenie z anty - wiec prosze Cie nie mow mi ze mam problemy z czytaniem. A WAm dziewczynki dziekuje, nie chcialam nic pisac do MAjki ale juz naprawde stracilam cierpliwosc widzac ze takie dziecko bierze hormony nie wiedzac tak naprawde do czego one sluza. Ide na zakupy po burzliwym ranku hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ---> mysle ze jakby bylo cos nie tak to lekarz ma obowiazek do 3 tyg wyslac taka wiadomosc do pacjentki. Podajze Madzia pisala ze niektore anty likwiduja male cysty i torbiele ----> tak to prawda, ale nawet nie weim jakie. Wiem ze kuzynka miala cyste i leczyla jakimis anty ale jakimi to nie wiem. Mowilas ze w grudniu mialas usg, takze jakby cos bylo zawiadomienienie napewno jakies bys miala. A przy nastepnej wizycie jak bedziesz to powiedz mu o tym ze jajnik/i Cie bola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cysta moze wytworzyc sie podczas jednego cyklu np przetrwaly pecherzyk graafa wiec w ciagu niecalych 3 miesiecy raczej mogla sie pojawic... ale radzilabym sie nie przejmowac ja tez ostatnio mialam jak bylam u lekarza a teraz samo przeszlo.... ot poprostu organizm sam je wchlania :) sa tez inne rodzaje torbieli ale takie wlasnie zdarzaja sie najczesciej. ale wizyta u lekarza nie zaszkodzi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezchmurneniebo z mojej przychodni nie wysyłają zawiadomień tylko odrazu dzwonią, takż jest o wiele lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti21
Siemanko Dziewczyny. Juz dawno nie zagladałam tu i widzę ...ciekawe tematy sie tu toczą. Ja właśnie skończyłam swoje pierwsze op. tab. Jestem z nich zadowolona. Oczywiście mówię o sylvie.Jak narazie waga stoi w miejscu . Wody raczej nie zatrzymują mi w organizmie tak jak cilest. w końcu poszłam na całość jeżeli chodzi o sex. było super. a jaki facet zadowolony .....po tylu latach wyskakiwania ...nareszcie do końca!!!HE HE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
kto się kłóci ten się kłóci skoro tak bardzo nie obchodzą was moje posty to po co je czytacie i w dodatku tak obszernie komentujecie? :D w ulotce wspomniane jest o problemach związanych z niedokrwieniem, które i mnie się przytrafiły, bo jakby inaczej skomentować fakt, że niekiedy nie czuję w ogóle palcy? no no? czy mogę przyjmować furaginum adamed z tabletkami antykoncepcyjnymi? co jak co, ale ja matką nie zamierzam zostać ani dzisiaj, ani jutro czy za ileś tam lat, więc wolę marudzić przed czasem, niż skakać z mostu jak co druga nastolatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletka844
Ja nie wiem, na jaką cholerę zażywać tabletki skoro się wiecznie narzeka. Jeżeli ktoś źle się po nich czuje, to po 3-4 miesiącach stosowania (tyle organizm się przyzwyczaja) zmienia je na inne, ewentualnie wybiera inną formę antykoncepcji..... a przecież takowe istnieją. Skoro wątek o tabletkach sylvie, to i ja się wypowiem na ich temat. Otóż biorę je przez okres około dwóch lat, przez pierwsze 2 opakowania miałam lekkie plamienia, ale przy trzecim wszystkie "skutki uboczne" ustąpiły. Jestem zadowolona, nie przytyłam, nie mam humorków i robię z moim facetem na co tylko mam żywnie ochotę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz czasami warto się kłocić jesli ktos inny nie ma racji...ale dobrze Majka ja nie muszę komentować Twoich postów. A jesli problemy z Twoim krazeniem wedlug Ciebie sa z powodu brania tabl. anty to proponuje nie Pytac sie innych dziewczyn czy przerywac anty tylko normalna osoba poszla by od razu do ginekologa. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuuulka
taka luźna uwaga... Biernik (kogo? Czego?) 'nie czuje PALCÓW' a nie 'palcy' bo czegoś takiego nawet nie ma.. A tak z ciekawości to jak się w końcu ukształtowała decyzja o powiększeniu rodziny? :D jeszcze poczekacie czy to już?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolla88
ja niedlugo zaczynam je brac:) jestem pozytywnie nastawiona chociaz poprzednio przepisane mi tabletki okazaly sie nietrafione(wymiotowalam po nich). Bede pisac moje spostrzezenia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuuulka
bezchmurneNiebo - taak :D zapomniałam dopisać, przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×