Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bobasinska

SYLVIE 20* wasze opinie?

Polecane posty

Organizm może przyzwyczajać się nawet 3 miesiące do nowej dawki hormonów. Ale musisz być czujna - nie każde tabletki pasują każdemu. Czy przed ich przepisaniem lekarz zrobił Ci badania i przeprowadził szczegółowy wywiad lekarski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, sprzedam 2 opakowania tabletek SYLVIE20 termin ważności 03 2017, mail: demolka444@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Querida92
Hejka, mam pytanie do kogoś kto brał Sylvie 20 dłużej niż 3 lata, otóż ja brałam je dłużej niż 5 lat na pewno i bardzo dobrze się po nich czułam, niebolesne miesiączki, cera dość w porządku, ale ostatnio strasznie zaczęły mi strasznie wypadać włosy, miałam je długie do pępka, ścięłam je do ramion, ale nadal wypadają, biorę witaminy, myje specjalnymi szamponami + odżywki i nic nie pomaga :( Dodatkowo cellulit, który zaczął mi się pojawiać już po 2 latach brania Sylvii pojawił mi się nawet na łydkach... Zawsze miałam dobry metabolizm, jadłam dużo i nie tyłam, ale od 4 lat muszę bardzo uważać na dietę, chodzę fitness a mimo to nie mogę schudnąć nawet 3 kg. Nie jestem gruba, ważę 62 kg i mam 174 cm wzrostu, ale dobrze się czułam gdy ważyłam 60/59 kg :( Czy któraś z was też boryka się z tymi problemami? Czy przerzuciłyście się może na jakieś inne tabletki po których nie ma takich problemów? Ginekolog przepisał mi vibin ale powiem szczerze, że trochę boję się zmiany. Dodam jeszcze, że przez te 5 lat robiłam przerwy w braniu tabletek po 2/3 miesiące co rok. Pozdrawiam i czekam na jakieś pomocne odpowiedzi ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie odnośnie Sylvie 20 wraz z innymi lekami ? czy ma to jakiś skutki uboczne lub zmniejszenie skuteczności ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bralam 3lata. Na poczatku zadowolona jak Wy. A potem ? Placzliwosc drazliwowc ciagle nerwy zle samopoczucie libido zero i sucho jak na pustyni... Z emocjami nauczylam sie zyc po 2 latach jakos ale poki co odstawilam i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz sie dupic to bierz tabletki to obowiazek baby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny biorę sylvie 20 jakoś juz 3 lata i niestety musze potwierdzić, że moje libido od dłuższego czasu jest poniżej 0. Brak ochoty na cokolwiek. Waga oczywiście wzrosła, pojawił się także cellulit także na łydkach tak jak u koleżanki wcześniej :/ zastanawiam się czy odstawić tabletki i używać prezerwatyw czy są może jakiekolwiek inne które nie będą tak mocno wpływać na samopoczucie i libido :/ dodam że mam 22 lata i za rok wychodzę za mąż. Strasznie kocham mojego narzeczonego i jesteśmy szczlisliwi brakuje tylko satysfakcji i przyjemności z seksu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aramgad89
Biorę Sylvie 20 od 3 lat. Obecnie oczekuje miesiączki w 7-dniowej przerwie, która powinna przyjść dzisiaj i juz mnie martwi, ze od rana musze na nią wyczekiwac, co nigdy się się nie przytrafialo. Moje libido tej jest tragiczne. Mam bardzo drażliwe piersi. Wręcz nieprzyjemny jest dla mnie dotyk. Muszę się najpierw podniecic, by moc pozwolić na dotyk piersi. Mam wahania nastroju. Zwłaszcza nostalgiczny nastrój, czasem muszę się po prostu wyryczec. Cellulit tez niestety mam. Zawsze miałam, wiec nie przypisuje go bezpośrednio do tabletek. Waga stała. Zależna tylko ode mnie i tego jak jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djspawacz
Przez te wasze p************e tabletki Sylvie 20 rozsypuje sie nasze 17 letnie malzenstwo! A wiecie dlaczego? Bo moja zona zaczela byc w lozku oziebla, nie ma ochoty na sex, nawet na pieszczoty... Nawet nie wiecie co przez to gowno przechodze! Ale co tam, żryjcie to dalej. Niech wasze zwiazki tez sie posypią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje odczucia po tych tabletkach byly super, jednak zastosowalismy inna forme zabezpieczenia i odstawilam. Mam 6op wazne do konca 2018, gdyby ktos byl zainteresowany. Anitovva @gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę pierwsze opakowanie sylvie20, po zmianie z Dionelle. Czuję się okropnie Mam zawroty i bóle głowy, podczas jazdy samochodem mdłości i bóle w podbrzuszu. Mam jeszcze jedno opakowanie ale raczej pójdę do gina po zmianę na poprzednie. Czy ktoś jeszcze miał takie skutki uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest tylko jeden licencjonowany w Wielkiej Brytanii i prawnych (które przesylaja poza granicami kraju) nie wymagaja wczesniejszego recepte (tylko szybkie konsultacje on-line) nadzieje, ze to pomaga http://www.besteuropeanpharmacy.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwszej tabletce Sylvie 20 miałam mdłości i praktycznie nic nie mogłam przełknąć. Po drugiej tabletce wymiotowałam nawet po wypiciu czystej wody. Cały czas boli mnie brzuch. Czy mogę po 2 tabletkach po prostu odstawić ten lek? Czy kolejny cykl będzie zaburzony? Dodam, że tabletki miałam zapisane ze względu na bolesny, nieregularny okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara

Boicie się wpadki, nic nie róbcie i tyle a nie panikujcie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


to jest tylko jeden licencjonowany w Wielkiej Brytanii i prawnych (które przesylaja poza granicami kraju) nie wymagaja wczesniejszego recepte (tylko szybkie konsultacje on-line) nadzieje, ze to pomaga  Goodrxtabs.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×