Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bobasinska

SYLVIE 20* wasze opinie?

Polecane posty

a to widze że cena podobna więc bez różnicy, ktoś kiedyś pisał że około 15zł za opakowanie ale widoczniejest to już nie aktualna cena. myślisz, że gdy je biore ale nie od pierwszego dnia miesiączki to tez mnie zabezpieczają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to widze że cena podobna więc bez różnicy, ktoś kiedyś pisał że około 15zł za opakowanie ale widoczniejest to już nie aktualna cena. myślisz, że gdy je biore ale nie od pierwszego dnia miesiączki to tez mnie zabezpieczają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pisze w ulotce to przez 7 dni nalezy sie dodatkowo zabezpieczać a pozniej nie trzeba ale ja bym Ci radzila przez caly 1 mies tak dla pewności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja je biore ze względu braku tej miesiączki i nie wiem czy mam ją dostać miedzy 7-10 dniem zazywania tabletek czy po odstawieniu. i się troche stresuje bo biore już 8 dni a współżyłam(z gumką i mój facet uważał) no i nie wiem czy mam się spodziewać wgl okresu czy jednak moge sie obawiac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od tygodniua nurtuje mnie to pytanie i strasznie się nie pokoje. Ostatnio od kwietnia do lipca brałam sylvie20 albo luteine na wywołanie okresu i wszystko ładnie, miałam okres regularnie co do dnia a nawet mniej więcej o tej samej godzinie, lecz znów coś w moim organiźmie przestało działać wiec wybrałam się do mojego lekarza a było to 6 lutego by znów brać leki na przywrócenie okresu. wykupiłam je dopiero 13lutego , zaś 9 lutego odbylam swój pierwszy stosunek płuciowy z chłopakiem ale on uważał i użyliśmy prezerwatywy. 11 lutego też zbliżyliśmy się do siebie również używając prezerwatywy. biore tabletki (sylvie20) 8 dzień i zastanawiam się czy okres ma wystąpić mi między 7 a 10dniem zażywania pigułek czy po odstawieniu ich. Stresuję się tez ze względu takiego iż przytlacza mnie myśl zajśćia w ciążę. Prosze o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okres masz dostać po wzięciu całego blistra czyli 21 tab potem robisz 7 dni przerwy i w czasie tej przerwy przeważnie 4 dnia choć u każdej jest inaczej dostajesz. To gin Ci nie wytłumaczył tego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Mam pytanie czy może byc tak ze przez te tabletki boli brzuch ale nie w czasie okresu?Bo taletki biore od jakis 4 miesiecy i prawie codziennie czuje bole brzucha raz sa silniejsze raz slabsze nie wiem od czego to moze byc i tak mysle ze moze to przez te tabletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, a jesteś pewna, że te bóle są, odkąd bierzesz tabletki? Może przechodzisz stresy, może alergia na coś albo zmiana klimatu... Nie wiem :( może się wygłupiam z tymi domysłami, ale próbuję pomóc wymyślić przyczynę wykluczając, że ten ból bierze się od tabletek... Ja też mam problem :( w tamtym tygodniu w czwartek wieczorem, jak co miesiąc odkąd biorę tabletki, powinnam dostać okres. Dostałam w sobotę rano, kiedy już zrozpaczona miałam wykonać test ciążowy. Oczywiście go nie wykonałam, bo zaszczycił mnie swym objawieniem okres. No i w sobotę cały dzień wymiotowałam ;/ boję się, że mogłam zajść w ciążę, a dziś powinnam zacząć nowe opakowanie. Na ginekologa prywatnie aktualnie mnie nie stać, a nie wiem, co robić, bo nadal mam okres... Poradzicie coś? :( nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam i jestem strasznie skołowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vintagestylee
Dziewczyny, ratunku! odruchowo wyrzuciłam opakowanie wraz z ulatką, więc proszę o szybką odpowiedź. Wczoraj zapomiałam wziać tabletki, była to 19 tabletka z opakowania, czyli 3 tydzien. Czytalam kiedys na ulotce ze w przypadku pominiecia tabletki w 3 tygoniu nalezy wziac podwojna dawke oraz zaczac nowe opakowanie bez zadnej przerwy. Co mam zrobic? Prosze o jak najszybsza odpowiedz, odchodze od zmyslow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vintagestylee
Dziewczyny, znalazlam ulotke na internecie. Wywnioskowalam z niej, ze powinnam wziac ta tabletke jak najszybciej, oraz druga o normalniej porze. Nastepnie po skonczeniu tego opakowania odrazu zaczac nowe, co oznacza ze caly cykl przesunie mi sie o tydzien do tylu, czyli okres bede dostawala tydzien wczesniej niz gdybym nie zapomniala tabletki. Dobrze mysle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwie 20 ???????
Piszecie dziewczyny ze sa takie super te pigulki, ja biore od prawie 2 lat i przytylam po nich 10kg!!!! Wczesniej bralam z duzo wieksza dawka hormonow, ale u nas sa juz niedostepne dlatego gin przepisalam mi te. Moze dlatego taki wzrost wagi bo juz 10 lat lykam te hormony?? Wszesniej nigdy nie mialam problemow z waga, a teraz to ja strasznie malutko jem,prowadze dosc aktywny tryb zycia i wciaz tyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylcie 20????
Moim postem chcialam wyrazic swoja opinie na ich temat, albo czy ktos mial tak samo po nich, bo ja np ich nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też ich nie polecam, jednak każdy organizm jest inny i inaczej reaguje na dane tabletki. Na pewną są dziewczyny zadowolone z ich stosowania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem pewna czy te bole sa od tabletek mam je od pol roku wiec to napewno nie zadna alergia czy stresy...mozliwe ze to jelita bo mam z nimi problemy wiec moze to one mnie bola. Jak dla mnie te tabletki sa okey nigdy wczesniej innych nie bralam wiec nie mam porownania ale nie mam zadnych problemow wszystko jest wporzadku.2 dni temu mialam robione badania krwi ginekolog mi dal skierowanie bo odkad zaczelam brac tabletki nie mialam zadnych badan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmariness
Cześć dziewczyny, Od 2 lat biore tabletki antykoncepcyjne, jednak nie jestem zadowolona-suchość,spadek libido,podatność na infekcje. Chciałabym odstawić tabletki,czy któraś z was odstawiała już tabletki i może podzielić się jak to u niej przebiegało-czy najpierw skończyła blister,jakie były 'efekty uboczne',ile to wszystko trwało.Czy odczuwacie roznice odkąd nie bierzecie i czy jesteście zadowolone z odstawienia tabli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dokończyłam ostatnie opakowanie, efektów ubocznych, poza dłuuugo rozregulowanym okresem, nie miałam żadnych. Odczuwam ogromną różnicę odkąd je odstawiłam i jestem z tego bardzo zadowolona. Można powiedzieć, że wróciła chęć do życia i chęć na seks :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba sobie kupie asequrelle bo podobno wzrasta libido bo niestety spadlo baardzo przez te tabletki z tym sie zgodze ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmarines
Dzięki Octavia,ja takze zamierzam odstawic teraz chociaż o dzidzie sie nie staram,ale to jest ten paradoks-jestes zabezpieczona,ale kompletny spadek libido-rzucisz,duza chęć,ale i ryzyko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmarines
kometa1991 co do asequrelli to nie wiem z autopsji,ale moja kolezanka brała,niewiele jej to pomoglo,oprocz tego,ze wydala dodatkowe pieniaze przez kilka miesiecy. moge Ci polecic erotic dla kobiet to zawiera afrodyzjak w tabletce,ale to tez na krotka mete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki! długo się nie odzywałam. Mi zostało jeszcze prawie dwa opakowania do zakończenia brania pigułek. Stwierdziłam, że to już czas na maleństwo. mineły te 3 lata prawie ;) zobaczymy co się będzie działo po odstawieniu, jestem tego ciekawa a zarazem boję się troszeczkę. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaar
Dziewczyny mam do was pytanko. Mianowicie nie wzięłam tabletki z 3go opakowania w 1 tygodniu(5 dzień). Wzięłam następnego dnia pierwsza ok. godziny 18,a drugą ok 21. od tego czasu biorę regularnie. Czy po tym czasie (9 dni) mogę już nie stosować środków mechanicznych (prezerwatywy) dla bezpieczeństwa? Proszę Was o odpowiedź :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Całkiem Nowa
Witam,mam pytanie odnośnie przyjmowania pigułek... Jak zareagowała wasza waga na ich przyjmowanie? Bo mi się wydaję,że ja od nich przytyłam i co najgorsze mam wrażenie,że trudniej mi się chudnie. Być może to nie od nich,ale jestem ciekawa czy faktycznie przez nie mogę mieć trudność ze zrzuceniem zbędnych kilogramów. A nie jest mi wskazane dalsze tycie,bo i tak jestem kobietą otyłą. Moja ginekolog twierdzi,że od nich nie powinnam tyć,ale mimo wszystko czekam na wasze opinie na ten temat. Pozdrawiam. Poza tym jestem z nich zadowolona ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi_mimi
SYLVIE 20 będą moimi pierwszymi tabletkami antykoncepcyjnymi. Poprosiłam ginekologa, żeby przepisał mi jakieś, po których przytyję, bo jestem chuda jak patyk:( On stwierdził, że nie ma na to reguły, są kobiety, które tyją po każdych tabletkach, a są takie, które nie tyją w ogóle po zażywaniu różnych tabletek hormonalnych. I wypisał mi Sylvie 20, a teraz czytam, że wiele osób po nich schudło, a tego bardzo bardzo bardzo bym nie chciała! Nie wiem czy je zażywać. Pewnie wypisał mi je ze względu na małą dawkę hormonów, skoro są moimi pierwszymi. Czy znacie może jakieś inne tabletki antykoncepcyjne z niewielką dawką hormonów, po których częstym skutkiem ubocznym było tycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Wykupiłam dziś Sylvie 20. To mój pierwszy raz jeśli chodzi o przygodę z antykoncepcją. Mam do was pytanie a mianowicie okres będę miała dopiero w okolicach 4-8 maja. Czy mogę zacząć stosować pigułki już teraz? Czy będa one działały? Proszę o odpowiedź i zrozumienie :) pozdrawiam Was gorąco. I czekam na informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi_mimi
Ja po głębokich przemyśleniach stwierdziłam, że nie będę jednak zażywać tabletek antykoncepcyjnych, jestem jeszcze za młoda, a po co się truć, wykupiłam niestety już 3 opakowania (10 kwietnia) jeżeli ktoś jest zainteresowany to mogę odsprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adziukla86
Do Całkiem nowa: Ja mam ten sam problem co Ty, rowniez mam wieksza budowe ciala a po sylvie 20 przytylam w rok 10 kg, jak juz pisalam wczesniej pod innym nickiem. Moja ginekolog tez mowila ze od nich nie powinnam przytyc , bralam rok, teraz zmienilam gin oraz tabletki, zaczelam wlaznie 1 opakowanie Yasminelle, zobaczymy po czasie jaki efekt, poki co okres mam juz 7 dni a zawsze trwal 4-5:/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Całkiem Nowa
Dziękuję za odpowiedź. Byłam bardzo ciekawa jaki wpływ na waszą wagę mają te tabletki. Nie zwalam całej winy na nie oczywiście,bo wina też tkwi w moim odżywianiu i trybie życia,aczkolwiek odnoszę wrażenie,że po nich mam trudności ze spadkiem wagi. W maju mam wizytę u ginekolog także porozmawiam z nią o tym. Poza tym czuję się po nich dobrze i wolałabym ich nie zmieniać ze względu na ilość hormonów w nich,a jestem młodą osobą (20 lat) i w przyszłości chciałabym bez problemu mieć zdrową dzidzie ;] Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calkiem Nowa - ja jestem w twoim wieku ;p powiem Ci ze przytylam jakies 2 kilo z tym ze nie wiem czy to przez tabletki bo mam chore jelita i bardzo mozliwe ze to przez to poza tym malo ruchu zle odzywianie wiadomo... Tez sie dobrze po nich czuje pierwszy miesiac byl najgorszy teraz to juz jest normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×