Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna kobieta123

Czy to mozliwe aby facet mogl tak dlugo czekac?

Polecane posty

Gość taka jedna kobieta123

Witam, jestesmy razem pol roku, mamy obydwoje po 22 lata, studiujemy, jestesmy na utrzymaniu rodzicow,ja mam dziecko (ojciec dziecka nas zostawil), nie chcialam sie z nikim wiazac na razie z tego wzgledu, ze chyba nie ma faceta, ktory zaakceptowal by to, ze nie ja nie chce na razie wspolzyc - nie ma pewnej antykoncepcji, najpierw chcialam sie usamodzielnic finansowo - skonczyc studia, znalezc prace. Zaprzyjaznilismy sie i jakos to wyszlo... Jednak on mowi, ze to rozumie, ze spokojnie moze poczekac z tym nawet pare lat. Ciezko mi w to wierzyc. Niedawno poruszylismy ten temat. Moze on ma kogos na boku? Przeciez to facet wiec niemozliwe, aby mogl tyle czas uwytrzymac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frankaaa
a Ty jak wytrzymujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna kobieta123
Ja wytrzymuje normalnie, mialam nauczke od zycia, nie chce ryzykowac, sekso ralny moze tak z czasem... Ale i tak dziwi mnie to, ze on moglby tyle wytrzymac bez normalnego seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsdcn
ooddppoowwiieemm teraz wiadc,ze masz zone 13 lat starsza :-) po prostu analfabeta jestes i starsza cie wzieła,bo młodsza olała analfabete :-) dwustronny razem a nie osobno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna kobieta123
Oj ktoś się tu kłóci na moim topicu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna kobieta123
Czyli będzie miał kogoś na boku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsdcn
ooddppoowwiieemm ty na epwno eni zdardzisz,bo masz małego i do tego jestes wstretny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leojesttu
jest, to mozliwe, na niektore rzeczy warto czekac:) co nagle to po diable pozdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsdcn
taka jedna kobieta123--masz 22 lata,jestes matka i jestes taka głupia :-) On bedzie ci tylko mowił,ze czeka,poczeka ,ale bedzie obracał inne laski ktore wiedza jak sie zabezpieczyc aby ciazy nie było. A tak w ogole to jezeli wg ciebie nie ma pewnych srodkow anty.to ty nawet po slubie bedziesz seksiął sie tylko gdy bedsziesz chciałą dziecko.Gdy juz odpoweidnią ilosc dzieci ur.(jedno lub dwoje)to zaprzestaniesz uprawiac seks,bo przeciez nie ma pewnej antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna kobieta123
Ale Ty nie rozumiesz o co chodzi... I nie musisz mnie obrażać. Po ślubie będę miała pracę, będę niezależna finansowo więc nawet jakby przydarzyła się wpadka i miałabym więcej dzieci niż chciałam, to nic by się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsdcn
taka jedna kobieta123-- :-) po śąlubie mozesz miec prace,nawet dwie,za ktore mozesz ale nie musisz i eni ejstes pewna czy utrzymasz rodzine :-)nawet przy pomocy meza. MOge sie załozyc,ze ten facet juz skacze na boki,bo co innego samemu zrobic sobie dobrze,a co innego jak z kobieta to sie robiA chetnych na seks jest wiele .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna kobieta123
Jestem przekonana, że jakbym brała tabletki to byście wtedy uważali, że jestem nieodpowiedzialna, bo mam już jedno dziecko... nieplanowane. jd.... os tam jestes kobieta czy facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"sjdcn" zapomniałaś chyba o tym że do pracy to wołami trzeba zaprzęgać. Bo teraz, byle blać, z pazurami skoczy na człowieka, który o drogę poprosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mozesz
brak tabletek, uzywac prezerwatywy i EWENTUALNIE przerywany? swoja droga, jaka antykoncepcje zastosowalas wtedy? bo jelsi zadnej to nie mow, ze zadna nie chroni. jakby faktycznie nie chronilo to by kobiety nie nadazaly z rodzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka stosowalas
antykoncepcje? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b nh
omg :O zastosuj porzadna antykoncepcje i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nono
zastosuj 3 metody antykonc. i spoko,jest bardz duzy wybor chociaz 3 to przesada no ale jak ktos ma taka manie ja zalozylam spirale i polecam a do tego mozesz prezesy bez seksu zwariujesz na dluzsza mete i ten facet tez jeszcze w tym wieku facet to juz wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×