Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość patiiiiiiiiiiiiiiiiiii

moj chlopak idzie ze swoja przyjaciolka na wesele

Polecane posty

Gość 9238
sorry, ale o tym że idzie na wesele wiedziała co najmniej pół roku, jak autorka napisała, zaprosiła kolesia zanim się poznali.. więc miała baardzo dużo czasu, żeby znaleźć kogoś innego, dowiadując się ze chłopak którego zaprosiła ma dziewczynę:classic_cool: a on? w momencie gdy poznał autorkę i się z nią związał powinien najzwyczajniej w świecie odmówić koleżance ze względu na obecne okoliczności...no ale to w wersji, że jemu na autorce zależy i że jest dojrzały... jak widać po postach autorki..chyba nie bardzo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nieeeeee
ja swojemu bym nie pozwoliła, a on by nawet nie postawiłby mnie w takiej sytuacji. poza tym jesli to koleżanka to nie byłoby mu trudno odmówić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam uwazam ze
jakas durna kolezanka - nie jego dobra przyjaciolka - tak w tej sytuacji, ktora ma autorka tey tak, bo byli umowieni juz pol roku temu. ale ze przyjaciolka autorke wkurza, wiec na przyszlosc juz nie, ale to wyjatkowa sytuacja. a czemu bym mu z dobra przyjaciolka pozwolila isc? bo ja znam i znam jego, wiem jaki jest. aha...jak facet chce cie zdradzic, to mu wcale przyjaciolka nie jest potrzebna, wystarczy pierwsza lepsza napotkana w klubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×