Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ssssisters

jakie macie samochody?

Polecane posty

btw. sprawdz w slowniku co oznacza slowo "hipokryta" :) bo chyba mylisz pojecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misior1
chociaz jedyne co mi sie na razie udalo to walenie konia na tylnym siedzeniu.. na przednim nie siadam bo mi lusterka pekaja gdy w nie spogladam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misior wez sie puknij w łeb idioto.a5 i co jeszcze masz?2 leksusy ,3 mercedesy i co jeszcze? frajer!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam meza, a moj facet nie ma auta :) gdybym leciala na auto to kupilabym jakies lepsze niz mazda :) poki co nie potrzebuje innego do przejechania z pkt A do pkt B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja nati,ja przed mietkiem mialam własnie mazde 323j,nie nazekalalam na nia,,uwielbialam to auto ,a sprzedawałam ja z wielkim bólem gdy wyjezdzałam z polski na dłuzszy czas.teraz wrocilam i wiele bym dała zeby tamta odzyskac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do misiora
ty nic nie warty przygłupiasty zakompleksiony pasztecie-żal mi ciebie, bo żadna kobieta nie zwróciłaby normalnie uwagi, dlatego dowartościowujesz się samochodem. Audi i BMW to samochody dla niedowartościowanych buraków którzy chcą w ten sposób podnieść swoją samoocenę:-D Skoro dupczyłeś laski na samochód to znaczy że taki sam szmaciarz jesteś jak i one. Szkoda mi cie. A samochód masz gówniany. Najlepsze i niezawodne są japończyki. Każdy to wie przykrótki fiucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misior1
zapomnialem dodac ze codziennie gdy ide spac caluje mojego rysoraka. i snie o tych wszystkich lachonach z mojej ze wsi ze mi robia loda na sianie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mazdy gora:P misior frajerze,co z tego ze masz auto,laski na nie leca,a tobie nawet kutas nie stanie jak chca sie w tym cacku poruchac.przynajmniej powozic je mozesz.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misior a może
być zrobił sobie hormonalną kurację, co?? Szczekasz jak baba i przesiadujesz na typowo kobiecym portalu, czyli kafeterii. Może zająłbyś się czymś bardziej męskim zniewieściały cieniasku? Za mało masz testosteronu a za dużo estrogenów marna namiastko faceta:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest moje pierwsze autko i swietnie sie spisuje, jako ze prawko mam od niedawna :) tyle ze duzo pali niestety :( misior slyszlam ze jak facet-cipa to wynagradza to sobie samochodem. :) widocznie nic innego nie masz na co moglyby leciec kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tak... niestety twoj sposob wypowiedzi swiadc o twoim poziomie edukacji... ale coz.. wspieramy chlopow ze wsi ! ahoj misior !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesio zgubił przekliniaka
mam merca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tam
mam BMW X5 i nie zamienie go na inne.Super autko.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misior ale ty naiwny
ty dupczyłeś panienki a one ciebie:-D jesteś takim samym puszczalskim gównem jak one. Normalny człowiek nie dupczy się na prawo i lewo (bez względu na płeć. W dodatku woziłeś panienki jak taksówkarz. Nic nie masz do zaoferowania prócz badziewnego samochodziku który przedłuża ci mikroskopijnego fiuta. Nawet fakt że dupczyłeś takie szmaty świadczy tylko o tym że jesteś żałosną padliną buahahahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, a twoje audi to takie wielkie czerwone ze znaczkiem URSUS? pasztetem widocznie ty jestes zakompleksionym :) jak cos ci sie nie podoba to wypierdalaj z polski :) pewnie durny dzieciak ktoremu tatus nie chcial pozyczyc auta i ktory wyzywa sie teraz na kafeterii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misior1
Jestem ochydnym zaplutym brzydalem żadna mnie nie chce więc takim zionę jadem do wszystkich, przepraszam już więcej się tutaj nie wpiszę wybaczcie mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misior1
O ruchaniu mogę tylko pomarzyć, kiedys chciałem dziwkę przelecieć za niemałe poieniądze ale nie uciekła jak mnie zobaczyła taką mam mordę oblesną:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misior1
fakt, jestem niemęskim nieatrakcyjnym facetem, ale nawet na takie paskudy jak ja też się znajdą chętne.Każda potwora znajdzie swego amatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misior1.
Uciekła dziwka jak takiego jak ja zobaczyła. Co ja poradzę że jestem obleśny? To nie moja wina tylko mojej matki kurwy i ojca który ma zespół downa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jego auto to takie ktore ma dwa kola,kierownice, pedały i rame na ktorej wozi te laski:P,firma:romet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misior ja widze ze ty sie znasz dobrze na tych stronkach :D moze wyslij zdjecie swoje i tego Ursusa ktorym po polu jezdzisz to ocenimy czy jestes takie ciacho na jakie sie lansujesz :D cooo?? proponuje topik specjalnie dla misiora ! zaloze sie ze jestes pasztetem i nie wyslesz swojej foty BO SIE BOISZ.. a takiego auta zwyczajnie nie masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misior1.
Na dodatek przyznam się bo i tak nikt tu mnie nie zna, mam strasznie małego takiego dosłownie jak mały dzidziuś:-(. Nawet jak mi czasem stanie to ze 3 cm we wzwodzie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misior11
jestem zwykłym gównem i ścierwem.no ale cóż zrobić:( w dodatku jestem zakompleksionym zniewieściałym tworem, który ba w sobie babskie hormony:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misior11
poza tym tatuś mi pożycza autko czasami, ale to on jedzie ja tylko kieruję kierownicą bo jestem takim przygłupem że nie jestem w stanie opanować techniki jazdy buuuuuuu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misior idioto... parobkiem to ty jestes, patrzac po stylu twojego wypowiadania sie. no coz, ale na wsi edukacje konczy sie na 6 klasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he ale polewa z misiora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olać misiora
to zwykłe ludzkie łajno jest.Niech gada sam ze sobą paszteciarski odrzut.:-D To jakiś wybryk natury:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×