Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tiiitti454

są tu jakies przedszkolanki mam pytanie

Polecane posty

Gość tiiitti454

ile zarabiacie i czy w domu duzo czasu spędzacie nad szykowaniem sie na lekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ne pewno zależy jaki region
i jakie przedszkole Poznań - przedszkole prywatne ok. 2500 na rękę, ale trzeba się przygotować do zajęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiiitti454
w prywatnym chyba więcej sie zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuppppp
w Poznaniu 2500 na reke? ale to chyba juz po jakims okresie pracy? a taki poczatkujacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeee
tez jestem ciekawa ile zarabia poczatkujaca przedszkolanka w prywatnym przedszkolu w Poznaniu? dodam ze znam angielski w stopniu srednim i moglabym poproadzic rowniez zajecia z angielskiego dla przedszkolakow. aha i nie jestem po przedszkolnej tylko po opiekunczo-wychowawczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laooaoaoooa
a o to jest przedszkolanka? chyba nauczyciel przedszkola matole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczy węża
Ja bym powiedziała,że nauczyciel wychowania przedszkolnego,jeżeli chodzi o ścisłośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj juz nie przesadzajcie
ja jestem anuczycielem wych przedszkolnego i wcale sie nie obrazam jak ktos powie na mnie przedszkolanka. to slowo tak sie juz przyjelo w naszym jezyku ze uzywane jest bardzo czesto jako potoczne okreslenie nauczyciela pracujacego w przedszkolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuupppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszyta
"nauczycie"- brzmi dumnie...ale nie badźcie takie żałosne, i tak każdy wie o co chodzi..Jak chciałybyś być nauczycielkami to trzeba iść uczyć np. matematyki do szkoły średniej i liczyć się z tym , że was uczeń zagnie. Jesteście zwykłymi podcierajdupami i bawibachorami, bo tak naprawdę iloraz inteligencji nei pozwolił wam kończyć cięższy kierunek studiów. Każdy to wie, i po co silić się na prestiż..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccvgbcvb
do osoby powyzej-> to zalosne jak malo wiesz o pracy nauczyciela w przedszkolu!!! nie masz pojecia jak sie pracuje w przedskolua wypowiadasz sie jakbys rozumy pozjadala.... nie zawsze jest milo i przyjemnie, do tego jest duza odpowiedzialnosc za20-sto lub wiecej osobowa grupke dzieci.. A jesli chodzi o studia, kazde maja swoja specyfike, jedna byc moze sa latwiejsze , inne trudnijesze, ale nie powiedzialabym ze pedeagogika jest az tak banalna, nie jest najtrudniejsza ale jak na kazdych studiach trzeba sie uczyc. PS nie jestem nauczycielem w przedszkolu ale temat jest mi dobrze znany....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×