Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aleksandra Dra

Czekamy w kolejce do alergologa!! Co do tego czasu ????

Polecane posty

Gość Aleksandra Dra

Moja coreczka 8m-cy ma od 3m-cy kaszel suchy, alergiczny. Tak stwierdzila pediatra. Nic jej nie jest, nigdy nie była chora itp. Mamy wizyte u alergologa we wrześniu!!! Co mogę podać do tego czasu by nie kaszlała? Nie kaszle często, ale kilka razy dziennie sie zdarza (dwa, trzy razy) Podaje calcium, ale to chyba mało? Na wizyte prywatną u alergologa nie mam możliwosci. Czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź do pediatry przedstaw objawy, powiedz, że czekasz na wizytę u alergologa , taki kaszel strasznie męczy dziecko, u mojej okazal się zwiastunem astmy, ale u ciebie tak nie musi być, ja bym jednak nie czekala i poszla prywatnie, lub prosila o polączenie bezpośrednie z lekarzem alergologiem , może się zmiluje i was przyjmie powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytaj lekarza czy do wizyty mozesz podawac zyrtec ,calcium bardzo wysusza ,zawsze przepisywala nam lekarz na wodnisty kaszel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2327
Aleksandro polecam Ci zakupic inhalator,wcześniej jednak poradź się swojego pediatry,on na pewno Ci doradzi,zresztą musi przepisac lek który wlewasz do inhalatora. Ja mam 3 letniego synka i od małego jest alergikiem,co ja się po lekarzach najeździłam,też najbardziej dokuczał mu kaszel,najpierw pożyczałam inhalatory, później zakupiłam swój na internecie zapłaciłam 150zł. Naprawdę było warto-takie inhalacje bardzo pomagają. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra Dra
Pediatra już ją widział. To on skierował do alergologa. Kazała podawać własnie calcium. Nic więcej chyba dlatego, ze ten kaszel jest to takie ekhm, ekhm. Nic właśnie męczącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra Dra
tasieńka co u Was dodatkowo wskazywalo na astmę ?? Moja córka oprocz tego kaszlu męczy sie w pozycji na brzuszku i ma wtedy ciężki oddech. OD pediatry usłyszałam, że to normalne po wysiłku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie mozesz isc
z dzieckiem PRYWATNIE???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra Dra
Tutaj u Nas nie ma prywatnego alergologa. 180km to za duzo zdecydowanie, bo trzeba jeszcze wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra Dra
Nie mam samochodu i to jest głównym problemem. Pisałam przecież, że nie ma możliwości do prywatnego alergologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie mozesz isc
sorki, nie doczytalam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to dziwne... Ja dostałam skierowanie do alergologa i w ten sam dzień poszłam się zarejestrować. Wizytę miałam już na drugi dzień. Od razu miałam też zrobioną spirometrię. Skąd jesteś? ja jestem ze Szczecina i chodzę do przychodni na Mickiewicza. Nie prywatnie. Na Nfz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×