Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urodzinowo

od chlopaka na urodziny

Polecane posty

Gość urodzinowo

dziewczyny jakie niespodzianki robia wam wasi faceci na urodziny,bo nadchoda urodziny mojej dziewczny i zastanawiam sie nad super niespodzinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój przyniósł mi wielki, piękny tort, bukiet róż i prezent :) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj na imieny
miał być u mnie był blisko mego miejsca zamieszkania ale wrocil do domu i pojechal na jeziorko ze znajomymi wyslal mi jebana koniczynke na nk ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzinowo
a jaki prezent dostalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evkaa
a ja dostalam smsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja a ja a ja
raz laptop, raz pierścionek zaręczynowy, innym razem piękne kolczyki z diamencikami.. :D a jak byłam młodsza to zrobił mi prezentacje w PowerPoincie z naszymi wspólnymi zdjęciami i podpisami :D no i winko. wtedy nie był taki kasiasty, bo nie miał pracy ;p ale i tak byłam szczerze bardzo zadowolona :) to było bardzo miłe! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja a ja a ja
na walentynki dostałam sexy bielizne :) kwiatów raczej mi nie kupuje.. nie wiem czemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też raz dostałam pierścionek zaręczynowy na urtodziny. Ale to wygodne :P I tak musi się oświadczyć to niech będzie 2 w jednym. Nie będzie musiał prezentu kupować :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evkaa
ktos madry kiedys w jakichs poradach dla narzeczonych napisal ze jesli facet nie kupuje dziewczynie na urodziny albo inna wazna okazje czegos co jest niepraktyczne,na przyklad bizuterie,bielkizne,czekoladki albo kwiaty-to powinna z nim zerwac bo on nie wiaze z nia powaznych planow zyciowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biżuteria. Zawsze :) no i tu masz pole do popisu, bo mozesz jej dać po prostu kolczyki za 10zł, ale możesz jej kupić coś droższego, jeśli chcesz i możesz. Drewno, plastik, szkło weneckie, kamienie półszlachetne, kamienie szlachetne... rodzajów jest multum, a jeżeli wiesz, co lubi, to łatwo ci będzie trafić z prezentem:) a takie kolczyki czy drobiazg na szyję zawsze możesz ofiarować jako talizman, który ma jej przynosić szczęscie;) to jest super sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też w 99% biżuteria .. raz kupił sernika w sklepie 5 kawałków .. ale i tak się cieszyłam bo niezapomniał :-) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evkaa
sernika?:) wazne ze nie zapomnial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ukochany prezent: na 17 dostałam od byłego wielkiego pluszowego misia. Jest większy ode mnie i do tej pory dumnie siedzi na łóżku :) Do tego była romantyczna kolacja, co doceniłam tym bardziej, że ex nie był romantyczny :D Inne prezenty od niego, które mi się podobały: bielizna (na szczęście trafił z rozmiarem :)), jakieś gadżety z sex shopu :D. Najgorsze prezenty: ubrania - zdołowalam się, bo znał mnie tyle lat, a kupił rzeczy zupełnie nie w moim guście :o To samo z torebką, parę razy ją tylko założyłam :D A teraz naj naj najgorszy prezent: nagrywarka do kompa i mp3. Jakoś nie lubię dostawać takich praktycznych rzeczy, wychodzę z założenia, że stać mnie żeby samemu je sobie kupić. A takie coś jak pierścionek zaręczynowy naprawdę lepiej dać bez okazji. Ja odstałam na urodziny i nie byłam za bardzo szczęśliwa z tego powodu. Takie 2in1, bez sensu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biloxia
od mojego pierwsego faceta dostałam na urodziny nic,nawet się nie zająknął,od drugiego bardzo oryginalny naszyjnik z bursztynem,od męża dostaję perfumy,bieliznę(stanik zawsze za mały gacie za duże muszę iść wymieniać)raz patelnię tefala ale się poryczałam dwa dni wcześniej wspomniałam że by sie przydała mniejsza patelnia i mąż wziął to za aluzję do prezentu.Zawsze na miejscu jest biżuteria,perfumy,kosmetyki,książki jeśli lubi czytać,coś co sprawi przyjemność,rzeczy praktyczne nie nadają się na prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irisa
a ja od pierwszego faceta dostalam wisiorek na szyje,od drugiego portfelik a od trzeciego zyczenia zlozone telefonicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaaaaa_dumna
winko, kolczyki branzoletke, naszyjnik, szlafrok, perfumy, bilety do kinna kwiaty sliczne babeczki :) takie jadalne ozdobione slicznie itd..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irisa
a co byscie sobie pomyslaly jakbyscie "dostaly" tylko smsa?albo zyczenia telefoniczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby to byly tylko zyczenia
to na pewno byloby mi przykro i nie wiem jak bym sie w sumie zachowala. Chyba bym go olala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka9
A imieniny-co dostajecie na imienimy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka777
Ja na imieniny dostalam slicznego kwiatka w doniczce - jarzebinke :) A na 18 urodziny piekne kolczyki zlote i kartke pieknie wypisana ahh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrlizli
kochane dziewczyny troche wam zazdroszcze bo ja dostalam na urodziny kwiatka z opoznieniem ale tylko dlatego ze zrobilam mu awanture ze zapomnial o moich urodzinach i nawet nie zadzwonil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz nie PiSuarom
a ja dostalem od swojej dziewczyny na urodziny zyczenia przez tel a o imieninach zapomniala... jestesmy razem 8 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrlizli
no to nie postarala sie,nie zalezy jej na tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja taja
ja w prezentach nie tylko urodzinowych dostałam podusie małą różową, łancuszek, bransoletke, literke z jego imieniem, zegarek, perfumy, zestaw naszyjnik bransoletka kolczyki z cyrkoniami,drugie perfumy, misia, kwiaty, czekoladki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×