Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facet nie facet

Jak długo byście wytrzymały gdyby facet zadowalał was tylko palcami?

Polecane posty

Gość facet nie facet

Wyobraźcie sobie sytuację. Jesteście z facetem, jakiś czas. Nagle z pewnego powodu sprzęt przestaje mu działać jak należy, leczy się. Z tego powodu wasz seks od kilku miesięcy ogranicza się do pieszczot, a facet najwyżej może was zadowolić palcami, albo językiem. Ile czasu wytrzymacie w takim układzie? Zakładam, że kochacie swojego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet nie facet
zeby chociaz uzył kija od szczotki była bym w niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vveronika84
ja mam podobnie z tym, ze to ja nie moge uprawiac seksu. mialam łyżeczkowanie i musze sie teraz wstrzymac od wspołżycia. wiec zostaje nam tylko milosc francuska. ale ile mozna. juz tak bardzo bym chciala sie z nim kochac aaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet nie facet zamień
się na fecetów z Veroniką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnnnnika
wiem co czujecie z tym ze moj pakuje mi tam specjalnie wyprofilowana noge od stołu dodam ze moj jest stolarzem i dos takiego dla mnie zrobił niestety takze ma nie czynny interes ale moja nózka kochana zawsze lezy w sypialni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vveronika84
ja mysle ze wytrzymam jeszcze gora tydzien i sie rzuce na niego, dodam ze jest nam w lozku nieziemsko cudownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vveronika84
wyobrazcie to sobie sami: on wraca z kopalni i czasami, jak szef nie patrzy to zabiera ze soba taki specjalny stihlowski swider do przebijania sie przez sciany (uzywa sie go w razie zawalenia, itp). Kocham kiedy wierci nim w moim otworze, zazwyczaj mam wtedy nieziemskie orgazmy, wije sie jak waz, a na koniec pryskam sokami i moczem wprost w jego buzke, tak wlasnie zabawiamy sie z moim misiaczkiem Januszem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×