Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Uaktualniam... :) STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Tysia_86.........23.........2........12.07.. .......Toruń..................0 Liwka.............32........1..........29.06..........Pa bianice.............1 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 Sralis Margolis...36........1..........10.07........Kraków...... ...........1 anahita...........33........13........15.07.........Wawa ..................0 ważka79 .........29.........9........15.07.........Radom............ .....0 Asiula78..........31.........7........17.07..........Kra ków ...............0 Monikaddd.......22........18........17.07.........Białys tok..............0 karola.w.........24........16........19.07.........Wrocl aw...............0 IGA...............29..........4........23.07..........PO ZNAN...............0 Kasssiula.........26.........4.........3.07...........Bi elsko................0 AAAAA1980......28.........2........27.07.........POZNAŃ ................0 bibi2206 .........26.........4........26.07..........wawa............ ......0 PRZYSZLA MAM..26.........8........21.07..........Kielce.............. ...0 kamilsien........29..........6........25.07........Zamoś ć.................0 JOWITA.LODZ...29.........5........26.07...........Lodz.. ...............1. misia1990........19..........1.......29.07........Bielsk o-Biała............0 lolcia52...........22..........2.......02.08..........no wy sacz............o magdalenka.s....29.........5........24.07.........gdańsk .................0 wiolkcia...........27..........3.......1.08...........za brze.................0 luleczka1982.....27..........2.......19.07.........gdans k..................0 BRZUCHATKI : NICK..........WIEK...CYKLI...TC....TERM.POR......MIASTO. ...DZIECI bratka_.......27........11......5......08.03.2010.....Tr ójm iasto....0 wazka85......24.........1.......4......09.03.2010... ...Lisburn........1 Moniakr........26...............3....................... ......Lodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
Tysia to tu juz za chwile bedziesz wiedziala czy w tym cyklu sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
tysia pisalas o bolu podbrzusza wczesniej. i co? nadal boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
MAŁA_EMI w twoich słowach jest dużo racji i nadzieji. myślę,że niejedną z nas podniosą one na duchu i sprawią,że nie popadniemy w obłęd przy tych naszych staraniach :) twoja historia pokazuje,że wszystko może się zdarzyć...ja z utęsknieniem czekam na to wszystko i wierzę,że prędzej czy później (lepiej oczywiście prędzej ;)) się wydarzy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
robilas testa;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaKr - w zasadzie to ostatnią @ miałam 28 maja więc minęło już pełne 6 tygodni i zaczął się 7, tylko w tabelce nieaktualne dane są, no ale lekarz mnie uspokajał, że jeszcze pewnie za wcześnie i w ciągu dwóch dni pewnie zacznie bić serducho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
bratka kochanie musisz byc teraz silna, ja mysle ze lekarz wie co mowi i ze wszystko bedzie dobrze.ale wyobrazam sobie jak sie teraz czujesz... to jest chyba nagorsze, ta niepewnosc - napewno wszysto jest ok ale dopoki nie bedzie stuprocentowej pewnosci ze tak jest to czlowiek przezywa katusze... JESTEM Z TOBA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
idz w pn do pierwszego lepszego lekarza poprostu i przekonasz sie ze jest wszystko w porzadku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
luleczka, wydarzy sie! zobaczysz ze juz niedlugo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
MoniaKr wierzę w to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
hej dziewczyny, co tu tak cichutko? pewnie dlatego,że piatek i ładna pogoda,weekend :) ja teraz siedzę przed stertą prasowania :(((( nienawidzę prasowania, ale czasem trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
co tam dziewczynki u was slychac? czyzbyscie juz wyjechaly na weekend? jaka u was pogoda? w lodzi zbiera sie na burze:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
luleczka ja dzis robilam pranie wiec tez mnie czeka prasowanko, ktorego nienawidze. wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie odpoczywacie po calym tygodniu:-) a ja z nudow zrobilam sobie kawke i weszlam na forum. a tu nikogo ni ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
ale tu dzis pustki;) musimy sie kiedys umowic na konkretny dzien i godzinke to moze sie wszystkie zbierzemy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
zmykam poczytac ksiazke w lozku - zabralam sie za 'pianistke' a ze dzis pogoda taka sobie to moge polezec w wyrku;) do uslyszonka moze jutro? BUZIAKI dla was dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8507
Witam. Mieszkam w województwie pomorskim, 13 lipca będę miała 24 latka. Teraz będziemy się starali o dziecko,a le zobaczymy co z tego wyjdzie. Wcześniej się udało za pierwszym razem. Myślę, że lekarz wie co mówi, pewnie serduszko zacznie bić i na USG zobaczysz serce jak dzwon. Mogłaś mieć kilka dni później owulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki bardzo serdecznie w ten słoneczny ale nie goracy dzionek. wczoraj mnie nie było ale juz nadrobiłam lekturę.Wczorajszy dzień pełen emocji- niestety nie związanych z ciążą. od 8-ej fryzjer(stałam się pół blondi pół szatynką)-cykałam sie strasznie jak zareaguje mój mąż- ale powiem Wam ze reakcja jest ekstra- ciągle mówize jestem sliczna i pstryka mi fotki-wiecie takie słowa podnosza na duchu w chwilach załamki. Następnie pojechalismy po odbiór moich butków slubnych(na zamówienie bo mam małą stopę bo aż 34:)), no a pózniej do domku w którym mamy zamieszkać-ciąg dalszych pozadeczków. i tak oto minał mi dzień wolny od pracki. dziś natomiast zaraz jedziemy z tesciami i babcia na giełdę z ciuszkami by kupili sobie ciuszki na ślub, potem wizyta u fotografa by dogadac szczegóły. strasznie duzo tego łatwienia mnie czeka w najbliższych dniach. no i najwazneijsze ze zacynamy starania o dzidzię bo zkliżają sie te wielkie owulacyjne dzionki ):):):) oby wyszło tym razem. buziaki dla Was wszystki Kochaniutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) 8507 jestes fajna mloda zdrowa babeczką, uda sie, zobaczysz:-D wiolkcia, ja jestem dzis w łodzi i tutaj pogoda kiepska:( zanosi sie na deszcz:(((( super ze mezowi podobala sie fryzurka:) czyli jednym slowem u ciebie nawal obowiazkow teraz - ale wiesz, nie masz czasu myslec non stop o dzidzi a to sprzyja podobno zajsciu w ciaze a wiec dzialajcie;) trzymam kciuki! ciekawe co z dziewczynami ktore maja teraz termin @... nie odzywaja sie:(((((( zycze wszystkim milego weekendziku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
cześć kochane dziewuszki :) właśnie wróciłam z zakupów. miałam taką ochotę test sobie kupić, ale nie!!!byłam twarda i czekam do przyszłej soboty :))) wiolkcia zazdroszczę Wam tej przedślubnej bieganiny.my już rok po,ale gdybym mogła cofnąć czas to chciałabym to przeżyć jeszcze raz :) ...ale się zrymowało :) dziasiaj w gd pochmurno, a mężulek w pracy, więc do wczesnego wieczora zostaje mi sprzątanko albo inne prace domowe do których ostatnio mam jakiś wstęt. oki uciekam kawusie zaparzyć, bo jeszcze dziś nie piłam,a przez te deszczowe chmury mega senna jestem. do usłyszonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie pogoda nas tego lata nie rozpieszcza:-( ja tez zrobilam sobie kawusie bo zasypiam na stojaco... luleczka, rzeczywiscie twarda sztuka z ciebie;) dobrze dobrze nie ma co wariowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym chciala jeszcze raz swoj slub przezyc... teraz, po fakcie, to juz nie bylabym taka zestresowana hehe. ogolnie bylo super i milo wspominam te dni. ale nie kazdemu jest to dane... sluchajcie bylam na weselu niedawno i wydarzylo sie cos strasznego. brat pana mlodego wracajac do domu po weselu uderzyl w drzewo... zmarl na miejscu - na poprawinach nikt juz sie nie bawil... straszne to bylo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam jakis obiadek przygotowac. dzis pewnie bedą tu pustki - dziewczynki balują :P ale zajrze pozniej jeszcze bo ja sie dzis nigdzie nie wybieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilsien rzucila fajny pomysl... zeby sie zebrac o danej porze, danego dnia - te ktore beda mogly oczywiscie. byloby nas wiecej:)))) to bysmy poplotkowaly;) buziaki kochane dziewczynki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
ja za miesiąc będę świadkową na weselu brata,ale też się tak składa,że huczne to ono nie będzie.tydzień temu zmarł mój wujek,brat mojego taty...całe wujostwo już zapowiedziało,że tańczyć nie będą-sprawa zrozumiała to ich brat... ...szkoda mi tylko mojego brata i bratowej...no cóż...takie życie...dlatego moje motto brzmi: trzeba się cieszyć chwilą :) :) :) wiesz co Asiula ja też będę tu dzisiaj zaglądać w przerwach między praniem skarpetek a czyszczeniem kibelka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
kibelek wyczyszczony ;-) wybaczcie dziewczyny, ale tak już mam,że będę Was zasypywać informacjami co robię/robiłam.mam nadzieję,że ze mną wytrzymacie. a co do propozycji kamilsien to ja też jestem za!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wkońcu w domciu. oczywiście nic sobie nie kupili;/ zmarnowany czas- no ale oczywiście nikt mnie nie słuchał. no moze prawie nic-zamówilismy wersaleczkę do naszego domciu- kto wie?? moze tam sie wtedy pocznie nasze maleństwo :):):) ale drugie hehehehe bo pierwsze musi byc teraz :);p jesli chodzi o slub to ciesze się iz będzie ale zapewne przestanie mnie to tak bawic jak przyjdzie sama imprezka- najgorsze jest dla mnie to iz ja poprostu mam dwie lewe nogi i nie umię tańczyc takich tańców weselnych w parach;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
wiolkcia będzie dobrze :) a co do tych tańców to zdaj się na partnera i nie myśl o tym kiedy jaki krok i będzie super :) właśnie się dowiedziałam,że dzisiaj teściowa nas odwiedzi.na szczęście dobrze się z nią dogaduję, więc się jakoś specjalnie nie stresuje :P) , ale wypada jakiś deserek do kawki przygotować,tak więc adieu kochane do usłyszonka jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszytskim! cos tu dzisiaj mało wpisów - przynajmniej nieobecne dzisiaj nie beda mialy duzych zaleglosci w lekturze ;) luleczka1982 co dobrego upichcisz?? ja juz mam w piekarniku ciasto :) tzn. zobaczymy czy wyjdzie z tego ciasto :D dopiero dzisiaj szanowny mężus mi powiedział ze mamy jutro gości, dobrzez ze nie przychodza dzisiaj bo na pewno bym baaaardzo duzo przygotowala. cale popołudnie przespalam tak mnie dzisiaj głowa boli :( ale juz jest lepiej. Jeszcze 10 min i wyjmuje z piekarnika moje dzielo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×