Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Intuicja mi podpowiada, że będzie chłopak, ale ja tak za bardzo jej nie wierzę, bo może myli się tak jak Twoja ;) Do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
no to zobaczymy czy sie sprawdzi ;) a moze jakies małe zakłady? do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
hej, ja jestem nie palę i nigdy nie paliłam. Moja ciocia miała straszne problemy z donoszeniem ciąży własnie przez papierosy. Poroniła kilka razy, w koncu udalo jej sie urodzic dziecko po jakis 10 latach staran ;/ masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, wróciłam z roboty przed godziną, zjadłam parówkę i popiłam zimnym słodkim muscatem. będę gruba i brzydka ;-) ale za to zasnę jak złoto! jutro wolne, czyli będę mogła popracowac nad swoimi rzeczami.... miłej nocy i miłego poranka, staraczki i brzuchaczki! kiedyś zwolnię tempo, choć nie nardzo wiem, kiedy... aaaa, z doniesień z ostatniej chwili: po jedenastu latach cieżkiej mojej pracy wychowaczej udało mi się w ciągu dwóch miesięcy usłyszeć "przepraszam" od mojego 38-letniego M! Ostatnio nawet specjalnie zadzwonił w kwadrans po dość nieprzyjemnej rozmowie, gdy powiedziałam mu, jaką sprawia mi przykrość i jak mnie stresuje. a kiedyś po kłotni podchodził do mnie, trącał mnie w ramię i mówił: no, już....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Hej kobitki :) W końcu piątek :) Zmierzyłam dziś temp. 36,7. Nie sądziłam, że kiedyś będę takie cyrki wyprawiać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja cierpię na ból gardziołka :( i tempke mam chyba tez podwyzszona cos mie bierze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej PIĄTEK! dokładnie tak!;) Sralis, ah na Ciebie to brak słów .. Radosna, ja tez nie sądziłam, dziś o 0,03 wyżej...:/ troszku chyba mało co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra laski spadam troche popracować, ale nie za dużo bo to piątek- więc Wy też dajcie trochę na luz bo za parę godzin WEEKEND! buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zaś..no kurde jak ni ma owulki to ni ma nawet co sie łudzic co nie? sprawa, prosta i jasna no i smutna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×