Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

a lekarz CI pewnie tak powiedzial, bo tak mniej wiecej wypada owulacja...ale ja tam mam swoja teorie jak narazie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raz w miesiacu i dzieci chce miec:D no moja teoria to wlasnie taka jest rob kiedy masz ochote, reszta jakos sie ulozy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
no podobno nie mozna za często bo plemniki nie zdązą dojrzec. ale zeby tylko raz sie kochac??? Mi sie bardziej podoba ta wersja ze trzeba co 2-3 dni sie kochac ;) i to przez caly cykl, bo nigdy nie wiadomo czy organizm nie wywinie jakiegos numeru i owulacja sie nie przesunie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie było do mnie żoli prawda?;) uf...bo nie wiem o czym mówisz.. to sie dzisiaj z Wami pośmiałam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Mój M strajkował cały tydzień i nie było od niedzieli żadnych przytulasków, bo niby chłopaków oszczędza na lepsze czasy :P Nie chce mu mówić kiedy są TE dni, bo jak mu mówie to potem marudzi, że mu sie nie chce, że od rana już myśli, że musi wieczorem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno najlepsza i o najwiekszej mocy sperma jest taka 3 dniowa! Moj zawsze sie pyta kiedy jest TEN dzien to 3 dni przed tym dniem MUSIMY sie kochac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Żoli_to działaj dziś ostro ;) Bo Ty w tym cyklu w ciąże zachodzisz.Już to ustaliłyśmy :P Koralinka_a u Ciebie to już tych skoków temp. nie powinno być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie jeden:)👄 wlasnie mi M. pisze ze musimy odpuscic z ta ciąża bo nam padnie na głowe...rada od kolejnego kolegi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×