Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

czesc laski:) w koncu weekend:))) kurcze nie mam czasu w tygodniu zajrzec na forum i kiedy w weekend tu wchodze to robie taaaaakie oczy jak widze numery stronek... IDZIECIE JAK BURZA:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty to żarty kochana były:Ddla jaj sie wpisalysmy, zeby zobaczyc jak wygladamy w tej 2giej tabelce:Dbo my takie szalone jestesmy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja obibok??? ja???? ;);) cholerka pracuje jak mroweczka az nie mam sily wieczorem odpalic kompa:( wole tez czas spozytkowac inaczej hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koralinka serio, wracam do domu po 19, wstaje codziennie przed 7 i jak wpadam wieczorem do domu to nie mam na nic sily - i tylko o spanku mysle:( a w weekend zagladam ale was nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem wiem najpierw musialam troche pofochowac ;) pisz co u Ciebie dziewuszko, bo u nas w sumie bez zmian, tysia nie chce testowac, a juz duzo po terminie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie chce??? tysia, dawaj dawaj!!! a u mnie po staremu. @ byla, poszla sobie i znow sie staramy. ale w tym miesiacu jakos sie tym nie przejmuje, mialam zebranie z rodzicami w szkole, i oczywiscie wielkiego stresiora, poza tym poczatek roku, nawal obowiazkow... staram sie nie myslec. czasami mnie cos najdzie ale sporadycznie - zrobilam sie jakas obiojetna. kurcze tak sie ucieszylam ze wam sie udalooooo. kurcze od razu nadzieja ze wszystkim nam sie uda a tu d...a:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koralinka, staramy sie, ostro pracujemy - moja maz czasami stwierdza (jak marudze ze jestem padnieta i nie mam na nic ochoty, ze nasza dziewczynka sama sie nie zrobi, trzeba jej pomoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo chyba tak bedzie wygladala ta tabelka niedlugo prawda? czytaj i nadrabiaj zaleglosci no i oczywiscie czesciej zagladaj!! moj M oddaje sie swojemu hobby, wiec jestem sama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio my tez intensywnie...tylko kiedy beda efekty?:D niecierpiliwie sie:P a jak dzieciaki, te szkolne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dawaj moze sie nie przeraze:P.. kurcze wystepuje tutaj dzisiaj w imieniu kafeteriankowatych gaduł , fajnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie niecierpliwie - moja kolezanka rodzi w listopadzie, kolejne 2 sa w ciazy... a dzieciaki szkolne to juz sa prawie dorosle hehe:) bywa ciezko bo nie chca sie uczyc a matura tuz tuz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo tysia to zakrecik, sie starala a potem stwierdzila, ze jednak nie czas no i sie poprostu boi, ale obiecala rano zrobic test...tylko to nie pierwszy raz te obiecanki...obiecanki cacanki:P juz otwieram link;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz dotarlam do obietnicy tysi ze jutro o 7.30 testuje:))) no to musze tu zajrzec jak tylko otworze oczy hehe trzymam kciuki:) i jak wrazenia??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zatrzymalam, oni tam ciagle cos tna i tna :o jakies to wszystko az niemozliwe...ogladam dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troche warstw maja do przeciecia... kurcze musze czesciej tu zagladac a nie tylko w weekendy bo pozniej mam kupe czytania. i smutno mi sie robi ze wy sobie gadacie a ja nie moge z wami byc:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta kobitka byla na poczatku w szoku no nie? widac bylo strach w jej oczach - zreszta nie dziwie sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×