Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Dziewczyny, dzieki za gratulacje :) A od kilku dni czulam sie jakby mnie na chorobe bralo a to po prostu byly skoki temperatur itp ;) ale i tak sobie z tego nic robilam :) Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, na razie @ się nie zapowiada, a test nic nie wykazał. Nie nakręcam się, wiadomo że fajnie by było... Dziewczyny, zobaczycie, co tu sie będzie działo w przyszłym roku w tym topiku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żoli słonce mozemy razem pomedytowac nad ta ksiazka plodnosci:D ja tam tez nie do konca wiem o co chodzi, wkoncu to moj 1 cykl, ale jezeli chodzi o skok, to albo starasz sie intenstywnie przed nim, albo zaraz jak nastapi ;)... alkoholiczki :classic_cool: ja wlasnie pije lampke wina :classic_cool: kurcze jedne zaciazone, drugie sie przygotowuja łoł.... ciekawe co mi jutro powie doktorka,aaaa moze Pani jest w ciazy!!haha :P zart, troche podpytam czy ma jakas recepte na sukces ...ale ogolnie chodzi mi o kontrole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Hej dziewczynki W końcu w domku. M robi pizze i też będę pić winko - za Tysie i AAAAA, no i może Sralis ;) Sralis_do przyszłego roku będziemy wszystkie zaciązone, więc tylko zmienimy nazwe topiku na "Zaciążone-pozytywnie nastawione" :P U mnie w sumie to 2 cykl starań po operacji, choć w tabelce wpisałam ile cykli od początku wszystkich starań. Jeszcze nie ma tragedii. Będzie co ma być i tak nic nie zmienie :) nie przyspiesze. Siła wyższa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Koralinka_juz swiruje od tego czekania :( Żoli trzeba kibicować, bo jak ona zaciąży to my zaraz po niej. Tysia_jak tam? Jak M zareagował? Pisz kochana 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
hej AAAAAA GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! witam. Przez weekend jakos ochłonęłam. Jak dowiedział sie mój M? Wiedział ze mam zrobic test ale musial z samego rana wyjechac. Wiec najpierw napisalam mu smska czy chce wiedziec na tel czy poczeka do wieczora. Oczywiscie ze chcial wiedziec ;) wobec tego wrócil duuuuuuzo wczesniej oczywiscie z kwiatami ;) Teraz tylko chodzi za mna i glaszcze mnie po brzuchu ;) Póki co oboje nie mozemy uwierzyć ;) Dzis mam wizyte u gina. Zobaczymy co tam powie, chociaz pewnie jeszcze nie bedzie nic widzial. Ustalilismy ze znajomym powiemy jak minie 12 tyg. Zasatanwiamy sie jeszcze kiedy rodzicom powiedziec.... Wy kiedy powiedzialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
a co do pracy itp..... dalej nie wiem co zrobic. Sprawa wyglada w ten sposob - poki co mam wlasna firme. To akurat moge ustawic przez czas ciazy tak, ze bedzie funkcjonowac beze mnie. Ale zaczynam od dzis prace na pol etatu jako wykladowca na uczelni. Póki co nie moge powiedziec im ze w ciazy jestem - bo co powiem: test wyszedl pozytywnie, ale lekarz jeszcze nic nie widzi??????? Powiem im dopiero po 3 miesiacach, jak bede wiedziala ze wsio oki. Najwyzej sie wkurza, ale co ja na to poradze. To tylko pol etatu, godzin malo, ile dam rade bede pracowac. I tak umowe mam tylko na rok. Bardzioej mnie martwi to ze na doktorat sie teraz dostalam..... Pierwszy semestr bez problemu sobie zalicze, gorzej z drugim;/ Bo termin porodu wychodzi przelom maja i czerwca, czyli akurat tuz przed sesja.... Mój M namawia mnie zebym jednak zaczela te studia,,, a ja nie wiem..... ale mam metlik w glowie.,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 36,48 ja tylko sie przywitam i uciekam, dzisiaj nie bede miala dostepu do netka narazie, wiec odezwe sie jak wroce... buziaki ps. tysia wszystko sie ulozy samo zobaczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysiu - tylko spokojnie... nie ma co popadać w pamikę. W pracy jeszcze bym nic nie wspominała, dopóki nie bedziesz pewna i spokojna... a pamietasz jak mowilysmy po Twojej rozmowie? ze chyba sobie zdaja sprawe, ze jak kobieta jest mężatką i jest młoda to chyba jest normalne jeśli zajdzie w ciążę? poza tym umowa tylko na rok więc spokojnie sie ta sprawa ułoży... co do studiów, jesli taki plan miałaś to w nim wytrwaj! przekładanie tego na później spowoduje, że bedzie coraz trudniej je zacząć... jestem tego doskonałym przyrkładem... zaraz po obronie uczelni wyszła do mnie z propzycją... a ja odkladalam, odkladalam i tak mi zeszlo do dzisiaj... a dzisiaj za późno i czasami bardzo tego zaluję, ale trudno był to tylko i wyłącznie moj wybór, więc mogę mieć do siebie prentensje. znam kilka osob, które w trakcie doktoraru zachodzily w ciążę i co? a no i nic... wszystko sie dobrze potoczylo i u Ciebie pewnie tak samo będzie mimo ze tera wszytko przeraza - bo to nowa sytuacja... a wszytko co nowe wydaje sie nas przerastac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tyska :) Udalo sie nam :) My wczoraj powiedzielismy tesciom, rodzicom, rodzenstwu i babci. Wszyscy zaraz walili lufe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAA - ja tez czuje ze tak bysmy zrobili!! poza tym fatalnie sie dzisiaj czuje :( chyba mam gorączkę, pobiera mnie grypasko bankowo :( a ja nie ciem chorowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Hej dziewczynki :) Ciążowo tu na forum :) Tysia_pracą się nie przejmuj, nic narazie nie mów. Faktycznie możesz powiedzieć w 12 tyg jak już będziesz spokojna o dzidzie. Rodzicom bym powiedziała po wizycie u gin jak będzie serduszko słychać, żeby to już było napewno. Studia oczywiście zacznij. Napewno dasz rade!!! AAAAA_to szybko się podzieliliście nowinami. Fajnie pewnie wszyscy szczęśliwi :) Dziś o 5:20 temp 36,6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Oleczka2333.........23........2........07.09........K ielce.............0 ważka79 .............29........11.......14.09.......Radom.......... . .0 Asiula78...............31.........8.......15.09....... Kra ków ..........0 tysia123..............27.........5.......18.09........lu b lin.............0 Serenity30...........32........2..........19.09.....Pozn ań..............1 kamilsien.............29.........8.........20.09.......Z amo ść..........0 s2......................24.......11.........20.09..... ...Poznań..........0 zuzanka staranka 80.29......9.........22.09.......Koszalin...........1 Sralis Margolis.......36.........4.........26.09.......Kraków...... .....1 Coolturka.............28.........2.........27.09.......W ars z awa.....0 Iza_R..................30.........9........28.09.......Ł ódź..............1 ciamciaramciam.....25.........4.........28.09.......Wroc ła w .. .....0 Kati25+...............25........7...........02.10....... woj.śląskie.....1 wiolkcia...............27.........5..........03.10...... .z abrze..........0 Oli14...................29.........16........04.10...... . .Haga.. .........0 Koralina82............27.........4..........06.10....... . ...Byd..........0 IGA....................29.........8..........13.10...... P OZ N AN.........0 Radosna27...........27........6...........26.10.......Ki e lc e...........0 żolinka...............28.........2..........13.10...... jaworzno.........0 Gosiątko21...........21.........4.......17.10........Z .Góra............0 magdalenka.s........29.........8........18.10.......gdań s k . .........0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO...O.M..D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10.......Lod z................... bratka_......27....11....17....05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Monikaddd...22....18...........26.03.10....Białysto k............ bibi2206 .....26....5 ....8......02.05.10.... wawa ........29.07......0 misia1990....19....3......7....05.05.10....Bielsko-Biała ..29.07....0 anulka-84....24....5......5.....07.05.10...Bydgoszcz.... ..27.07....0 Vilemooo27..26....3 ....4/5....20.05.10.... Kielce ........16.08....0 AAAAA1980...28...3.............08.09.10.....POZNAŃ.......???......0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Tysia_wskakuj do tabelki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sralis jak tam @???? mam nadzieje ze nie przyszla - ostatnio to modne wskakiwac do drugiej tabelki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
Przeniose sie jak bedzie biło serdeuszko. Na razie staram się nie denerwowac i wysyłać do maleństwa pozytywne fluidki zeby tam zdrowo roslo. Jestem świadoma ze w pierszych 3 miesiacach wszystko sie moze zdarzyć. Rodzicom wlasnie chyba powiemy tak jak piszecie, jak bedzie serdeszko biło i lekarz pwoie ze jest oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia - a jak sie wogóle czujesz??? AAAA a Ty???? w koncu jestesmy tu z Wami w te pierwsze dni ciąży więc napiszcie coś zebysmy miały "wyobrazenie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
teraz siedze na necie i czytam czego w ciązy robic nie wolno. Oczywiscie unikamy alkoholu, zadymionych pomieszczeń, surowego miesa, niemytych owoców i warzyw. Ktos jeszcze pisał o gazowanych napojach ale ja i tak nie lubie, A jak z kawą????? nie mowie tu oczywiscie o jakis duzych ilosciach ale filizanka dziennie? z mlekiem i cukrem? Chyba nie zaszkodzi? Wy kochane brzuchatki pijecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam powekendowo :) Ojoj ile miałam zaległości w czytaniu ;) Przede wszystkim Tysia i AAAA - MOJE NAJSERDECZNIEJSZE GRATULACJE !!! 🌼😘 No widzisz Tysia, nie trzeba było się tak wypierać tej ciąży, jednak nasza intuicja czasem nasz myli więc pewnie ja będę miała dziewczynkę ... Nie wiem co Ci poradzić z tym doktoratem, bo może być ciężko ... Sama zrezygnowałam w podyplomówki ... Ja już kiedyś pisałam, ale specjalnie dal Ciebie powtórzę. Rodzicom, rodzeństwu i kilku najbliższym znajomym powiedzieliśmy po pierwszej wizycie (widoczny był tylko pęcherzyk). Reszcie rodziny i znajomych około 8 tyg, jak serducho już biło. W pracy i całej reszcie świata po skończeniu pierwszego trymestru :) AAA - ślicznie Ci w drugiej tabelce :D A Ty Tysia kiedy przeskakujesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA - ładny termin porodu, ale TY chyba nie słonica, że chcesz rok w ciąży chodzić co ??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piję jedną małą kawę dziennie. Mam niskie ciśnienie więc nawet lekarz mi kazał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i chyba o to chodzi, nie ? :D Chciałam się pochwalić, że mnie chyba dzis rano dziecię po raz pierwszy kopnęło :D Położyłam rano rękę na brzuchu żeby się przywitać ;) i mi się oberwało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, ale sie zakrecilam :) STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Oleczka2333.........23........2........07.09........K ielce.............0 ważka79 .............29........11.......14.09.......Radom.......... . .0 Asiula78...............31.........8.......15.09....... Kra ków ..........0 tysia123..............27.........5.......18.09........lu b lin.............0 Serenity30...........32........2..........19.09.....Pozn ań..............1 kamilsien.............29.........8.........20.09.......Z amo ść..........0 s2......................24.......11.........20.09..... ...Poznań..........0 zuzanka staranka 80.29......9.........22.09.......Koszalin...........1 Sralis Margolis.......36.........4.........26.09.......Kraków...... .....1 Coolturka.............28.........2.........27.09.......W ars z awa.....0 Iza_R..................30.........9........28.09.......Ł ódź..............1 ciamciaramciam.....25.........4.........28.09.......Wroc ła w .. .....0 Kati25+...............25........7...........02.10....... woj.śląskie.....1 wiolkcia...............27.........5..........03.10...... .z abrze..........0 Oli14...................29.........16........04.10...... . .Haga.. .........0 Koralina82............27.........4..........06.10....... . ...Byd..........0 IGA....................29.........8..........13.10...... P OZ N AN.........0 Radosna27...........27........6...........26.10.......Ki e lc e...........0 żolinka...............28.........2..........13.10...... jaworzno.........0 Gosiątko21...........21.........4.......17.10........Z .Góra............0 magdalenka.s........29.........8........18.10.......gdań s k . .........0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO...O.M..D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10.......Lod z................... bratka_......27....11....17....05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Monikaddd...22....18...........26.03.10....Białysto k............ bibi2206 .....26....5 ....8......02.05.10.... wawa ........29.07......0 misia1990....19....3......7....05.05.10....Bielsko-Biała ..29.07....0 anulka-84....24....5......5.....07.05.10...Bydgoszcz.... ..27.07....0 Vilemooo27..26....3 ....4/5....20.05.10.... Kielce ........16.08....0 AAAAA1980...28...3.............08.06.10.....POZNAŃ...... .???......0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
bratka, super ;) to chyba dziwne uczucie jak ci sie cos w brzuchu rusza? ;) juz sie mojego maleństwa doczekać nie moge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×