Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Jak sie czuje? Hm.... W sumie to bez zmian. Ostatnio mam caly czas zimne ręcę i smarkam, ale nie bede tego zwalac na ciążę :) Czuje ze jestem rozpalona a zarazem mi zimno.... Nie wiem czy to z powodu ciazy, ale coz.... Narazie jest OKI, musze tylko schudnac 3 kg zanim dzicko zacznie rosnąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie fajnie dziołszki :D za nedługo to nie będę miała z wami wspólnych tematów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Żoli_ze mną będziesz miała :) Tysia i AAAAA_ miałyście i macie jakieś objawy? Większy ból piersi? Śluz? AAAAA_żadnego odchudzania!!!!! Bratka_zazdroszcze tych ruchów dzidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki,znów musiałam tyle czytać :),bo rzadko tu zaglądam :( Ale,super !!! Najszczersze gratulacje dla Ciebie Tysiu i dla AAAAA1980. Bratka super,prawda,że to najpiękniejsze uczucie jak maleństwo się porusza ! U mnie tempka dalej 37, i wkurza mnie to,bo mnie tylko to w błąd wprowadza :( Robiłam betkę i nic niestety :) Pozdrawiam Was Wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
objawy: tuz przed spodziewana @ strszanie bolaly mnie sutki, normalnie dotknac nie dal sie. Piersi powiekszyly sie o jakies pol rozmiaru i tak jest do tej pory ;) Brzuch bolal jak na @ i boli nadal. Śluz - noc dziwnego nie zauważyłam. Aha, i jeszcze jedno - straciłam ochote na sex ;/ moj M juz sie denerwuje wiec mam nadzieje ze mi to przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało byc :( AAAAA zwariowałaś nawet nie próbuj się odchudzać !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
zolinka, za chwile ty tez bedziesz w ciąży wiec na pewno tematy sie znajda ;) takze glowa do góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam ze w pierwszych tygodniach jak sie straci 2 czy 3 kg to nie ma zadnego wplywu na dziecko..... Mialam objawy bardzo podobne do miesiączki. Znaczy wyszly mi syfy na twarzy i bolaly mnie piersi. Tzn, bolay troche inaczej niz na @. Na @ bolaly mnie brodawki a teraz bolaly i podobno do 6 tygodnia beda bolec cale piersi i sa takie jakby pelne wody. Mam dosyc duzy biust bo az 80C wiec strasznie mnie to wkurzalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
mam sluz. Jakbym juz miala sie uprzec zeby pokazac jakas roznice w sluzie to powiem tak: wydaje mi sie ze zawsze tuz przed samą @ sluz był jednolity, ale ani przezroczysty, ani biały. Taki troszke metny, wodnisty. a teraz mam śluz biały. Jakby taki baaaaaaaaaaaaaardzo rzadki budyń ;) sorki za porównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakies zawroty głowy, zmęczenie... tysia to wiem ze była senna ostatnio bo pisała ze nawet kofi nie pomaga, ze niby cisnienie niskie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA - Ty się chyba nie zamierzasz teraz odchudzać co ? Fakt, że traci się często na wadze w pierwszych tygodniach, ale nikt nie robi tego celowo, po prostu często brak apetytu i mdłości do tego doprowadzają. kati - temperatura spada dopiero w dzień @ więc może niepotrzebnie się nakręcasz, albo na betę było za wcześnie po prostu ... Tysia - mam taki sam śluz od samego początku ciąży, aż się zastanawiałam na początku czy to nie jakaś infekcja, ale lekarz powiedział, że ok jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to: 1. śluz - białawy - "budyniowy" 2 . piersiówki - powiększone napęczniałe jakby wypełnine wodą, bolące sutki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to: 1. śluz - białawy - "budyniowy" 2 . piersiówki - powiększone napęczniałe jakby wypełnine wodą, bolące sutki, 3. ogólne samppoczucie - jak na @ 4. brzuchol - pobolewa i przestaje - jak na @ 5. tempa - podwyższona (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
czuje sie dobrze. Tylko wieczorem o 20 juz padam z nóg i usypiam na stojąco ;) No i cały czas czuje mój brzuch ;) widać sporo sie tam teraz dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to: 1. śluz - białawy - "budyniowy" 2 . piersiówki - powiększone napęczniałe jakby wypełnine wodą, bolące sutki, 3. ogólne samppoczucie - jak na @ 4. brzuchol - pobolewa i przestaje - jak na @ 5. tempa - podwyższona (?) 6. zmęczenie ogólne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Ja już mam jeden objaw - zmęczenie ogólne :P to chyba zatestuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja nie wiedzialam ze jestem w ciazy, wiec w piatek mialam jeszcze imprezke w domu. W sumie to pilam drinki, ale bardzo cienkie ale mialam malego kaca na drugi dzien.... No ale doczytalam sie ze wiele kobiet nie wie o ciazy w pierwszych tygodniach i to dziecku nie zaszkodzi :) Malo tego, co miesiac zawsze uwazalam bo "moze jestem w ciazy" a w ten miesiac nastawilam sie negatywnie ze napewno nic z tego i wyszlo na odwrot :) Co za ironia :) Normalnie dwa dni dochodze do siebie po imprezce wiec sennosc ktora mialam wczoraj zaliczalam pod zmeczenie wekendem, ale zobaczymy jak bedzie dzis, bo juz nie jestem po imprezce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
to teraz znowu pytanie do brzuchatek. Wlasnie doczytalam ze tygodnie ciąży są liczone od pierwszego dnia ostatniej @. Wobec tego jesli miałam ostatnia @ 20 sierpnia, to juz 5,5 tyg. To, lekarz ma szanse juz serduszko dzis usłyszeć????? Jak bylo u was? Jak liczycie te tygodnie???? Oczywiscie wiem, ze to jeszcze wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg wyliczen na tej stronie mam: Przybliżony termin porodu to 1 czerwca 2010 roku. znak zodiaku: Bliźnięta Dziś jest 4. tydzień 6. dzień ciąży. Kalendarz ciąży BabyBoom: Czwarty tydzień hehe :) ale jaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trwająca średnio 40 tygodni ciąża oficjalnie rozpoczyna się... jeszcze przed poczęciem, bo pierwszego dnia ostatniej miesiączki. W naszym kalendarzu stosujemy dwa sposoby obliczania "wieku ciążowego" - liczonego "tradycyjnie" oraz od zapłodnienia (według tego ostatniego Twoje dziecko jest o dwa tygodnie "młodsze").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
AAAAAA ty w pracy jestes? Bo ja tak, ale jakos nie potrafie pracowac ;) siedze na necie i wyczytuje co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna - wpisałas mi 20 czerwca 2010 w naszej fikcyjnej tabelce. a zatem musielimy począć 27 wrzesnia (wczora) i tak się sklada ze broilismy :P czyzbys byla jasnowidząca????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Ciekawe jak u mnie policzą jak cykle 42 dniowe mam. Już ostatnio lekarz nie bardzo chciał przyjąć do wiadomości,że 2 tyg dłuższy cykl mam niż standardowe 28 dni, czyli zapłodnienie nastąpiło nie 2 ale 4 tyg od ostatniej @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia - na serduszko raczej marne szanse. Zazwyczaj można je zobaczyć po skończonych pełnych 6 tygodniach, ale kto wie może będziesz miała farta ;) Na pewno zobaczysz pęcherzyk - trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Żoli_ja to wszystko wyliczyłam :) i teraz dalej licze, że się sprawdzi. A kiedy płodne masz mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc dzisiaj mam 13 dc, przedwczoraj pobolewał prawy jajnik, śluz obecny od 2-3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, jestem w pracy ;) Coz... nie mam za duzo roboty, wiec sobie buszuje i szukam roznych informacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×