Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Karolcia a na jakie badania dostałas skierowania?? bo ja mam chyba 4 rodzaje- ale u mnie to rozgraniczył w zalezności od dni cylku- jedno teraz miedzy 23-26 dniem cyklu a następne między 5-10 dniem cyklu i miedzy 10-14 mam umówic się z ginkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia to teraz odpoczywaj i dbaj o maleństwo ale nie opuszczaj nas na maksa- zaglądaj czasem i opisuj swój cudny stan i reakcje Twojego organizmu:) buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Wiolkcia_zaczynam odliczanie do twojego terminu @, żeby nie przyszła :) Fajnie by było. Tyle brzuchatek na forum. Gąsiątko_ja kiedyś robiłam testy owulacyjne i jak był pozytywny i przytulanka to była ciąża. Ale wiele opini znam, że same negatywy wychodziły cały miesiąc a i tak dziewczyny w ciąze zachodziły. Bibi_masz jakies nowe dolegliwości? Chodzisz do robótki? Tysia_daj znac z samego rańca co i jak. Czekamy 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Koralinka_mialas ten skok? Bo w koncu nie wiem, a u Ciebie juz za tydzień termin @, więc płodne juz niby były? Na jakie badana dostałas skierowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna oby nie przyszła do mnie @ ale się nie napalam bo zadnych objawó ciążowych nie mam- więc czekam na @ bo wtedy zrobie kolejne badania i z nimi do lekarza i powinno się wszystko wyjaśnić- oczywiście by było lepiej jak by się udało zafasolić no ale to już tylko od Bozi zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj taka kurde do tylu z tym pisaniem wiolcia wlasnie o Tobie myslalam z tymi badaniami, ja w sumie nawet ich nie chcialam jeszcze, lekarka zaczela gadac, ze to za szybko, ale ze zapisze bo widzi, ze mi sie spieszy:P. wiec mam tak cukier i prolaktyne obojetnie w jaki dzien cyklu i potem rozpiske taka jedno badanie w 1 fazie, 2 w srodku i 3 w 3... w sumie w pracy w ciagu miesiaca musialabym byc 4 razy pozniej:(:(:(musze poszukac innego miejsca gdzie krew pobieraja od 7, ale za to zabiore sie dopiero po @... Radosna tak mi zostal tydzien do @, juz o plodnych nie mysle, 1 cykl mierzenia bedzie polegal tylko na obserwacji, lekarka ucieszyla sie, ze zaczelam to robic wiecie co ogolnie nie przepadam za kotami, zreszta chyba z wzajemnosci, ale dzisiaj jeden wskoczyl mi tak ponizej brzucha, lasil sie i nie chcial zlezc, moj M oczywiscie stwierdzil, ze koty wyczuwaja roze rzeczy wiec moze jestem w ciazy?haha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wywiało wszystkie, ale zimno juz na dworzu i w domu w sumie tez, zaraz do nas wpadnie informatyk bo mamy problemy komputerkowe, wiec bede pewnie wieczorkiem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to będa nas dziurawić tymi igłami no ale lepiej wiedzieć wcześniej:):):) a z tym kotkiem to może coś jest narzeczy:D:D:D zwierzeta ogólnie bardzo dużo rzeczy wyczuwają :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu będę się czaić cały dzień a raczej juz jego końcówkę do 21-ej- oczywiscie w pracy hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Ja też jestem tylko czytam Was i przy okazji prasuje :) W tym tyg to ja jestem pracuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja sobie spokojnie takze pracuję- ruchu za dużego nie ma ale czas szybko mija :):):) ni i jak sobie tak patrze na pasaz to duzo kobiet brzuchatych chodzi- czasami jak mam kiepski dzień to tylko mnie ten widok dołuje ale ogólnie to podziwiam ich piekne brzuszki i to jak dzielnie niektóre dzwigaja te kilkanaście albo dziesiąt kilogramów przed sobą :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo lubie prasować, włączam sobie tv i jeźdzę po desce żelazeczkiem :):):) fajna sprawa:):):):) więc jak coś to na sląsk poprosze prasowanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Ja wlasnie skonczylam. Też był tv wlaczony i ogladalam i prasowalam. Teraz jest muzyczka i chowam letnie buty i wyciagam juz jesienne. Troche porzadków nigdy nie zaszkodzi. A na slask to ja na zakupy jezdze, bo w tych zakichanych Kielcach to nic nie ma :( Moze do Ciebie kiedys przyjade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Żoli_ja juz na dzis skonczylam. Buty pochowane. Jutro M nie ma wieczorem to sprobuje się dobrac do szafy z ciuchami,a tam to jest sajgon!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Radosna zapraszam :):):)- ja narazie porzadeczków nie robie- dopiero jak się już na dobre przeprowadze do domciu bo tak to czesć mam w rodziców- czesc u teściów i część u siebie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ii działa wszystko wiolcia te same masz badania? a ja mam wszystko poprasowane i wlasnie zrobilam 2 rozne obiadki ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tak zalecił : progesteron między 23-26 dniem cyklu a między 5-10 dniem cyklu prolaktyna , testosteron i adnrosterdion no i mąż ma zbadac nasionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Porządki jesienne :) Buty to pikuś, gorzaj z ciuchami. To będzie grubsze sprzątanie, dlatego mi się nie chce. Koralinka_dawaj ten obiadek :P Coś czuje, że zaraz wszystkie będziemy zaciążone ;) Bo tak dużo ciąży na forum. Szczęście przyciąga szczeście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak: I faza estradial II faza FSH, LH III faza progesteron a obojetnie kiedy cukier i prolaktyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi no wlasnie moze to podziala jak magnez a co wybierasz radosna?klopsiki gotowane w potrawce czy klopsy smazone?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Chce klopsy smażone mniam mniam :P Ja odliczam do staranek. Wam wszystkim już się en cykl wyjaśni,a ja dopiero będę mieć staranka. Ale cóż! Takie życie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zleci Ci szybciutko testaranka- oczekiwanie na efekty sie dłuża to fakt ale jak się nie myśli, ma się ciągle jakies zajęcie to szybko mija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio ja tez bym zawsze chciala tak przewinac miesiac w okolice @ i wszystko wiedziec!! po tym grzebaniu w kompie spadl strasznie transfer i zwiekszy sie dopiero w ciagy 48h takze zanim cos otworze to tragedias:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Zabijam czas zakupami na allegro :P Koralinka nie krzycz, ale znowu coś kupiłam. Sukienke z Zary - za całe 7,50 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×