Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

myszka?? słońce?? a swoje 'sprzęty" tez jakos nazywa?? mogłyby wyjść fajne jaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie nie do sprzetow podchodzi bardzo profesjonalnie, a do mnie z sympatia i na luzie :classic_cool: zjadlam bym juz obiadek...ale jeszcze godzinka...i do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
ja tez zaraz znikam. Do jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na chwilkę.chciałam zobaczyć czy są wieści od Sralis,ale nie ma :( uciekam bo dzisiaj mam randkę z żelazkiem i koszulami mojego M ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Hej dziewczynki! Nie mogłam pisać cały dzień, bo nie miałam nawet chwili wolnego czasu. Wzięłam urlop, żeby pozałatwiać sprawy z nóżką mojego M. Lekarze, NFZ-ty, zwolnienie itp. Potem sprzątałam, gotowałam - tak Koralinka gotowałam :) Przyszli goście w odwiedziny do mojego koślawego :P Mężulka i najpierw się nimi zajmowałam, a teraz sprzątaniem po nich. Męża musiałam wykąpać. I doszłam do wniosku z kumpelą, że jej miesięczne dziecko jest mniej absorbujące niż mój kontuzjowany M :P Sralis_daj znać jak wyszła beta Koralinka_dzisiaj to chyba był ten skok Widze, że dziś temat bolących cyców był na tapecie. U mnie chyba starnka zawieszone. Bo M z miesiąc będzie się kurował i technicznie ciężko wymyśleć pozycję, żeby on dał rade a ja potem mogła z nóżkami do góry leżeć. Jedyna możliwa to na jeźdżca i pochodne, a wtedy ciężko, żeby chłopaki zostały we mnie na dłużej i dobiegły tam gdzie trzeba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sralis nie taka miala byc jezeli to skok to staranek nie bylo:(mojego M. nie ma jeszcze z pracy, a wyszedl rano po 7:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Sralis_przykro mi :( Myślałam, że dołączysz do dziewczynek - brzuchatek. Głupia @ jak ma być to mogłaby przychodzic w terminie, a nie bajerować, że jej nie ma a potem takie rozczarowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Koralinka_jedna jaskółka wiosny nie czyni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o M dzownil ze wraca, jupiii podgrzeje mu obiadek.... dzownila dzisiaj do niego taka kolezanka i mowi, ze jest w 4 m-cu ciazy i ze fajnie by bylo jakbym ja tez byla i bysmy sobie razem chodzily z wozeczkiem:(ale jak narazie moj M cieszy sie ze ona bedzie miala dzidzie i myslalam, ze padne dziewczynke:D...mmm...dziewczynke :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
hej dziewczynki przesyłam pozdrowienia cały czas was podczytuje:) sralis ale D..A! już myślalam ze udało sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Bibi_fluidki byś przesłała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
jasne :D dziewczynki 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą umarłam ze śmiechu. Wyniki bety odbierał mój M., dość jednak przerażony perspektywą, ze to już. I tak sobie je oglądam, oglądam, i widzę, ze data wykonania badania: 2009-08-03. Trochę dawno ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę się doczekać ósmej, wtedy otwierają klinikę. Może ten wynik będzie gdzieś tam, a może dopiero dziś po południu... @ nie ma i piersi mrowią. Pamiętam to uczucie z poprzedniej ciąży - jakby mi kto cudze cycki doprawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa dopiero o ósmej - przeoczyłam więc jka tylk oodbierzesz to wskakuj tu!!! ja wczoraj miałam 14 dc a nic nie bylo :( bylismy zmęczeni :( więc w tym miesiącu nic z tego ni bedzie, bo pewnie mielimy sie starać wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ nie ma i się nie zapowiada. Dotąd spóźniła się tylko raz. A piersiówki, cóż, jeśli dobrze pamiętam to uczucie, to jestem w ciąży ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×