Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pebi

Czy jest tu ktoś kto waży ok. 100kg i zmaga się z kilogramami?

Polecane posty

hej Pebi-dziekuje spoko stronka:) ja od jutra zrobie na wszelki wypadek jeszcze raz pierwszy dzien bo dzis chyba za malo zrobilam:) na Vitalii widzialam zdj ale na szybko-pieknie juz wygladasz:) dzis nie mialam czasu bo duzo robilam w domu porzadki itd. terza siedze z moim mezem:)) wiec nie mam czasu... moja dieta OK-czuje sie bardzo dobrze:zjadlam dzisja jajko na twardo,serek wiejski,maslanke owocowa,1 kromke chrupkiego chleba,jablko i gruszke:)wypilam 2 male filizanki czarnej kawy bez cukru,duzo wody mineralnej i planuje jeszcze oczyszczajaca herbatke ziolowa typu SLIM:) mysle ze chby nie przesadzialam a tez nie czuje sie glodna:)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co, ja właśnie wróciłam do domu, bo byłyśmy jeszcze raz na dworzu:) Według mnie nie za dużo, a nawet moglabys dodać na obiad jakieś chude mięso:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi555
Pebi i Babeczka 🌼 Ja dziś też dzień spędziłam za domkiem. Byłam na działce u mamy. Początkowo miałam zamiar się opala, ale słońce troszku się za chmury chowało...Tak więc troszkę popracowałam tam tym bardziej, że mama wyjechała więc ktoś musi sie działką zaopiekować. Dziś trzymam się diety i u mnie dziś górą maślanka :P A propos Vitalii okazało się, że mam tam już konto...:P Zaprosiłam Was do siebie o ile oczywiście sie nie pogniewacie :) Napisałam tam ile waże i może nioe chcecie mieć w gronie osoby z innymi wymiarami niż Wasze... Mam jednak nadzieję, ze tak nie będzie :D Pozdrawiam i ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pebi jejku ale co fajnie że już masz te 28 kg za sobą.jeszce raz gratuluję i zazdroszczę!!!:D mój synek ma 2 lata i 3 miesiące,jest w miarę grzeczny ale wiadomo że czasami jest nieznośny.Choć ogólnie nie mogę narzekać :) tfu tfu...coby nie zapeszyć ;) coby tu jeszcze napisać o sobie....mam męża i synka,jestem na urlopie wychowawczym a reszta jakoś tak wyjdzie w pisaniu. kobietki macie może gdzieś te ćw A6W tak żeby ktoś ćwiczył na żywo i można by było po kimś powtarzać...bo tak było by mi prościej,ale jeśli nie to na spokojnie się w to wczytam i też spróbuję :) Jak można pooglądać wasze zdjęcia?? może i swoje bym zamieściła... dzisiaj zjadłam oprócz sera białego z kefirem i pomidorem,potem trochę malin na obiad talerz fasolki szparagowej jakieś 30-40dag i przed 18-stą jedną parówkę z pomidorem i troszkę kefiru i na tym koniec dzisiaj :) do tego piłam 3 kawy,czerwoną herbatę i 2l wody. może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce się mądrzyc, ale ja bym na obiad dodała jakieś chude mięso dodała, tak jak to pisałam babeczce i na kolację lepsze jajka niż parówka:P albo jakieś warzywka gotowane:) Ja mam zdjęcia na vitali, ale tylko dla znajomych, więc musisz tam konto założyć jak chcesz obejrzeć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noemi kochana ty zawsze jestes tu mile widziana❤️ ale mi się zarymowalo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedyś wrzucałam tu zdjęcia, ale pomarancze lubią dogryzac, chociaż mi się to nie zdarzyło:P Ale wolę już nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pebi no masz rację z tą parówką :P ale chciałam coś na szybko wszamać ;) jutro zjem na śniadanie jajka a na kolację biały ser no i na obiad cyba sobie filecika z kurczaka upiekę plus jakies warzywka :) zaczęłam robić a6w ale to okropna meczarnia :O jak na razie to zrobiłam abs ( od początku odchudzania robię) a a6w muszę jeszcze tecnicznie opracować bo jakoś mi to słabo wychodzi. jak sobie założe konto na vitalii to dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak uśpie mała to zrobię jeszcze z 80powtórzen abs:) Wiesz o tym co powinno się jeść wiem trochę, ale rzadko się do tego stosuje:P Ale dzięki temu forum wiem co jest zdrowe, a może lepiej serki wiejskie niż ser biały? Są smaczniejsze, a ten ze szczypiorkiem jest pycha:D Ja robię sobie tez jajecznice taka bez tłuszczu i dobra wychodziła, a filet z kurczaka, kroje na małe kawałki i duszę na patelni bez tłuszczu, dodaje trochę wody i przypraw mniam:D Aż głodna się zrobiłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pebi widzę ze twoja córeczka pózno chodzi spać,u nas to zawsze po 20 no tak 20,30 synek już śpi :) co do sera białego czy serków wiejskich to mi to obojętne bo uwielbiam nabiał w każdej postaci a akurat serka wiejskiego nie mam ale też lubię :) a o dietach i tym co jeść też dużo wiem bo odchudzam sie setny raz, w sumie to pół mojego zycia to odchudzanie się lub obżarstwo :O ale teraz postanowilam żywić się zdrowo,tzn jeść w miarę wszystko ale w małych ilościach,oczywiście opócz chleba,ziemniaków i makaronów tak w miarę rozsądnie ale bez głodówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi555
Pebi Zaprosiłam Cie na Vitalii do swoich znajomych bo chciałabym sobie pooglądac jak przebiegała Twoja zmiana w tak już piękną kobietę :D Buźka do jutra👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noemi widziałam zaproszenie ale z tel nie mogę odebrać:( Mała już prawie śpi to zaraz włącze lapka i odbiere:) Aweria moje dziecko to w ogóle jest inne:P Potrafi nie spać w dzien to idzie 19-20 spać, ale jak poszła spać tak jak teraz to do 8-9 bedzie spala, a ja tez jestem śpiochem bo późno chodzę spać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już odebrałam noemi;) z dzisiejszego abs chyba nic, bo mała jeszcze nie śpi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pebi ja też lubie sobie pospać a mój mały ma to chyba po mnie bo śpi w dzień około 2-3 godz i potem chodzi spac koło 20-20,30 i śpi do 7,30-8 :D ale on zawsze miał melodie do spania :) nawet jak był maluteńki to budził sie tylko na jedzenie i spał jak suseł :D odkąd sie urodził to nie mialam ani jednej nocy nie przespanej :D jakiś taki anioł do spania mi się trafił :) no i apetyt ma po rodzicach bo kocha jeść ale to mnie akurat wcale nie cieszy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie z tym spaniem średnio, ale nie narzekam mogło być gorzej:P a do jedzenia to kiepsko:O jeść bardzo mało je, ale za to za słodyczami się trzęsie strasznie, aby jadła kierki i kierki:O ale w nocy zjada mi z dwie butle kaszy po 300ml, niestety jest przyzwyczajona do nocnego jedzenia, bo do 10miesiąca była na cycu i jadła kiedy chciała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zrobiłam 120powtórzen abs, takich trochę przez siebie ułożonych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki przy porannej kawie i maslance:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi555
Witam Was w ten deszczowy dzionek(bynajmniej u mnie :()🌼 Musze zajrzeć na te Wasze ćwiczonka Dziewczyny bo ja jedynie na rowerku stacjonarnym sobie jeżdżę i robię troszkę ćwiczeń na mięśnie ud... No niestety taki leń ze mnie. Te ćwiczonka na nogi robię ze względu na zeszłoroczną kontuzję kolana i w rezultacie brak więzadeł w jednej nodze... Pebi🌼 Dziś u mnie króluje znowu maślanka...:) Smacznego Pebi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) co tam u was?ja sie zaraz zabieram za moja serie cwiczen:))tylko dopije moja wielka kawe:)) postanowilam ograniczac sie do jednej dziennej za to duzej-zobaczymy czy wytrzymam:))na kawce zawsze mykam na balkon na papieroska-nie pale nalogowo ale lubie palic do kawy czy piwa-terza mysle ze jak nie pije piwa ani nie bede pic kawy tak duzo to i palic bede mniej:))wiec wszystko na zdrowie! dziszja rano dostalam na maila fotki moich przyjaciol z wesela na ktore nie dalismy rady pojechac:( tak pieknie wygladali...ale moj maz nie ma urlopu wiec na weekend nie bylo mozliwe jechac ponad 1200km:/ale biorac pod uwage moja wage to moze lepeij ze nie pojechalismy bo chyba w zadna z moich sukienek bym sie nie wbila-tzn wbilabym sie ale z tymi okropnymi waleczkami...moje sadelko doprowadza mnie do bialej goraczki...wyobrazcie sobie ze w coraz mneij ciuchow sie wbijam albo sa na mnei tak opiete ze katastrofa-takze ciuchy beda moim wyznacznikiem wagi nr.1-nie powiem mam ich sporo i to duzo fajnych wiec trzeba dzialac zeby znow w nich chodzic:)) a pozatym 31 sierpnia moje urodzinki wiec milo by bylo ladnie wygladac:)) no i maz planuje jakis urlop na przelomie sierpnia i wrzesnia...yupi! pozdrawiam was cieplo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już po ćwiczonkach na nogi i pośladki oraz na ładny biust, dziś jeszcze dodałam kilka na wewnętrzną stronę uda:) jeszcze przede mną a6w i abs... Noemi🌻 u mnie tez pada:( a miałam zamiar się opalac:( Babeczka na pewno się uda trzymam kciuki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez pogoda srednia na jeza ale spalilam sie osttanio w piatek bo bylam nad jeiorkiem wiec opalenizny starczy na najblizsze dni-a od juutra zapowiadaja u nas znowu upaly wiec wybiore sie pewnie nad basen:) aha ktoras dziewczyny nie pamietam pytala o filmik instruktazowy a6w,ja mysle ze tu jest fajnie pokazane jak sie wykonuje cwiczenia:) http://www.youtube.com/watch?v=nRjEKVKACWM&feature=related a pebi podawala fajna strone z opisem i rozpiska cala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️kupilam wage sobie z pomiarem tluszczu i wody 🌼zobacze co to za cudo ...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi555
babeczka przy kosci🌼 Właściwie to nie piszę tam ponieważ nie chcę nikogo razić w oczy, ze mam tak mało do zrzucenia kg i że nie należe tak na prawdę do osób otyłych tylko nieco zaniedbanych i pragnących ważyć tyle ile kiedyś...by dobrze czuć sie we własnej skórze :) Wolę tu z Wami sie odchudzać a wspólne wsparcie jest dla mnie tak ważne...a Wasze sukcesy są dla mnie prawdziwą motywacją :D Obecnie jestem na urlopie no i syn jest na wakacjach tak wiec mam troszke więcej czasu na pisanie ;) Od wrześnie to komputer będzie stale okupowany przez syna - ma 12 lat :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam sobie przypomnieć jak to było z moim odchudzaniem:P Muszę to uzupełnić na vitali, to napisze tu, a później sobie skopiuje:) Start 117kg:( Luty, marzec 2009- dieta mz -9kg 108kg Kwiecień 2009- dieta kopenhaska -7kg(-16kg) 101kg miesiąc przerwy od połowy kwietnia do połowy maja - plus 3kg(-13kg)104kg koniec maja- dieta kopenhaska przez tydzień -5kg(-18kg) 99kg POCZĄTEK ODCHUDZANIA Z KAFE 99kg czerwiec 5dni diety 10dniowej -3kg(-21kg) 96kg 6dni diety kapuscianej -2kg(-23kg) 94kg ok.2tygodni przerwy plus 2kg(-21kg) 96kg 7dni diety stilmana -2kg(-23kg)94kg lipiec ponad tydzień diety ketogonicznej -1kg(-24kg)93kg kilka dni przerwy urodzinki:P plus 2kg(-22kg) dieta 10dniowa -5kg(-27kg) sierpień 8dni diety kapuscianej -1kg (-28kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A golcia pomyliła topiki, czy ja jej nie zapamiętałam?:P Dobra dziewczynki ja się zabieram za a6w:) Tak patrzę to ta waga mi skacze jak szalona:P Babeczka ja nie wejdę na Twoj link bo pisze z tel:( Ja robię te ćwiczenia ze strony wdzięk.info Noemi na vitali to i dużo chudsze od Ciebie się odchudzają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pebi niesamowiet ze na tej kapuscie nic nie spadasz...dziwne....ale ja pamietam ze jak kiedys dawno temu ja robilam to schudlam chyba z 6 kg (oczywisice z jojo,ale nie o to mi terza chodzi) a jak robilam osttanio w czerwcu to spadlam chyba tylko 3kg.Mi chyba tez kapusta nie sluzy bo tez mam grupe krwi 0:) a pozatym wyczytalam ze przy niedoczynnosci kapusta tez nie jest wskazana...w sumie szkoda bo lubie ale widze ze mi serio nie sluzy... noemi-na vitalii to dzieczyny nawet do 48 kg chca schudnac-swoja droga nie rozumie bo dla mnei idealan sylwetka u dziewczyn to 55kg.Moje obie siostry tyle wlasnie maja i sa super szczuple:)ale skoro zle sie czujesz ze swoja waga to dieta jak najbardziej wskzana i nie ma co porowynyc czy ktos ma wiecej czy mneij do zrzucenia.ja podejrzewam ze u ciebie to wskazane jest bieganie lub aerobic bo przeciez jestes szczupla:) kurde spadam robic swoje cwiczenia a nie bede sie madrzyc hehe:) nie ma to tamto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi555
Pebi Dzięki Kochana❤️ Uwierz, że ja przez jesień i zimę przytyłam 10 kg...:( I to nie przez ciąże...leki...czy chorobę...tak po prostu :(:( Dlatego muszę coś z tym zrobić :P Podobają mi się Wasze ćwiczonka (zajrzałam na poprzedni link, który podałaś babeczce...:)) - wezmę sioe dziś za nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×