Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pebi

Czy jest tu ktoś kto waży ok. 100kg i zmaga się z kilogramami?

Polecane posty

Ja już wracam do domku, niestety na solarium nie byłam:( Pieniędzy mi już zabrakło:( Kupiłam sobie buty na wysokim obcasie, nawet nie wiedziałam, że noga chudnie, bo nie miałam problemu z kupieniem butów, tylko jak ja w nich będę chodzić:P Mendit na tej stronie są fajne ćwiczenia jakbyś chciała:) www.wdziek.info Wy mnie tak podziwiacie, a nawet nie wiecie jak ja wam zazdroszczę, że macie mężów, kogoś kto was kocha, a ja dlatego się odchudzam by kogoś znaleźć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pebi kochana napewno znajdziesz-jestem wiecej niz pewna o to:) jestes jeszcze mlodziutka przeciez i do tego bardzo ladna:) na dokladke wyksztalcona (prawie),madra i ambitna (to widac akurat na tym topicu). Zaslugujesz na super faceta i napewno gdzies taki na Ciebie i na twoja corcie czeka:) glowka do gory! Co do solarium to odradzam-interesuje sie tym od dluzdzego czasu i coraz to nowsze badania pokazuja jak szkodliwy jest wplyw solara:/ Sama kilka razy korzystalam zwlaszcza przed slubem,ale coraz czesciej media bebnia o rakotworczym dzialaniu lamp (co juz jest potwiedrone).U nas tzn w Niemczech juz nawet jest zakaz solarium ponizej 18roku zycia.sczerze to wole sie oplaic na sloncu lub zastosowac samopalacz:) buty na szpilkach cholernie mi sie podobaja ale nie umie w nich chodzic:( normlanie mnie nogi zawsze tak bola ze hej-pewnie nadwaga to jedno ale tez mam takie nogi dziwne ze kazdy but mnie obciera prawie. na szczescie moj R. jest rowny ze mna wiec z wiadomje przyczyny nie chodze w wysokich-max.6cm:) Mandhi-to faktycznie masz wahania tej wagi...a ile masz lat??robilas kiedys badania hormonalne?czasami w hormonach tkwi przyczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wlasnie zrobilam cos fajnego i kobiecego:)pomalowalam sobie paznokcie u rak i nog czerwonokrwistym lakierem:) sa super! :D polecam podobna czynnosc na poprawe humoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi555
Wiecie Dziewczyny jak to jest, dla nas dzieci zawsze będą małe...;) Mój syn to już nastolatek, ma wiecej nauki, swoich kolegów (właśnie poszedł z kolegą na rower :)) i mniej czasu dla nas...:) Zresztą kiedy sie pracuje na zmiany tego czasu ciągle brakuje... Pomijając ten temat widzę, że Wy też za swoimi sprawami biegacie. Pebi Super, że to zwykła formalność i nic poważniejszego ;) Kochana, Ty Jesteś taką super dziewczyną i bez odchudzania, ze pewnie i tak faceci sie za Tobą oglądają :) Jeśli jednak potrzebujesz choćby dla samej siebie być szczuplejszą to wiesz (już to parę razy Ci pisałam), że to osiągniesz :D Tak będzie, ja o tym wiem...;) Mendhi Twoje osiągniecia były ogromne co oznacza, że potrafisz walczyć z własną nadwagą :) Mam nadzieję, ze na tej dietce ładnie spadnie Ci parę kilo, a to będzie tylko początek do dalszej walki. Trzymam kciuki :D Babeczka przy kości Jeśli chodzi o peeling to ja robiłam chyba tak jak wszyscy tzn,zaparzone fusy z kawy mieeszałam z balsamem dodawałam kilka kropli olejku cynamonowego(mocno rozgrzewa) a także geraniowego i nakładałam na ciało. Następnie owijałam sie folią... Napisałam peeling ponieważ czasem wmasowywałam sobie w ciało tą "miksturę"...:P Ja dziś też byłam na zakupach, ale takich spożywczych, ugotowałam obiadek i mam zamiar poprasować ubrania synowi na wyjazd. Miłego wieczoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi555
Babeczka przy kości Wow! Niezły kolorek :) chyba najmodniejszy w tym sezonie. Ja u stóp maluję sobie na śliwkowy taki bardzo ciemny, natomiast u rąk preferuję barwy jasne, mleczne jak we francuskim manicure. Jednak przyznam, ze moze skuszę sie na coś tak efektownego na 22-go bo bardzo ważna imprezka w gronie przyjaciół się szykuje ;) Buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm pomysle kiedys o tym pilingu kawowym-sprobowac zawsze mozna :)ale napewno nie przed weekendem tylko po jak juz. ja tez musze dzis prasowac i sie spakowac... co do diety-dzis tez OK-rano zjadlam kanpoake z szynka i 2 pl.pomidora, wypilam kawe,pozniej jogurt brzoskw.z müsli,i salatke zielona z pom+ogorkiem+papryka i tunczykiem.Podzielilam na 2 porcje i mysle ze jeszcze zjem ta 2czesc.wypije tez herbatke Slim i basta na dzis. jutro rano sie waze i podam wynik czy cos spadlo:)mam nadzieje ze tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi555
Babeczka przy kości Na pewno kilogramy będą spadac po takim zdrowym jedzonku :) Życzę powodzenia i czekam na wynik :) Jeśli chodzi o klapeczki bo sobie je obejrzałam...:P Superowe są :) Lubię taką wysokość buta lub klapek, a klapki po prostu uwielbiam nosić. W tym roku zakupiłam sobie takie troszeczke podobne tylko bardziej zabudowane w kolorze białym ale też z klamrą :) Właśnie zastanawiałam się nad kolorkiem czerwonym... tylko, że nie noszę nic czerwonego, a raczej ostatnio żółty i fiolet u mnie dominuje w sezonie letnim oczywiście :D Kochana Twoje nóżki to teraz pięknie będą wyglądały w tej czerwieni :) do pozazdroszczenia...Tak trzymaj, a co niech inni, czy inne patrzą z zazdrością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe noemi ja tez lubuje sie we fiolecie i w zolci:))kocham te kolorki.i jeszcze zielen:) a czerwoen klapki tez mi do niczego nie pasowaly ale skusilam sie bo fajne w dodatku kupilam je na mega przecenie:) za 7,45€ w deichmannie.moze w PL tez sa przecenione?cena warta towarku-fajne i nawet wygodne-oprocz tego ze mnei obcieraja ale ja w kazdych butach tak mam-nawet tenisowki mnei potrafia obgrysc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi555
Wiem, wiem warto by było po wyprzedażach pobiegać można cos fajnego wypatrzeć :) Muszę już teraz niestety nieco ostrożniej z wydatkami...ponieważ koniec sierpnia to czas szkolnych zakupów... :( No ale przy okazji...kto wie ;) Ja jakoś za fioletem nigdy nie przepadałam, ale jak sie już skusiam to się okazało, że całkiem, całkiem mi w nim...:P Ja właśnie w Deauch... sobie na wiosnę kupiłam fajne fioletowe balerinki, super cena i na początku przez parę wyjść też mnie obcierały ale teraz mogę w nich chodzic na okrągło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to ja na okraglo po wyjsciu przychodze z obtarciami-mam to chyba po babci:) aha ale tylko jak zakladam na gola stope,bo na skarpetke czy rajtke to nie ale kto to widzial choczic w lecie w rajtkach i to butow z odkrytymi palcami-poza tym oblecha:O hehe jak tam wasze dietkowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczynki widzę, że o autach rozmawiacie:) ja ostatnio miałam fajne czerwone na małym obcasiku i na początku tez mnie obcierały zresztą jak każde buty:( Ale mama mi powiedziała o wkładkach do butów i teraz tak mi się w nich wygodnie chodzi, że mi ich szkoda:( ale fleki są już okropnie poobcierane:( a za te dzisiejsze dałam 20zł, była wyprzedaż w stepie i nie mogłam się oprzeć kupić butów za tak niska cenę:P może zrobię później zdjęcie i wam pokaże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczka z dietkowaniem średnio:( ale czasem można trochę odpocząć nie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi555
Pebi🌼 Odpoczywaj sobie z dietką, a co... coś ci się od zycia należy ;) Ja też dzisiaj pozwoliłam sobie dodatkowo na ogórka małosolnego i odrobinkę rybki którą robiłam domownikom na obiad. Trudno tak całkowicie rezygnować z jedzenia na dłuższą metę. Pozdrawiam Cię serdecznie, buźka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zważyłam się wieczorem i waga pokazuje nadal 88, a wieczorem zawsze miałam z 2kg wiecej:D Więc zabieram się jeszcze za wieczorne ćwiczenia;) Może jutro osiągnę swój cel wakacyjny:P Noemi 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie dawaj linka Pebi-obczaimy:) ale 20zeta to fiu fiu cena niezla...az zal nie brac:) mi sie raz udalo kupic kozaki na wyprzedazy za 5€.uwielbiam je choc juz sa tak zniszczone ale zal je wyrzucac.Kiedys tez kupilam ale w PL botki za 30zl-tez super a fleki zdarte na maxa-za ciezka chyba jestem:( ja sie waze jutro-ciekawe tez na wieczor wiecej waze z reguly-ciekawe dlaczego tak jest? od diety trzeba czasami odpoczac to prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję babeczka🌻 Ja liczyłam że chociaż te 87kg ujże do końca moich wakacji czyli do końca września:P Ale teraz będę miała nowy cel do końca września ujrzeć 79kg;) Ciekawe czy mi się uda:P Właśnie zrobiłam 180powtórzen abs, 60przysiadow i kilka ćwiczeń na ładny biust:) Jak jutro nie zapomnę to zrobię zdjęcie i wrzuce link, może nie są to aż tak cudne buty, ale za 20zł na prawdę warto, nawet jak szybko się zniszczą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewzynki,dzien dobry:) ja tylko przelotem bo cos pozno wstalam o 10.20 musze wyjsc z domu.. a jeszcze musze sie wykapac,wygolic nozki ladnie ale przed tym zrobic cwicznia-chyba nie zrobie calej a6w bo dzis mi wypada 3 powtorzenia-a 2 bylo ciezko-pozatym dlugo czasu mi to zajmie:/ a sie spiesze no a po 3 jestem wiecej niz pewna ze u tesciow nie bede cwiczyc...troche mi nie pasuje ten wyjazd bo fajnie mi szlo z dieta i w ogole...ale obiecuje sie nie rzucic na zarcie...mam nadzieje ze nic nie przytyje chociaz spowrotem-bo na chudniecie sie nie zapowiada:( ale jak obiecalam wpisuje wage-weszlam na wage a tu 78,3kg.WOW!przeciez sie nie glodzilam-jestem naprawde pod wrazeniem.az zal mi to przerywac...ehhh... odezwe sie jeszcze pozniej... pebi butki za 20zeta jak fajne to chocby na 2 razy sie oplaca-zawsze sobie mozna humor poprawic:) bedzie mi was brakowalo przez weekend! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest kurcze?wszyscy spia czy co? a aj juz po cwiczeniach:),wykapana,wybalsamowana-zaraz zabieram sie za suszenie i ulozenie wlosow :D wczoraj popakowalismy sie i maz zabral torbe z wszystkim samochodem do pracy ja tylko dojde do niego i w droge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyjestem ja też niedługo na zakupy i będę musiała odłożyć ćwicznie na póżniej:( babeczka gratuluje🌻 ja marze o 7 z przodu, ale kiedy to bedzie:( za chwile wrzuce link bucikow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aswop
hej pozwoliłam sobie wejść na wasz topik choć ja waze o wiele mniej , jednak mam bliską osobę która zmaga się z duzą ilością zbednych kilogramów i robi to z wielkim powodzeniem. NIgdy nie zdawalam sobie sprawy jak ważną rzeczą jest przestrzeganie ustalonych pór posiłków, to co powtarzają w każdym artukule poświęconym diecie. Ale to prawda! osoba o której piszę stosuje się do tego jedząc 5 posiłków dziennie, co 3 godz, zaczyna o 9 , ostatni je o 21, nie głodzi się , a mimo to chudnie, spadła już ze 100 kg do 85. 15 kg w dwa miesiące, to fenomenalny wynik. To tyle, życzę wam powodzenia i wytrwałości, mnie też by się przydały do rzucenia papierosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pebi super buciki-powiem ci ze mam prawie takie same tylko brazowe:) tylko dalam za nie po przecenie 19€ czyli ok 80 zl wiec zrobilas zloty interes:) wrzucilabym linka ale zabieram je ze soba wiec sa w torbie uz w samochodzie...ale bardzo zgrabnie nogi wygladaja w tym modelu butow:) no ja zawsze wazylam 70-pare kg-roznie to bywalo.ale 80 kg nigdy!do slubu tez mialam 78kg-tak szybko go zorganizowalismy (w 2,5mca tylko) ze jakos nie zdazylam schudnac-zrezsta jak to przy organizacji bylo duzo zametu i nie mialam do tego glowy.wtedy tez jeszcze pracowalam i mialam duzo stresu.. terza nadszedl czas na schudniecie.zaluje ze do slubu nie wygladlam szczuplej ale co tam... pebi ty sie nie martw-waga spadnie i bedzie git zobaczysz:)tylko na to trzeba niestety czasu... ide cos zjesc jakies lekkie sniadanko i sie ubieram i zbieram....czas pedzi jak szalony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aswop dziekujemy za rady-problemw tym ze kazdy te zasady zna ale u kazdego waga spada inaczej-pozatym do odchudzania potrzebna jest silna wola-niektorzy ja maja a niektorzy wcale. pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz tym bardziej nie żałuje, że buty kupiłam:P Na pudełku jest 10 cen, widzę że było po 30zł i po 60zł, nie wiem jaka pierwsza była cena:P Ja też zabieram się za szykowanie, trzymam kciuki, żebyś i Ty osiągnęła swój cel🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi555
Dziś późno na topic weszłam, przyznam pospałam troszkę dlużej...ale te ostatnie dni urlopu muszę wykorzystać na spanie (też :P) Kurcze nie zdążyłam sie z Babeczką....pożegnać przed jej wyjazdem :( Mam nadzieję, że weekend będzie udany i nie będzie źle z jedzeniem. Da rade :) Pebi🌼 Witaj Kochana :) Ja po południu też wyjeżdżam syna zawieźć na tygodniowy pobyt na wieś :) Jutro już będę w domku więc zajrzę co u Ciebie słychać :) U mnie dziwna sprawa z kilogramami...Nie spadają. Wiem, że ściśle się diety nie trzymałam w czoraj, ale przecież około 20 dag rybki i 1 ogórek małosolny to dużo kalorii nie mają...:( Nie wiem może to przez jak zwykle sprawy z WC ;) Kochana Ty sie wcale nie załamuj, idzie Ci bardzo dobrze, odpoczniesz sobie troszkę od diet...:) i znowu zobaczysz spadek kg. Tak będzie zobaczysz :D Muszę ten Twój nowy zakup zobaczyć i ocenię. Jednakże na tak niską cenę to każda kobieta chcialaby buciki kupić :P MNie udało sie z miesiac temu kupić klapeczki(żółte :)) na allegro właśnie z przesyłką za 20-parę zł. Radość ogromna mimo, ze jeszcze w nich nie chodziłam...:) ale mam....:D Głupie to troszkę, ale pewnie jeszcze założę :) Dziś sama nie wiem co mmam jeść niby powinnam jajka ale skoro mam zastój ...to może.. sama juz nie wiem :( Jutro mam zamiar zrobić sobie normalny dzień(taki dzień odpustu)Ale co dzisiaj zrobić to nie wiem....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×