Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maleństwo 12345

trudny związek

Polecane posty

Gość maleństwo 12345

Witam mam 20 lat i jestem w zwiąku z chłopakiem o 4lata starszym. Jesteśmy zaręczeni. Ale ostatnio zaczęło się między nami psuć. Coraz bardziej oddalamy się od siebie. Niestety wszelkie próby rozmowy z nim na ten temat kończą się fiaskiem bo on nie widzi problemu. Czy to tylko takie chwilowe zawirowania a może my tak naprawdę do siebie nie pasujemy i dopiero teraz to wychodzi??????????? Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Monika...
Jezeli cos cie niepokoi, cokolwiek, zmien date slubu i zaczekaj z zawarciem zwiazku malzenskiego. Nie warto sie pchac w cos, co jednak nie jest takie, jakie byc powinno. Zycie masz tylko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo 12345
termin jest już i tak przesunięty a właściwie odwołany przezemnie a co ja mam dalej robić???????????? Kocham go ale strasznie mnie obecna sytuacja męczy i dołuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Monika...
Masz dopiero 20 lat!!! Po diabla wychodzic za maz w tak mlodym wieku? Tak ci pilno do obowiazkow? Dziewczyno, ucz sie, baw, korzystaj z urokow mlodosci i przygladaj sie dalej swojemu narzeczonemu. Jezeli odwolanie slubu zmieni go pozytywnie, to przeciez dalej mozecie byc razem. Jezeli dalej bedzie ci zle - to sie kiedys rozstaniecie. Sprawdz i jego i siebie. Nie wartyo sie wiazac, kiedy masz watpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo 12345
no wiem ale on ma teraz trudne chwile stracił pracę i jest praktycznie na moim utrzymaniu. I nie może znaleść nowej chciaż bardzo intensywnie szuka nowej wiem o tym. Myślę że to jest główna przyczyna naszych konfliktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Monika...
Ludzie sie sprawdzaja wlasnie w trudnych sytuacjach. Nie sztuka byc wspanialym partnerem, kiedy wszystko gra. Sztuka jest umiejetnosc rozwiazywania problemow. Mam tylko jedno pytanie. A dlaczego on jest na twoim utrzymaniu????? To przeciez mlody chlopak i powinni mu pomagac jego rodzice a nie ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo własnie
skad masz kase??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo 12345
No tak ale to nie jest taka prosta syuacja. Jego starszy pracował w tej samej firmie co on i jego tez zwolnili. a mama jest we włoszech. Może troche źle sie wyraziłam ztym utrzymywaniem. Poprostu jak gdzieś wychodzimy to ja za wszystko płacę często pożyczam mu kase. Problem w tej kwestii polega na tym że mieszkamy w małym mieście w którym nie ma pracy. Wiem że bardzo chciałby znowu pracować ale nie ma gdzie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×