Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tototam

wyplywajaca sperma

Polecane posty

Gość tototam

czy to normalne ze po stosunku sperma(a przynajmniej czesc) wyplywa na zewnatrz? mam taki problem i jest to dosc klopotliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa.a.a.a.
normalne...ja zawsze każe facetowi zlizać... jeden snie chcial....a obezny jest bi więc lize aż dostaje z 5 orgazmów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soooorryy
no raczej, a spróbuj się kiedyś nie umyć zaraz po...... cóż za smrodek z takiej rozkładajacej się uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
a uwazasz ze powinna zostać w środku? :D wytrzyj chusteczkami, posiedz na kibelku aż wyleci, w ostatecznosci załóż wkładke i bedzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhmmmm.....
Zawsze możesz wykręcić słuchawke z prysznica, włożyć wąż i pożądnie wypłukać. Tylko najpierw wlej tam troche domestosu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wpadła to i wyjdzie
a gdzie ma się podziać niby? Przecież to nie jest worek bez dna. Jak się coś wlało to i się wylewa jak korka brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasar
można wytrzeć lub umyć a można wykorzystać jako bardzo dobry kosmetyk do skóry. Wmasowanie w skórę brzucha, ud, nóg, pośladków i piersi bardzo korzystnie wpływa na skórę. Zaletą jest że nie trzeba wstawać, wychodzić, przerywać intymnej bliskości. Można też zrobić z tego niezlą zabawę. Niektóre, szczególnie młode dziewczyny się tego wstydzą ale z czasem doceniają korzystne działanie. Na początek można zacząć od pośladków i pleców, w pozycji na łyżeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to lubię
Tak jak kroś napisał, rozetrzeć mojej żonce po ciele. A to co zostanie to dopiero daje poślizg w kolejnej sesji :-) Lubię jeszcze jak kochamy się poza domem i potem resztki się z niej sączą. Miło jest wtedy sięgnąć pod spódniczkę i trafić na wilgone miejsce. Tylko jeden warunek: nie może mieć majtek, bo wszystko się kosi i śmierdzi. Jak jest bez, to zaraz wysycha i skóra jest taka miła w dotyku, gładka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×