Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość micha1587465

Czy tak będzie dobrze?

Polecane posty

Gość micha1587465

Niedługo biore ślub, bez wesela. Będzie obiad dla najbliższych (ok.15 osób). Przyjaciołom u których w tym roku - jeszcze przede mną- będe gościć na weselach chcę dać zaproszenia na ślub, kilku osobom chcę wysłac zawiadomienia. Czy tak może być? Jeszcze ma dylemat co z kolegami z pracy. Współpracuję z dwoma chłopakami z którymi się kumpluję, nie wiem czy wręczyć im zaproszenia czy zawiadomienie. Jesl zaproszenia to na ślub mam ich zaprosić z osobą towarzyszącą? (są żonaci). Ja ich żon w ogóle nie znam, czy na ślub mogą przyjść sami? Doradźcie.

Gość Anieani
kolegow z pracy wypada zaprosic wraz z zonami zeby nie czuli sie zbyt samotni i zagubieni. Ja zapraszam kolege z dziewczyna ktorej wlasciwie nie znam, kolege z zona ktorej tez nie znam ale uwazam ze to dobre rozwiazanie,

Gość miss_strawberry
daj kolegom zaproszenia a żonami, tak mi sie wydaje

moje zawiadomienia to były właściwie zaproszenia na ślub - zawiadamiam o ślubie po to, żeby ktoś jeśli ma ochotę to na nie wpadł. dla osób z pracy te zawiadomienia wypisywałam bez żon/mężów. ostatecznie do kościoła może przyjść każdy, nie trzeba mieć specjalnego zaproszenia

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować