Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nataliowa

DOTACJE

Polecane posty

Gość nataliowa

a i jeszcze jedno - ile potrwa ściągnięcie dotacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur W.
Dotacje ściągasz najszypciej z internetu. Zajmie ci to 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliowa
z internetu??rozumiem że chodzi o same informacje..2 lata to jest standard?wydawało mi się że około pół roku...jak zacząć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur W.
Możesz ściągnąć pomysł z internetu, lub zadzwoń na nr 517-862-030 ja polecam dotacje na sprzęt rolniczy lub budowlany. hitem są ostatnio dotacje na traktory o pojemności 2400 lud budowlne na betoniarki sasmobierzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliowa
eee nie , we wcześniejsazym poście pisałam o co mi chodzi. O kawiarnię galerię, nijak to się ma do betoniarek ale dzięki za dobre chęci:D dokładnie interesuje mnie to 40 tys. i nie wiem jak to ugryźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur W.
Musisz dziweczko mieć wizje jak to ma wyglądać. Musisz mieć wkład własny , żeby knajpę otworzyć , musisz się określuić , i najważniejszemusisz mi zapłacić z góry za robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliowa
Przeholowałeś z bezpodstawnymi epitetami Arturze W. i w swoich odpowiedziach jesteś absolutnie niepomocny więc daruj sobie swój cenny czas i poszukaj sobie miejsaca na forum sflustrowanych pseudobiznesmenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur W.
Jakżeś taka mądra flondro jedna to se sama rób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tymi dotacjami wcale nie jest tak prosto jak się wydaje, faktycznie trzeba mieć wkład własny albo doświadczenie albo wykształcenie i tak dalej. Najłatwiej z dotacjami mają chyba rolnicy, ale znowu muszą uważać choćby na http://www.rolnictwowpolsce.pl/aktualnosci/na_co_uwazac_przy_zakupie_sprzetu_rolniczego/ aby nie popełnić gafy. Nie jest więc łatwo, ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×