Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurrrrrrzona

jestem strasznie wkurzona

Polecane posty

Gość wkurrrrrrzona

jestem wkurzona bo szukam pracy, internet chodzi mi ledwo ledwo. CV ledwo mi się załącza a czasem nawet i nie a jak juz się załączy to sie okazuje że jakis błąd wyskakuje przy wysyłaniu i jestem wkurzona. Chodze po firmach ale chciałam szukac pracy też przez internet i już nie mogę. Jestem załamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem wkurzona bo jestem
na stazu. dzis 8 dzien bylam a juz sie wkurzylam na maksa. jesli takie sytuacje jak dzisiejsza beda sie powtzrzac albo nasilac to chyba podziekuje za ten staz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem wkurzona
bo mam psycholi sasiadow... a co do tematu to zawsze mozesz skoczyc do kafejki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam bez pracy
wkurzona mozesz sprobowac w czytelni-tam bezrobotni moga wysylac cv za darmo.Sprawdz naprawde :) Przypomnialo mi sie, jak ja bylam w takiej samej sytuacji :oi wiem co to znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurrrrrrzona
ja właśnie znowu próbowałam wysłać cv i nie chce się załączyć nawet :(. Ech! Jutro idę do następnej firmy i pójdę później do kafejki. Mam nadzieję że się poprawi w ciągu najbliższego czasu. Jednak w tym czasie co muszę jechać do jakiejś firmy to mogłabym wysłać 20 cv. I muszę chodzić i muszę jeździć wydawać kasę Już mi troche przeszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×